Mumlu Branda Fiyatları

Mumlu Branda Fiyatları

Mumlu branda fiyatları kalitesine göre 1. kalite veya 2. kalite ürünün ip kalitesi mum kalitesine göre değişim göstermektedir.

Mumlu Branda Nedir?

Mumlu branda fiyatlarıdokuma kumaş üzerine mum kaplaması ile üretilen lambalı çadır çeşitlerinden olup eski zamanlarda yeni nesil makine ve branda türlerinin olmadığı zamanlarda en çok kullanılan kumaş çadır çeşitlerindeydi. Günümüzde ise fabrikalar bant brandası olarak tercih edip kullanılmaktadır. Mumlu çadırın mum özelliği ise; mumun temel amacı ise su geçirmez şekilde üretilmesini sağlamaktır. Mumlu çadır kumaşları dışarıda korunma veya barınma amaçlı kullanımlarda yağmurlu havalarda ve soğuk havalarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Mumlu branda su geçirmeyen kumaştır. Mumlu Branda Çeşitleri farklı çeşit ve üretimleri mevcut olmaktadır. Mumsuz olanı beyaz veya mavi, haki, yeşil renklerde üretilmektedir. Genellikle barınma amaçlı yayla çadırı, kır çadırı üretiminde kullanılmaktadır. Su geçirmez özelliğinden dolayı tercih edilen kumaş çadır çeşitlerinden olan mumlu branda günümüzde az rağbet görmektedir.

Mumlu branda kumaşları günümüzde kalite bakımından 3 kalite olarak üretim görmektedir. 1 Kalite mumlu branda hem ip yönünden hem mum ve boya kalitesinden yüksek kaliteli olmakta olup, 2. ve 3. kaliteye göre en sağlam olan çeşitlerindendir.

Mumlu Branda Fiyatları

Mumlu Branda Fiyatları  brandaların ebadına kullanılacak diğer aksesuar ve çeşidine göre farklılık gösterebilir. Bu yüzden de her zaman tercih edilebilecek mumlu brandaları kalitesine göre güvenle kullanabilirsiniz. Mumlu çadırlar eski yıllar pvc polyester branda gibi branda çeşitlerinin ülkemizde üretimi yapılmadığı yıllarda tüketimi çoktu, son yıllarda gerek saçtığı mum kokusundan dolayı ve alternatif branda çeşitlerinden dolayı tercih edilmesi yüksek derece düşmüştür.

Mumlu çadır fiyatları üretilecek çadıra göre kamyon çadırı olsun tır çadırı olsun veya bant çadırlarına göre ebat metre kare işçilik gibi binen maliyetlere göre hesaplaması yapılmaktadır.

Mumlu Branda Branda Üreticisi

Firmamız mumlu branda üreticisi ve satıcısı olarak tüm Türkiye geneline gerek ambar gerek ise kargo ile metre üzerinden veya rulo halinde gönderim yapmaktadır. Mumlu branda fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

02.01.2023
257
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1