Taziye, Düğün ve Toplantı Etkinlik Çadırları

Taziye, Düğün ve Toplantı Etkinlik Çadırları

Taziye, Düğün ve Toplantı Etkinlik Çadırları Kullanım amacı ve alanı oldukça geniş olan Branda Çadır Sistemleri portatif kurulumları ve çok amaçlı kullanım yapıları ile geçici barınak ihtiyacına kalıcı çözümler sunmaktadır.

Sentetik, pvc brandanın alev yürümez ve su sızdırmaz özelliklerinden faydalanılarak tasarlanan Çadır Sistemleri demonte özellikleri dolayısı ile de kolaylıkla taşınarak başka alana farklı amaç da kullanım için yeniden kurulabilmektedir. Yağmur, kar gibi hava olaylarının mağdur edici etmenlerine karşı direnç gösterecek yapıda olması tercih edilme sebepleri arasında olup, aynı zamanda güneşin zararlı ve rahatsız edici ışınlarına karşıda etkin koruma sağlamaktadır. Antibakteriyel, yırtılma ve delinmelere karşı dayanıklı, su geçirmez, yalıtımlı, çabuk alev almaz özelliği toprak, beton yada kilitli taş üzerine kurulum kolaylığı profil ve boruların paslanma karşıtı olması Taziye, Düğün ve Toplantı Etkinlik Çadırları arasında yer almaktadır.

Tek bölme şeklinde kolon ve kiriş çıkıntıları olmadan profil çelik boruların birbirine monte edilmesi ile oluşturulan iskelet sistemine branda çadır kumaşının giydirilmesi ile meydana getirilen Cenaze Çadır Uygulamaları zemin çalışması gerektirmeden düz bir alan üzerine kolaylıkla kurulmaktadır. Farklı ebat boyutlarda ihtiyaçlar doğrultusunda projelendirilebilen bu sistemler hızlı kurulumu ve geniş iç hacmi ila genel barınma ve depo alanları için uygun çözümler sunmaktadır.

Taziye, Düğün ve Toplantı Etkinlik Çadırları
Taziye, Düğün ve Toplantı Etkinlik Çadırları

Taziye, Düğün ve Toplantı Etkinlik Çadırları ve Cenaze Çadırları

Oval prizmatik yada üçgen çatı seçenekleri ile farklı tasarım gruplarına sahip Cenaze Çadır Modelleri bu özelliklerinin her birinde dört mevsimin getirebileceği hava olaylarına karşı koruma özelliği içermektedir. Isıtma ve aydınlatma sistemlerinin kullanımı içinde uygun alt yapıya sahip olması geçici bir süreliğine de olsa insanlar için uygun yaşam alanlarının sağlanmasında etkili rol oynamaktadır. Kapı, pencere ve havalandırma sistemleri ile ferah ve fonksiyonel kullanım imkanı sunan çadırlar bu sebeple taziye ve yemekhane alanı olarak da kullanılabilmektedir. Düğün, cenaze, toplantı yada organizasyon yemekleri için iyi bir misafirhaneye dönüşebilen bu uygulamalar ile düşük bütçeli yemekhaneler oluşturabilir farklı ihtiyaçlara tek çözümle çare bulabilirsiniz. 

Taziye Çadır Fiyatları çadırın büyüklüğüne ve kalitesine göre değişmektedir. Farklı renk tonları üzerine işlenecek baskı ve modellemelerde fiyatların şekillenmesinde rol oynayan etkenler arasında yer almaktadır.

Etkinlik ve Düğün Çadırları

Etkinlik gibi düğün için günlük kiralık çadırlar firmamız tarafından üretilip etkinliklerde hizmete sunulmaktadır.

16.04.2023
121
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1