Portatif Çardak

Portatif Çardak

Portatif Çardak üretimlerimiz a kalite olup katlanır örümcek tipinde katlanınca 140*25*25 ebatlarında taşıma çantasına sığmaktadır. İhtiyaç olduğunda çantasından çıkarılarak portatif kurulumundan dolayı hızlı şekilde kurulmaktadır. Çardak sistemlerimiz istenildiğinde dört bir yanı kapatılarak kamp çadırı modeli konumuna gelebilmektedir. Bir çok çeşitlerimiz sitemizde yer aldığı gibi özel üretimlerde yapmaktayız.

Portatif Çardak Stand Çadırı Nedir?

Portatif çardaklar günümüzde kurulumu ve taşınması basit olduğunda dolayı çokça tercih edilen akordiyon tente sistemleridir. Kurulumu basit şekilde tasarlanan ürünlerimiz etkinliklerde veya fuar alanlarında stand çadırı olarak kullanılabilmektedir. Dilerseniz dört bir yanını kapatarak kamp çadırı konumunda kullanılabilmektedir. Bahçelerde gölgelik tente olarak kullanılan ürünlerimiz reklam baskılar uygulanarak özel etkinliklerde pratik bir şekilde kullanılmaktadır.

Portatif çardak sistemlerimiz tamamen su geçirmez polyester kumaştan tasarlandığından dolayı su geçirmez özelliği vardır. Tüm ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarladığımız çardak çadırlarımızı akaytente.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Portatif Çardak Tasarımları Nasıldır?

Üretimini yaptığımı çardak modellerimizi şehirden uzak bir kamp alanında kullanabileceğiniz modelleri tasarladığımız gibi karavan yanında veya otomobil arkasında rahatça kurabileceğiniz ve içerisinde soba yakabileceğiniz modeller mevcut olmaktadır. Katlanır portatif çardak modelini kullanarak doğada zamanınızı daha rahat ve güvenli bir şekilde geçirebilirsiniz. Portatif modeli sayesinde her zaman  tente tipini ayarlayıp çadır konumunda kullanabilirsiniz. Arabanızı park etmek için bir garajınız yoksa, portatif garaj olarak ta kullanabilirsiniz. Aracınız hava koşullarının olumsuz etkilerine karşı  daha güvende olur. Özellikle sıcak havalarda, doğrudan güneş ışığını önlemek için araç üzerine kurulduğunda aracın içi serin tutulur. Zengin özelliklere sahip bahçe portatif çardak modelini Akaytente.com.tr web sitesinden satın alabilirsiniz.

Portatif Çardak Fiyatları

Doğal hayatta zamanınızı daha rahat geçirmenize yardımcı olacak çardak çadır çeşitlerini sitelerimizden inceleyebilirsiniz. Kamp alanlarında, pikniklerde, deniz kenarlarında ve kampinglerde aslında bir çadır türü konaklama modeline getirebilir ve hemen kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Dört kenarı kapalı halde tasarladığımız ürünümüzün isterseniz bir kenar kısmı tamamen şeffaf modelde üretilebilmektedir. Deniz kenarında kurulan bu tür çardak modellerimiz dış ortamları görebilmekte olduğunuz gibi iç ortamda soba bacası çıkışı olduğundan dolayı sıcak bir ortam oluşturmaktadır. portatif çardak fiyatları ürün tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Üretim malzemesi, su geçirmez olup olmadığı, markası ve boyutu fiyatı belirleyen

çeşitli faktörlerdir. Bu nedenle satın alacağınız çardak modeline uygulanacak işlemlere göre modeller arasında ufak bir fiyat farkı olabilmektedir. Satın alacağınız ürünün işlevsel olması ve  bütçenize uygun olması  önemlidir. Öncelikle hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu belirleyip ardından bütçenizi belirlemeniz daha mantıklı olabilir. Ucuz ama işe yaramaz ürünler seçmek, kârlılığınızı azaltabilir. Satın alacağınız model veya istediğiniz modellerde tasarım uygulamak için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilir yazabilir veya satın alabilirsiniz. Yetkili personellerimiz size en uygun fiyatlarla istediğiniz tasarımda çardak modeli tasarlayıp teslim edeceklerdir.

Portatif Çardak Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Akaytente.com.tr web sitesinde kamp alanında veya etkinliklerde daha kullanışlı ve göz alıcı hale getirecek dekoratif çardaklar bulabilirsiniz. Almak istediğiniz ürün bir portatif çardak ise birkaç noktayı göz önünde bulundurarak hangi modelin size uygun olduğuna karar verebilirsiniz. Sizlere uygun model bulamadıysanız bizlere ulaşarak istediğiniz modelde ürün tasarlamamızı isteyebilir veya satın alabilirsiniz. İlk olarak, hangi alanda kullanacağınıza karar vermeyle başlayabilirsiniz. Kamp alanında, veya aracınız için portatif garaj olarak ta satın alabilirsiniz. Aracınızı güneşten korumak ve gölgeli alanlar oluşturmak istiyorsanız kumaş portatif çardak yardımcı olabilir.

Kamp alanında kullanmak istiyorsanız dört bir yanı kapalı olarak ürettiğimiz çardak modellerini seçebilir veya ürünü kullanan kişi sayısını göz önünde bulundurmalısınız. Kalabalık aileler için geniş model ile 1-2 kişilik orta boy model arasında seçim yapabilirsiniz. 6 kişilik çardak modelleri oldukça geniş ve kullanışlıdır. Konum, ortalama kullanım, bütçe gibi faktörlere göre doğru modeli belirleyebilirsiniz. Portatif çardak modeli gün içinde deniz kenarında veya kamp alanında vakit geçirmek için  ideal portatif bir tente türüdür. Gerekirse perdelerin kapatılması, güneşin yanlardan girmesini engellediği gibi tamamen bir oda konumuna gelmektedir. Karavan veya aracınızın yan tarafında rahatlıkla kurduğunuzda otel veya apart gibi yerlere ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Birbirinden farklı modeller arasından doğru tasarımı seçerek Akaytente.com.tr online alış veriş sitesinin portatif çardak bölümünden satın alabilirsiniz.

06.01.2023
200
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1