Tente Fiyatları

Tente Fiyatları

Tente fiyatları satın alınacak tente boyutlarına ve kumaş türüne bağlı olarak değişim gösterdiği gibi birde kullanılacak aksesuarlarda fiyatlandırmada yapılırken dikkate alınarak hesaplanmaktadır.

Günümüzde tente sistemleri bir çok alanda kullanıldığı gibi işletmelerin en çok tercih ettiği tente tipleri olarak mafsallı tente, pergola tente, körüklü tente, dekoratif tenteler gibi bir çok üretimleri mevcuttur.

Tente Çeşitleri

Tente çeşitleri olarak günümüzde en çok tercih edilen sistemler aşağıda sıralanmıştır.

 • Motorlu Tente
 • Bioklimatik pergola 
 • Katlanır Tente
 • Kış Bahçesi Tente Sistemleri
 • Otomatik Tente
 • Pergola Tente Sistemleri
 • Mafsallı Tente
 • Sabit Dekoratif Tente
 • Çift Açılır Tente
 • Açılır Kapanır Tente Sistemleri
 • Körüklü Tente
 • Kasetli Tente
Tente Fiyatları

Tente Fiyatları 2023 Fiyat Listesi

Tente fiyatları ise yüksek kalite, konforlu kullanım, sağlam ve dayanıklı mekanizma özellikleri, tente sistemlerinin niteliğini belirleyen unsurlardır. Tente fiyatları Akay Tente avantajlarıyla sunuluyor. Mafsallı tente tasarımlarında ithal kumaş kullanımları; Mafsallı tente tasarımlarında ithal kumaş kullanımları;
Mtül 2550 TL olarak belirlenmiştir. Mafsallı tentelerde yerli kumaş kullanımlarıysa 1800 TL olarak 2023 güncel fiyatlarıyla sunuluyor.
Şayet PVC branda seçimi yapılırsa, mafsallı tentelerde fiyat, 1450 TL (Mtül) olarak sunuluyor.


Tente Fiyat Listesi Güncel 2023

Güncel tente fiyatlarımız için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Tente Seçilirken Nelere Dikkat Etmek Lazım?

Hem alanın dekorasyon özelliklerine hem de yapıya uygunluk formlarında değerlendirilen tente sistemleri, en kullanışlı sistemleri ve modellerine göre seçilebilir. Sabit tente modelleri, bükümlü pergola sistemleri veya motorlu tente sistemleri, işletmelerin yapı özelliklerine ve tasarım niteliklerine bağlı olarak belirlenebilir.

Ev sistemlerinde bahçe, balkon veya teras gibi alanların metrekare ölçülerine, tasarım edilecek ürünlerin otomatik veya manuel sistem özelliklerine göre ürün seçimleri yapılabilir. Şeffaf kaplama tenteler, kafe ve restoran türü işletmelerde sıklıkla kullanılan ve özellikle soğuk havalarda açık alanların konforlu kullanımları için tasarlanır.

Ancak yaşam alanlarında da tercih edilen ve kış bahçelerinde, verandalarda kullanılabilen sistemlerdir. Kasetli tenteler, turizm işletmelerinde, tesislerde, açık hava işletmelerinde veya geniş balkonlu yapılarda tercih edilen sistemlerdir. Tüm gölgelendirme sistemleri, kullanım alanının özelliklerine göre seçilebilir.

2023 Yılı Şeffaf Branda Fiyatları

Şeffaf branda fiyatları 2023 yılında güncel döviz kurları üzerinden hesaplanmaktadır. Akay Tente olarak sizlere hem kaliteli ürün hem de uygun fiyat avantajları sunmaktayız.

Otomatik Tente Sistemleri

Dört mevsim kullanım rahatlığı sağlayan otomatik tente sistemleri, işletmelere ekstra donanım kazandıran ürünler arasında yer alıyor. Sadece yaz aylarında güneşten korunmak için değil, kış aylarında da yağmur, kar gibi hava koşullarında %100 konfor sağladığı gibi mekanlara şık bir görüntü kazandırmaktadır. Kumaş kaliteleri ve mekanizmada kullanılan sağlam yapı sistemleriyle, Akay Tente modelleri tüm yaşam alanlarına kalite katıyor.

Sabit Dekoratif Tente Sistemleri

Dekoratif Tente sistemleri, camların veya cephelerin ölçü ve şekillerine göre özel olarak imal edilir. Özellikle ev girişlerinin saçak kısımlarının kapatılmasında çokça rastlanan bir modeldir. Görüntüsü bulunduğu yere artı bir güzellik katmaktadır. Cephelerde estetik amaçlı kullanımlarının yanı sıra yağmur ve güneşten korunmak maksadıyla da kullanılan dekoratif tente sistemleri mekanlarınıza mimari çözümler sunar. Tasarım detayları, proje sahibinin yönlendirmesi ile estetik, fonksiyonellik ve ekonomiklik ilkeleri doğrultusunda yapılır.

Şeffaf Branda Nedir?

Şeffaf branda uygulaması son günlerde oldukça popüler hale gelmiştir. Bu uygulama ile soğuk havalarda yaz havası yaşayabilirsiniz. Özel olarak geliştirilen branda sistemler ile bu seçenekleri değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Şeffaf branda sistemleri ekonomik olarak uygun model olduğundan dolayı tercih edilen ürünlerdir. Sitemiz üzerinden bizimle iletişim kurarak en güncel şeffaf branda seçeneklerinden haberdar olma şansınız bulunuyor.

Tente Sistemlerinin Avantajları Nelerdir?

Mevsimsel geçişlerin çok fazla olduğu ülkemizde tente lüks değil daha fazla ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle kapalı alanlarda sigaranın yasak olması, bir çok mekanın zorlanmasına neden olmuştur. Tente sayesinde, kapalı alanda sigara içilen ortam yaratmak mümkündür. Bir çok tente sistemi, sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sağlıyor.

Tente sistemleri için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Tente sistemleri ve size sunduğu kaliteli hizmetlerin direkt olarak geri dönüşlerini alabilirsiniz.  Otomatik otopark tentesi, açılır kapanır camlı pergola, Oval çatı tente, kış bahçesi, motorlu tente, otomatik katlanır çatı gibi farklı sistemler altında hizmetler sunulmaktadır. Güncel tente fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Akay tente olarak sizlere en uygun fiyat avantajları sunmak isteriz.

21.01.2023
549
Ziyaretçi Yorumları (62)
 1. Gizem yılmaz dedi ki:

  3×4 tente fiyati nedir

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1