Sabit Tente

Sabit Tente

Sabit tente sistemleri şık ve dekoratif duruş özellikleriyle oldukça sık kullanılan bir tente modelidir. Genellikle kapı ve pencerelerin saçak kısımlarının üzerine monte edilmek suretiyle kullanılan tenteler faklı renk ve desen çeşitliliği ile de tercih sebebi olmaktadır. Farklı şekillerde yaptırılabilen tentelere oval görünümler verilerek oldukça modern görünümler elde edilmektedir. Genellikle lüks kafe ve restoranlarda kullanılarak yaygınlaşmaya başlayan tenteler, günümüzde,
• Ev
• Kafe
• Restoran
• Otel girişleri
• Tiyatro ve sinema girişleri vb. gibi birçok mekânda kullanılmaktadır.

Yaşama alanlarını renklendirerek oldukça şık görünümlerin oluşmasına olanak sağlayan tenteler, uygulamadaki kolaylığı bakımından da tercih sebebi olmaktadır. Diğer tentelerle aynı işlevleri görmesine rağmen, tek farklılığı hareketli bir sistemle değil, belli bir yere sabitlenerek kullanılmaktadır.
Mafsallı Tente özellikle işletmeler tarafından ilgi görmekle birlikte modern görünüşü sebebiyle giderek daha fazla kullanım alanı bulmaktadır. Sabit ayaklar üzerine yapılan uygulamalar, duvara monte veya ayak üzerine sabitlenerek kullanıma sunulmaktadır. Hareketli tentelere oranla çok daha

uygun fiyatlarla satışa sunulan sabit tenteler, güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı koruma sağlarken, yağmur, kar gibi yağışlı günlerde de mükemmel bir korunak olarak kullanılmaktadır.
Birçok farklı alanda şık görünümüyle dikkat çeken sabit tenteler, üzerlerine konulan ışıklı tabelalarla mükemmel bir uyum sağlayarak mekâna Avrupai bir görünüm kazandırmaktadır.

Karpuz Tente Fiyatları Ne Kadar?

Sizlere olabilecek en uygun karpuz tente fiyatları sunmaktayız. İstanbul’un neresinde olursanız olun, firmamız ile iletişime geçerek, karpuz tente kurulumunun gerçekleştirileceği alan ile ilgili bilgileri vermeniz yeterli olacaktır. Böylelikle uygun saatte ekibimiz gelerek ön incelemeyi yapar ve talep ettiğiniz karpuz tente modeli için sizlere; imalat, satış ve kurulum dair genel toplam, en uygun fiyat teklifini sunar. Uygun fiyat teklifimizi kabul etmeniz durumunda da, yine belirlenecek olan tarihte karpuz tente kurulum ve montaj işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Hizmet sürecimizde her daim profesyonelliği ön planda tutmaktayız. Bu nedenle kurulum sürecinde sıfır hatasız bir şekilde, montaj ve kurulum işlemlerini tamamlamaktayız. İletişime geçmeniz yeterlidir.

Karpuz Tente Modelleri

Birçok karpuz tente modeli vardır. Aşağıdaki resimlerden inceleyebilirsiniz.

Sabit Tente Fiyatları

Sabit Tente fiyatları, diğer tüm tente ürünlerinde olduğu gibi, kullanılacağı alanların ölçümleri sonrasında belirlenmektedir. tente fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de, tentede kullanılacak kumaşın kalitesidir. Birçok farklı renk ve desen çeşidiyle kullanıma sunulan sabit tenteler, kolay

uygulanabilir olması sebebiyle tercih edilmektedir. Çok fazla işçilik içermediği için oldukça uygun fiyatlara mal edilen tenteler, müşterinin göz zevkine ve kullanılacağı alanın dekoratif özelliklerine göre farklı renklerde tercih edilebilmektedir.
Kullanıldığı alanlara kazandırdığı zengin görünüm ve estetik katkının dışında, uygun fiyatlarla temin edilebilir olması da, sabit tentelerin daha fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Günümüzde

modern mimari ögeleriyle inşa edilen binaların pencere ve ana kapı girişleri sabit tentelerle dekore edilmekte, güneş, yağmur gibi etkenlere karşı korunma sağlanmaktadır. Rengârenk branda kumaşlarıyla göz kamaştırıcı derecede şık görünümlere sahip mekânlar, bulundukları çevrenin de güzelleşmesine katkı sağlamaktadır.

Sabit Tente Modelleri

Tente modelleri müşteri tercihlerine göre farklı formlarda uygulanabilmektedir. Müşteri talebi, kullanılacak alanın mimari yapısı, dekoratif özellikler model seçiminde etken olan unsurlardır. Kimi mekânlarda düz modeller tercih edilirken, özellikle kafe, restoran, otel, gece kulübü gibi

mekânların girişlerinde bombeli bu tip tentelerin tercih edildiği görülmektedir. İhtiyaç duyulan kullanım alanlarının ölçülerine göre farklı boyutlarda hazırlanan tenteler, oldukça kısa süre içerisinde monte edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.
Mimari çizimlere uygun tasarımlarla yaşam alanlarını şık ve gösterişli birer mekâna dönüştüren Dekoratif tenteler, kullanıldığı mekânlara akılda kalıcılık anlamında da önemli avantajlar

sağlamaktadır. Mekânların girişlerinde oluşan zengin, şık ve zarif görünümler, işletmeye itibar kazandırarak daha fazla müşterinin tercihine sebep teşkil etmektedir. Tente kullanımında asıl amaç yağmur ve güneşin zararlı etkisinden korunmak olsa da, günümüzün modern işletmeleri sabit tenteleri dekoratif özellikleri sebebiyle de tercih etmektedir.
• Uygun fiyat özelliği
• Renk ve tasarım çeşitliliği
• Kolay uygulanabilir olması
• Şık ve modern görünümü
Sabit tenteleri popüler yapan özellikler arasında yer almaktadır. Yaşam alanlarını güzelleştirerek üstün konfor özellikleri sağlayan sabit tenteler sizin de yaşamınızı renklendirerek modern, şık ve zarif bir mekânda misafirlerinizi ağırlamanızı sağlayacaktır.

15.05.2023
128
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1