Oto Branda

Oto Branda

Oto branda araç tutkunları tarafından park halinde araçlarını yağmurdan, doludan, tozdan ve diğer olaylardan koruma amaçlı üzerlerine çektikleri örtü veya koruma brandası, oto brandalar pamuklu bez, gabardin, veya içi miflonlu su geçirmez branda ürünlerinden imal edilmektedir.

Araba Brandası Nedir? Kullanım Amacı Nedir?

Araba brandası ya da araç brandası, arabaların üstüne koruma amaçlı serilen kumaş veya pvc tipi örtülerdir.

Yaz aylarında güneşin etkisiyle otomobillerin renkleri güneşte solmasın veya güneş yanıkları ulaşmasın diye araç üzerine çekilen kumaş, penye veya su geçirmez tipli ürünlerdir.

Su geçirmez içi miflonlu yapısıyla araca özel oto branda aracınızı hem korur hem de temiz tutar. Özellikle uzun süre park halinde bırakılan araçlar kuşlar, sinekler ve böcekler tarafından kirletilebilir, bunun dışında çocuklar tarafından çizilebilir ve güneşin zararlı ışınları tarafından aracınızın boyası zarar görebilmekte olduğu gibi güneş yanıkları da oluşmaktadır.

Güneş ışınları, siyah, lacivert, kahverengi, gri gibi koyu renkli araçların üzerindeki boyalarda yüzeysel açılmaya, deformasyona neden olur. Güneş ışınları, bu istenmeyen hadiseyi yakıcı özelliğiyle geri dönüşü bir hayli pahalı şekilde gerçekleştirir. Kalıcı bu hasardan geri dönmenin yolu ise hayli zahmetli ve pahalıya mal olmaktadır. Araçlarınızı risk altında bırakmamak için araba brandası kullanmak en kolay ve ekonomik bir çözümdür. Dolayısıyla pek çok aracına düşkün kullanıcı araba brandalarını tercih edip hem yazın hem de kışın kullanmaktadır.

Yaz veya kış aylarında değil de 4 mevsim yılın her dönemi için kullanılabilen oto branda ise daha temiz ve her zaman en güzel renge sahip otomobiller için en etkili çözümler arasında yer almaktadır. Ayrıca kullanımı son derece kolay ve pratik olmaktadır. Dört kenarı lastikli olup ortasında uçmasını engellemek için atılan kleps tokalı kemeri mevcut olup dayanıklı malzemesi ile uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanım için dikilmiş  oto branda; yağmur, çamur, güneş ya da diğer araçların istenmeyen etkilerine karşı güven veren bir pratik kolay çözümdür.

Oto branda, sadece temizlik açısından değil, dikkatsiz sürücülerin özellikle park sırasında ön ve arka kısımlarda meydana getireceği kılcal boya çizilmelerine karşı da önlem sağlamaktadır.

Oto Branda Ne İşe Yarar?

-Araba brandası, otomobilinizi hava kirliliği ve yağışlardan dolayı oluşan çamur ve yağmur lekelerinden koruma sağlar.
-Araba brandası, otomobilinizi güneşin yakıcı özelliğini keser, araçta güneş yanığı oluşmasını önler.
-Araba brandası pratik kullanımlıdır. Büyüklüğü ne olursa olsun otomobillerin üstüne kolayca saniyeler içinde geçirilir. Dört yanı lastikli olmasından dolayı uçma gibi olaylar yaşanmaz.
-Araba brandaları dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Araba boyasına kesinlikle zarar vermez.
-Araba brandası sadece temizlik ve bakımı korumak için değil; dikkatsiz sürücülere karşı ve çocukların çizmelerine karşı önlem sağlamaktadır.

otomobilinizin kasası ile birebir uyumlu aracınıza özel dikilmiş oto brandalarına buradan ulaşabilirsiniz.

Oto Branda Fiyatları 2023

Akay tente firması olarak oto branda fiyatları sabit fiyatlara ulaşmak için online alış veriş sitemizin mağazası akaytente.com.tr/oto-branda bölümünden tüm araçlara uygun tasarlanmış ve araç kasa yapısına göre dikilmiş torba veya çanta içerisinde sevk edilmeye hazır bir çok araç modeline uygun şekilde satışa sunulmuş araç brandası mevcut olup taksitli satış imkanı sunmaktadır.

05.01.2023
262
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1