Branda Fiyatları

Branda Fiyatları

Branda fiyatları metre kare fiyatlandırması üzerinden hesaplanmaktadır. Örneğin 1×1 1 metrekare olarak hesaplanır. Branda fiyatları branda türüne göre değişim göstermektedir. Branda Çeşitleri Arasında Yer Alan Pvc Polyester Branda, Pe Branda, Çift Lamineli Branda, ve bir çok branda çeşitleri mevcuttur.

Branda ve Çeşitleri Nelerdir?

Branda genel olarak ürünlerin sudan yağmurdan dış etkenlerden korumak amaçlı kullanılan lamineli su geçirmez türden üretilen üründür. Branda hesaplaması ve fiyat belirlenebilmesi için brandanın türünün seçilmesi lazım daha sonra Branda fiyatları belirlenir.

Branda çeşitleri olarak havuz brandaları genellikle uzun ömürlü tercih edildiği için çoğu firma veya şahıs müşterisi arazilerinde bahçelerinde veya tarlasında su tutma amacıyla kullanmak amacıyla seçtiği branda çeşitleri arasında yer alan pvc polyester brandadan yana tercih kullanmaktadır. Pvc Polyester branda uzun ömürlü dayanıklı olduğundan dolayı en az 10 yıldan fazla kullanım ömrü göstermektedir. Diğer branda çeşitleri olarak pe branda da tercih edilmektedir genellikle kulanım ömürleri 1 ile 3 yıl arasında değişmektedir.

Bir diğer branda türü ise şeffaf branda fiyatı hesaplanırken yine metre kare üzerinden hesaplaması yapılır şeffaf branda genellikle dış mekanların soğuk iklim şartlarında dıştan içeriye soğuk hava girmesin diye tercih edilen üründür, şeffaf branda cafe dış mekanı kapatmalarında,balkon kapatmalarında tercih edilen üründür bir diğer adı asetat pvc mikadır.

Yaşam çadırlarında yine tercih edilen branda türü pvc polyester brandadır. Pvc Polyester branda fiyatı yine hesaplanırken metre kare üzerinden hesaplanır.

Akay Tente Branda Hangi Ürünleri Üretmektedir

Akay Tente olarak sektöre dair tüm ürünler üretilmektedir.

  • Pe Branda Çeşitleri
  • Pvc Polyester Branda Çeşitleri
  • Sentetik Çuval Çeşitleri
  • Sentetik Gölgelik File Çeşitleri
  • Sera Ürünleri Malzemeleri
  • Yaşam Çadırları
  • Günlük Hayatı Kolaylaştıran Tüm Ürünler Oto Branda Koruma Brandası gibi vs.
Branda Fiyatları

Branda Fiyatları Hesaplanırken Metre Kare Kaç Gramdan Hesaplanır

Branda fiyatları hesaplanırken metre kare ve metre kare ağırlığı gramajı da fiyatlarda değişkenlik göstermektedir. Örneğin 1m2 550 gram pvc polyester branda ile 1m2 650 gram pvc polyester brandanın fiyatı aynı değildir. Brandanın türü ve metre kare ağırlığı bu hesaplamada rol oynamaktadır.

Gölet Yapımında Kullanılan Branda Pahalımıdır.

Gölet havuz yapımında kullandığımız branda çeşitleri çoktur. Örneğin müşterimiz 1 ile 5 yıl arasında kullanım ömrü brandadan yana tercihini kullandığı zaman önerdiğimiz ürün pe branda çeşitlerimizden 180 gram olan ürün çeşitidir, çift yüzü lamineli olan ürün su geçirmez ve uv katkılı olduğundan dolayı 1 ile 5 yıl arasında kullanım ömrü sürdürebilmektedir.

Oto Brandası Çeşitleri Nelerdir.

Oto brandası veya oto çadırı olarak tercih edilen ürünler arası hambez, içi miflonlu su geçirmez branda veya gabardin çeşitleridir. İçi miflonlu olan branda türümüz iki çeşit mevcuttur avrupa ve yerli üretim olan branda ürünlerimizin içlerinde fiyatına göre içlerinde miflon miktarları azdır veya çoktur.

Araba çadırı olarak ham bez en çok yaz aylarında tercih edilmektedir. Yaz aylarında araçlarını seven müşterilerimiz araçlarının toz çamur veya çizilmesini engellemek amacıyla satın aldığı ham bez türü üründür.

Saman Brandası Hangi Çeşitlerde Olur.

Saman brandası genellikle tercih edilen ürün arasında 120 gramdan 180 gram metre kare ağırlığa sahip olan pe branda çeşitleridir.

120 gram branda samanlarınızı yağmurdan korur geçici süreliğine branda ince olduğu için içindeki uv katkısı yetersiz kaldığından dolayı yaz aylarına doğru branda güneşten etkilendiği için çürümeye başlıyacaktır.

Uzun bir kullanım sağlamak istiyorsanız 150 gram üzeri pe brandaları tercih ediniz 150 gram üzeri brandalarınızı yaz aylarına doğru kaldırıp kış aylarına doğru tekrar kullanabilirsiniz güneşe maruz kalmadığı süre boyunca kullanım ömürleri daha fazla olacaktır.

Alev Yürütmez Branda Yanmaz Branda Fiyatları

Akay Tente Olarak Yanmaz Branda Çadır modelleri satıcı firması Biz iyi kalite UV su geçirmez lamine Branda Çadır, Anti ağır plastik branda … Güvenlik: dış kaplama, UV stabilize, uzun vadede kullanım alev geciktirici PVC polyester branda çeşitlerimiz yandığında alev yürütmez katkısı olduğundan dolayı yanmaz söner alev yürütmez özelliğindedir.

Alev yürütmez çadır branda kumaşları fiyatları konusunda fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız Branda çadır sektöründe aklınıza gelebilecek tüm ürünleri mimarları ile tasarlayarak size sunmaktadır. Ürünlerimiz için teknik çizim talebinde de bulunabilirsiniz. Yanmaz kumaş branda ve çadır modellerimizin gerekli alev yürütmez belgeleri mevcuttur.

13.10.2022
300
Ziyaretçi Yorumları (1)

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1