Havuz Brandası

Havuz Brandası

Havuz brandası 180 gram pe branda veya 550 gram pvc polyester branda 1100 denye brandadan üretilmektedir. Gölet yapımında kullandığımız 1100 dtex pvc branda ile üretilen havuz brandalarımız en az 10 yıl garantilidir.

Havuz Brandası Pe Branda Su Geçirmez Mi?

Pe Brandalarımız 140 gram ile 230 gram arasında pilsa branda türü kumaşlardandır. Pilsa brandalarımız çift lamineli olup uv katkılıdır. Su geçirmez branda pilsa ürünü olmaktadır. Brandalarımız 16 metre enlere kadar tek parça olarak satışa hazır halde sunulmaktadır.

230 Gram pilsa daha kalın olduğundan dolayı kullanım süresi daha fazladır. Yapıştırabilme özelliğinden dolayı içerisinde dikiş olmamaktadır.

16 metre enlerde rulo branda halinde olan Pe brandalarımız 14 metre en, 12 metre en, 10 metre en, 8 metre en, 6 metre ve tek sayılı rakamlarda üretilmektedir. Böylelikle havuza serildiğinde tek parça olduğundan dolayı su geçirmeyecektir.

Havuz Brandası Pvc Polyester Branda İle Yapılırsa!

Havuz brandası satın alırken uzun ömürlü olarak kullanımı yapılacaksa tercih olarak pvc brandadan yana kullanılmalıdır. Pvc branda türü 1100 denye veya 450 denye kumaş türü brandalar güneşe karşı uv katkısından ve kalınlığından içerisindeki polyester dokumasından dolayı havuz gölet yapımında en az 10 yıl gibi bir kullanım süresi mevcuttur. Akay Tente olarak üretimini yaptığımız polyester brandalarımızı yüksek frekans hava ısı makineleri yapıştırıp tek parça haline getirdikten sonra kargo firmalarıyla istenilen tüm bölgelere sevkiyatını yapmaktayız. Gölet yapımında ayrıca 1000 kg üzeri branda siparişlerini yerinde uygulama yaparak hizmet vermekteyiz.

Havuz Brandası

Havuz Brandası Fiyarları

Havuz brandası fiyatları satın alınacak branda ebatları metre kare üzerinden hesaplandığı gibi birde satın alınacak branda türünde metre ağırlığı olarak hesaplanmaktadır.

Örnek verecek olursak 10×20 bir gölet brandasına ihtiyacımız oldu.

20*10= 200 metre kare üzerinden hesabı yapılmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınız için anında çözüm üreten firmamızın personellerine ulaşarak size en dayanıklı gölet brandası satın almanıza yardımcı olacaktır.

Havuz Brandası Satın Alırken Nelere Dikkat Etmek Lazım!

Kazdığınız gölet çukuruna uygun şekilde alacağımız branda ile bilginiz yetersiz olduğundan dolayı bir çok firmayı aramak zorunda kaldığınızdan dolayı pek yararlı bilgiye ulaşamadıysanız size yardımcı olacağımız bir kaç konu;

Satın alınacak brandalar ile genel bilgileri sizlerle paylaşıyoruz;

  • Satın alacağımız branda mutlaka uv katkılı olmalı fabrikaların hatalı b, c, kalite gibi üretimlerinden olmamalıdır. İleri de size sorun çıkaracaktır, kesinlikle almanızı tavsiye etmiyoruz.
  • Satın alacağınız brandalar genellikle ekleme yöntemiyle yapıldığından dolayı satıcı firmadan kaç metre ara ile ekleme yapılacağını teyit ediniz. Ne kadar az ek olursa ilerde sorun çıkarması az olacaktır.
  • Piyasada bir çok satıcı firma piyasada rakipleriyle rekabet edebilmek için üretici fabrikaların b veya c kalitesi olan brandaları uyguna verip müşteri aldatmaktadır. B kaliteli brandalar genellikle fabrikalarda kumaş üzerine kauçuk dökülmeden önce kumaş içerisinde düğüm var ise veya leke delik gibi bir çok hatalı diye ayrılmış brandaları uyguna sunup kullanmaktadır. Bunlara dikkat etmeliyiz.
  • Satın alınacak pe brandalar tek parça dikişsiz olmalıdır. Ayrıca pe brandalar uv katkılı 180 gram üzerini tercih ediniz her zaman güneşe 1 ile 3 yıl gibi bir süre dayanabilir ama içerisinde sürekli su tutarsanız.
  • Uzun ömürlü kullanım istiyorsanız pvc branda 650 gram türü kumaşlardan satın almalısınız.

Gölet Naylonu Fiyatları

Gölet naylonu fiyatları satın alacağınız branda ürünün metre ağırlığı ve boyutlarına göre hesaplamaktayız. Gölet yapımında kullanacağınız her türlü branda ihtiyaçlarınız firmamızın deneyimli personellerinden bilgi veya branda satın alabilirsiniz. Akay Tente olarak ürettiğimiz bir çok branda çeşitlerimiz mevcut olup gerek satış esnasın gerek ise satış sonrası bir konuda size destek sunmaktayız.

Toprak Havuz Naylonu Fiyatları

Kazdığınız toprak havuz için satın alacağınız naylon türü brandalar en az tek kat 350 micron kalınlığında ve uv katkılı 36 aylık olmalıdır. Naylon brandalarda 24 aylık veya 12 aylık üretimleri olduğu gibi bir çok çeşitlerde ürettiğimiz toprak havuz naylonu fiyatları için iletişimden bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm branda ihtiyaçlarınızda Akay tente olarak her türlü konuda çözüm üretmekteyiz. Bizlere iletişim bölümünden tüm satın alma veya bilgi edinme amaçlı ulaşabilirsiniz.

06.01.2023
338
Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. fuat konuk dedi ki:

    telefon yollarmsnz?

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1