Pvc Branda Fiyatları

Pvc Branda Fiyatları

Pvc Branda Fiyatları satın alınacak pvc polyester brandanın metre kare ağırlığı ve ebatlarının hesaplanmasına göre fiyat verilmektedir. Firmamız Akay Tente 650 Gram Pvc polyester brandaları yüksek frekans makineleri ile yapıştırarak tek parça haline getirdikten sonra anlaşmalı kargo firmaları veya ambar ile gönderimini yapmaktadır.

Peki bu Pvc polyester branda denilen branda ürünü nerelerde kullanılmaktadır.

  • Tır brandaları olarak sal dorse veya kapalı tente dorselerinde
  • Kayar çatı sistemlerinde
  • Şantiye yemekhane besi çadırı gibi bir çok çadır üretimlerinde.
  • Su sızdıran çatıların tavanlarında
  • Tarımsal alanlarda gölet veya havuz yapımında
  • Çocuk oyun parklarında
  • Asma germe membran sistemlerde
  • Boks torbaları

Bir çok alanlarda kullanılan pvc polyester branda en çok tercih edilen branda türlerinden biri olmaktadır. Gerek sağlam olmasından dolayı uzun kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

PVC Branda Nasıl Üretilmektedir?

Genel olarak tırların kasalarının kapatılmasında kullanılan kumaş % 100 polyester bez ayağı dokuma üzerine PVC kaplama yapılarak Üretilmektedir.

1100 Dtex Polyester Pvc Kaplı Kumaş

1100 denye pvc branda olarak adlandıran pvc kaplı kumaş polyester dokuma üzerine pvc kaplama ile üretilen sağlam branda türlerindendir.

Pvc Branda Fiyatları

PVC Kaplı Polyester Branda Nedir?

PVC kaplı polyester branda (Membran) çadır yapılarda kolayca şekillenebilen, yapıyı örtme amacıyla kullanılan temel malzemedir.

Pvc kaplı branda ürünlerinin kullanım alanları çok çeşitlidir. Çocuk aktivite alanlarından endüstriyel paketleme sanayisine kadar birçok farklı alanda kullanılırlar.

Pvc kaplı branda ürünlerimiz dayanıklılık gücü yüksek %100 polyester iplikten müşterilerimizin ihtiyaç ve kullanım alanlarına göre farklı sıklık ve ebatlar şeklinde Başboğa Tesislerinde üretilmektedir. İmal ettiğimiz bu ham polyester kumaş, sıvama ünitemizde yüksek korumalı PVC ile kaplanarak su geçirmez, alev yürütmez, UV ışınlarına ve ağır hava koşullarına dayanıklı bir malzemeye dönüştürülür.

Membran (pvc kaplı polyester branda) üretiminin her aşaması firmamız bünyesinde gerçekleştiğinden müşterilerimize ürün çeşitliliği, zamandan tasarruf, proje bölgesine uygun kriterlerde tasarımlar ve çadırın üretimi esnasında maksimum esneklik avantajları sunmaktayız. İhtiyaca göre çözümler üreten firmamız, polyester branda çeşitleri ile sizlere ekonomik alternatifler sunar.

Pvc Branda Fiyatları 450 Dtex Alev Yürütmez

Polyester branda 1100 denye veya 450 dtex ürünleri alev yürütmez katkı maddesi koyularak üretilmektedir. Bu özellik brandaya yanma esnasında tutuşmama yani alev almama özelliği vermektedir, yanar söner branda olarak üretilmiştir.

Yüksek Kaliteli Pvc Branda Su Deposu Üretimleri

Pvc polyester branda ile üretimini yaptığımız su depoları 1 tonluk veya 5 tonluk olarak ihtiyaç duyulan su tutma kapasitesine göre 1150 denye branda ile üretilmektedir. Ayrıca havuz brandası, gölet brandası, sulama havuzu su Geçirmez branda tarımsal amaçlı en ekonomik fiyatlar’da ve ihtiyaç duyduğunuz ebatlarda isterseniz yerinde uygulama yapar isterseniz de tüm Türkiye’ye kargo ve anlaşmalı ambarla gönderimini yapmaktayız.

Halı Saha Brandası Fiyatları

Halı saha brandası fiyatı konusunda net ve kesin bir bilgi alabilmek için işletmemizle iletişime geçmeniz son derece önemlidir. Kapatılacak halı saha ebatları gidecek branda metre karesi ve yapılacak işlem bedelleri gibi, Üretilecek brandanın büyüklüğü, kullanılacak sistemin çeşitliliği fiyatlarımızı etkilemektedir. Genellikle standart boylar dışında büyük ve küçük halı sahalar için de branda sistemlerinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Halı saha brandası ürünümüz, demir çitler boyunca dik şekilde sahayı sarmaktadır. Üst kısmı dilediğiniz şekilde üretilebilmektedir. Özellikle çatı şeklinde ve yarım ay şeklinde olan ürünlerimiz çokça tercih edilmektedir. Halı saha brandası fiyatları üretilecek adede göre ve boyuta göre değişmektedir. Her halı saha aynı boyutlara sahip olmamakla birlikte, hepsine de eşit branda kumaşı kullanımı yapılmamaktadır. Kullandığımız pvc polyester branda çeşitleri hem yerli hem Avrupa grubu üretimlerinden olmaktadır.

Pvc branda fiyatları Depo Çadır

Pvc branda fiyatları ile uzun vadeli kullanım sunan depo çadırı olarak ta tanımlanan hangar çadırı, istenen her ölçüde üretilebilen ve talepler doğrultusunda izolasyonu da yapılabilen çadır sistemleri de üretilmektedir. Depo olarak kullanılan bina maliyetleri düşünüldüğünde çok daha ekonomik olup fonksiyoneldir. Depo için bir gider ayırmak istemeyenler için son derece düşük maliyetli kısa bir sürede kurulan depo çadırlar çok ekonomik bir model olmaktadır.. Hava koşullarına uygun üretilen pvc polyester brandalar ile kaplanan ve dayanıklılık açısından hem ekonomik olarak hem de uzun vadeli kullanım sunmaktadır. Pvc branda fiyatları için firmamızın deneyimli personellerinden bilgi alabilirsiniz.

07.01.2023
309
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1