Pvc Şerit Perde

Pvc Şerit Perde

Pvc şerit perde Ortamdaki ısı kaybını engelleyerek enerji tasarrufu sağlar. Kuş, haşere ve toz girişini engelleyerek hijyenik bir ortam sağlanmasına yardımcı olur. Saydam olması sebebiyle ışık geçişini engellemez. Personel ve transpalet/ forklift gibi araçların geçişine imkan sağlar. Tercihe göre sabit, kayar ya da akordeon askı sistemi ile üretim yapılabilmektedir.

Şerit kapılar ayrıca, hava, rüzgar, sıcak sıcaklıklar, toz, gürültü, koku, böcek ve daha fazlası gibi çeşitli elemanlardan (hem iç hem de dış mekan) çevre ayrımı sağlar. Ana kapının sürekli açılıp kapanmasını gerektirmeden çalışanlarınızı ve mallarınızı bu olumsuz koşullardan korumanıza yardımcı olurlar.

PVC Şerit Perde Kapılar

PVC Şerit Perde bina içi ortamları çok daha temiz ve güvenli tutmak için tasarlanmıştır. Özellikle gürültü ve tozun geçişini yüksek bir başarı oranı ile engeller. Bunları engellerken sizin ve araçların geçişine engel olmaz, sürekli giriş-çıkış için PVC Şeritli Kapı Perdeleri son derece uygundur.

Şerit Kapı Perdeler tüm giriş kapılarında yüksek kaliteli bir yalıtım sistemidir.

Güvenli, Pratik ve Esnek

Sanayi ve endüstriyel tesislerdeki her tip alanda yalıtım anlamında pek çok etkeni kontrol altına almanız gerekebilir. Şerit PVC Perdeler bu konuda en büyük yardımcınız olabilir. PVC Perdeler tam saydam görünüşleri ile forklift geçişi için güvenlidir. Mevcut kapıları sürekli açıp kapatmak derdiniz oluyorsa, kapı yerine şerit PVC perde uygulandığında bu sorununuza çözüm olacaktır.

Diğer PVC Ürünler

Pvc şerit perde, ısı, toz ve hijyen izolasyonu amacı ile iç ve dış kapılarda kullanılan, esnek PVC’den üretilen özel bir perde sistemidir. Türkiye genelinde ve yurt dışında birçok noktada uzman servis kadromuzla müşteri memnuniyetini ve bağlılığını sağlamaktayız. PVC Perde Bir çok alanda kullanımı uygun olan pvc perdeler, soğuk hava depolarında, alanlarınızı bölmek için, depo kapılarında soğuk-sıcak hava bariyeri oluşturmak için kullanılmaktadır. Diğer ürünlerimiz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Pvc şerit perde

PVC Perde Nedir?

Şerit PVC Perdeler, plastik türevi olan esnek PVC bantlar kullanılarak yapılan dikey tip PVC Perdelerdir. Ticari işletmelerde toz, kul, gürültü ve soğuk-sıcak hava bariyeri olarak kullanılırlar.

Neden PVC Perdelere İhtiyacınız var?

işletmemize dışardan gelen soğuk veya sıcak havadan mı şikayetçisiniz? Veya kapılarınızdan içeri giren kuşlar başınıza dert mi açıyor? İşte PVC Perdeleri neden kullanmanızın gerektiğinin cevapları;

Birincisi PVC Perdeler kuşların geçişini önler, toz ve soğuk-sıcak hava geçişine karşı bir bariyer görevi görür.

İkincisi, işyerinizin ısıtma ve soğutma masraflarına olumlu katkısı olacaktır. Ayrıca motor veya mekanik bir aksamı olmadığı için herhangi bir bakım maliyeti de yoktur. Ayrıca PVC Perde fiyatları kepenk veya motorlu kapılardan daha ucuz, ekonomik bir çözümdür.

Kullanım Alanları Nelerdir?

PVC Perdelerin kullanıldığı başlıca alanlar soğuk oda kapıları, depolama alanlarındaki dış ve iç kapılar, fabrikalar, seksiyonel kapılarda kullanılmaktadır. Pvc şerit perde fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Akay tente olarak uygun kalıcı çözümler üretiyoruz.

Araçları Soğuk Hava Deposu PVC şerit perdelerden geçirebilir misiniz?

Bu soru sorulduğunda her zaman ‘kendi arabalarımızı onlardan geçmeyiz’ diyoruz. Bunun nedeni, PVC şeritler veya araç üzerindeki herhangi bir yüzey kirinin, aracın yüzey boyası boyunca çekilerek potansiyel olarak çiziklere neden olabilmesidir.

Soğuk Oda PVC şerit perdeler yoldan çekilebilir mi?

Evet, perdenin tamamının veya bir kısmının geçici olarak net erişim veya havalandırmayı iyileştirmek için kenara kaymasına izin veren bir kayar ray kurulumumuz var. Ancak, lütfen unutmayın… perdeler akordeon, kumaş gibi katlanmaz veya köşelerden bükülmez. Sürgülü bir kapı gibi düz bir yan yönde hareket ederler. Sonuç olarak, geçiş yapmaları için açık doğrusal alan olmalıdır. (örneğin…. 2m genişliğindeki bir perdenin içinden geçmek için yanında 2m’lik bir boşluğa ihtiyacı olacaktır.) Yanal alan bir sorunsa, kısmi kaydırma seçenekleri veya çift kayan ray kullanan seçenekler mevcuttur.

Soğuk Oda PVC şerit perde teklifini nasıl ölçersiniz?

Açıklığın genişliğini ve açıklığın yüksekliğini (veya eğer bu farklıysa perde rayın takılacağı yüksekliği) bilmemiz gerekir. Aksi belirtilmedikçe, perde rayının dahili olarak takılacağını varsayacağız. doğrudan açıklığın üzerindeki dikey yüzeyde. Bu, hava akımlarının vb. Kenarlardan sürünmesini önlemeye yardımcı olmak için perdenin açıklıktan biraz daha geniş olmasını sağlar. Perdenin açıklık girintisine ve / veya kapı pervazının alt tarafına sığmasını istiyorsanız, lütfen bize bildirin, böylece uygun şekilde teklif verelim.

04.01.2023
197
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1