Pe branda

Pe branda

Günümüzde birçok farklı alanda PE branda kullanımının olduğunu görmekteyiz. Branda genel olarak farklı alanlarda ve farklı amaçlarda kullanılmaktadır. İş alanları, ev, villa, müstakil bahçeler, fabrika ve daha birçok alanda kullanım sağlanmaktadır. 

Uygun maliyeti ile birlikte ön plana çıkan çadır branda ürünleri, çok amaçlı özellikleri ile kullanıcıları bir hayli mutlu etmektedir. Bu noktada brandaların su geçirmeme özelliklerinin olması, özellikle yağışlı havalarda avantaj haline dönüşmektedir. Tabi bununla birlikte sıcak havalarda da güneş geçirmeyen özelliği aktif şekle dönüşmektedir. Son dönemlerde şeffaf branda ürünleri en çok satılanlar arasında yer almaktadır. Şeffaf brandalar ile birlikte açık mekanların dahi kapalı bir mekan hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde dışarının da görünmesini engellenmemektedir. 

Fermuarlı yapısı ile birlikte harika bir işlevini de ön plana çıkarmaktadır. Baktığımızda şeffaf özelliği, fermuarlı yapısı gibi birçok farklı işlev, en önemli branda özellikleri arasında yer almaktadır. 

PE Branda Fiyatları

Günümüzde branda üretim ve satışı gerçekleştiren onlarca farklı firma yer almaktadır. Genel olarak fiyatlar birbirinden farklı olmaktadır. Çünkü her bir markanın farklı kumaş yapısı, üretim bandı ve branda özellikleri bulunmaktadır. Bu noktada PE branda fiyatları konusunda Akay Tente olarak fiyatları en iyi şekilde tutmaya çalışmaktayız. Kalitenin ve uygun fiyatların bir arada olduğu ürünlerimiz, siz müşterilerimizi beklemektedir. Sitemizde birbirinden farklı çadır branda ürünlerimiz yer almaktadır. Haliyle bu noktada sabit bir branda fiyatı belirlemek doğru olmayacaktır. Hemen kategorimizde yer alan ürünlere göz atın ve en uygun fiyatlardan hızlıca sahip olun.

Branda metre karesi ne kadar?

Branda metrekare fiyatları 20 liradan başlayıp 200 liraya kadar çıkabilmektedir.

1 top branda kaç metre?

1 top olarak alınan brandanın ölçüleri de değişiklik gösterir. Genellikle 1 top naylon branda kaç m2, sorusunun cevabı 480m² ile 650 m² aralığıdır..

PE Branda Çeşitleri Nelerdir?

Branda çeşitleri arasında 1100 denye branda, delikli branda, fermuarlı branda, fındık brandası, iskele branda, ithal branda, membran branda, naylon branda, oto brandası, saman brandası, şeffaf branda, şeffaf branda kaplama, forklift brandası ve tır brandası yer almaktadır.

Branda Su Geçirir Mi?

Branda nedir dediğimizde şöyle bir açıklama yapabiliriz : branda, daha çok kış hava şartlarında korunmak için polyester kumaş ile oluşturulan ürünlere verilen bir isimdir. Branda su geçirmez kumaş cinsi, güneş ve ışığa karşı her mevsim koruyucu etkisi ile kapalı alanlar sunarak sizlerin rahatlığı için vardır.

Branda Kumaşı

Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak branda kumaşı ürünleri Akay Tente’de sizleri bekliyor. Onlarca farklı ürün ile birlikte siz değerli müşterilerimizi memnun etmekteyiz. Evinizde, bahçenizde, iş yerinizde kullandığınız brandalar için kumaşları sizlere tedarik etmekteyiz. Günümüzde birçok farklı branda kumaşı arayışı içerisinde olan kişiler bulunmaktadır. Herkes genel olarak kaliteli kumaş arayışında olmaktadır. Çünkü tenteler dış mekanlarda kullanıldığı için, dayanıklılığı önemli bir konudur. Bu sebepten dolayı da branda kumaş ürünlerimizi en iyi şekilde ve kaliteli olarak üretmekteyiz. 

Tente kumaşları için genel olarak konumda önemli olan noktalardan birisidir. Çünkü evinizin sahile yakın olması, tuz aşınmasına ve su geçirmesine yakın bir tente almanız gerekmektedir. Tabi burada genel olarak su geçirmez branda kumaşı araştırmaları yapılmaktadır. Sizlerde evinizin ya da iş yerinizin özelliklerine göre seçimler gerçekleştirebilirsiniz. 

Pe Branda Malzemeleri

Daha önce branda seçimi yapmadıysanız hiç endişe etmeyin çünkü Akay Tente olarak bu konuda sizlere yardımcı olmaktayız. İster iş yeriniz, isterseniz de eviniz için tercih edebileceğiniz birbirinden farklı renk, stil ve şekiller sizleri beklemektedir. Akay Tente olarak kullanılan branda malzemeleri, en kaliteli ve sağlam şekilde üretilmektedir. Sitemizde yer alan onlarca farklı branda ürünleri, kalite olarak sizleri tatmin edecektir. Bu noktada soğuk ve sıcağa karşı en iyi şekilde kendini koruyan malzemeleri tercih etmekteyiz. Yeri geldiğinde kışın yağmura, yazın ise sıcağa karşı etkili malzemeler tercih edilmektedir. Özellikle de son dönemlerde yer alan balkon pe brandası ürünleri, sağlamlık açısından güzel sonuçlar vermektedir.

Pe branda nedir?

PE branda hammaddesi genel olarak PE film ve polipropilen dokuma kumaş ile PE dokuma kumaşın her iki tarafında kaplanan renkli şerit kumaşı ifade eder. Genellikle geçici istifleme, yağmur geçirmez ve toz geçirmez olarak kullanılır, açık havada uzun süreli kullanım için uygun değildir.

26.05.2023
61
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1