Kocaeli Tente

Kocaeli Tente

Kocaeli Tente firması olarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz arasında tente, tente ve branda fiyatları tente montaj gibi farklı ürün çeşitleri, hizmetleri yer almaktadır.

Verdiğimiz Başlıca Hizmetler:

 • Branda – Branda sistemleri
 • Branda çadır
 • Branda kumaşı
 • Körüklü tente
 • Sabit tente sistemleri
 • Kamelya brandası
 • Kış bahçesi brandası
 • Mafsallı tente sistemleri
 • Raylı tente sistemleri
 • Asma germe membran sistemleri
 • Plaj şemsiyesi – bahçe şemsiyesi

Çift ve tek yönlü tenteler, körüklü tenteler, karpuz tenteler, şemsiyeler, kış bahçeleri, fabrika kapıları, depo brandaları, şantiye çadırları, kamp çadırları, oto örtüleri, Oto garajı imalatları ve imalatını yaptığımız daha birçok ürün olup sizlere hizmet vermekteyiz. Deneyimli kadromuz her zaman yanınızdadır. Özel isteklerinizi karşılamaya ve çözüm bulmaya hazırız.

Kocaeli Tente Firması

Kocaeli tente firmamız tüm tente modellerinin üretim ve satışını yapmakta ve uygun fiyatlı tente hizmeti sunmaktadır. Tecrübesini çeşitli alanlarda yaptığımız araştırmalarda kanıtlamıştır. Kocaeli tente olarak yaptığımız tüm işlerde müşterilerimize fayda sağlamak temel amacımızdır. Ürettiğimiz tüm ürünlerde %100 garanti vermekteyiz. Yüksek kaliteli ürünlerimiz çatlamaz, solmaz, yıpranmaz veya parçalanmaz.

Çok çeşitli paslanmaz çelik ürünler sunuyoruz. Kocaeli tente firması olarak teknik alt yapısı olan yetkin ve profesyonel bir firmayız. İhtiyaçlarınızı dinleyip en uygun ürünü üreteceğiz. Siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerini %100 doğru bir şekilde gerçekleştirmek ana hedefimizdir. Uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikime dayanarak müşterilerimizin hassasiyetlerine göre hareket edeceğiz. Profesyonel eğitim almış kadromuz sizlere en güncel hizmetleri sunmak için her geçen gün büyümektedir.

Kocaeli Tente
Kocaeli Tente

Kocaeli Tente Modelleri

Kocaeli tente, Kocaeli ve çevresine hizmet vermektedir. Verilen hizmetin amacı direkt olarak müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti ile birlikte en kaliteli modelleri en uygun tente fiyatları ile sunmaktayız.

Tente modellerimiz oldukça çeşitlidir. Özel istek üzerine tasarımlarla birlikte en sık kullanılan tente modelleri şu şekildedir:

 • Mafsallı Tenteler: Firmaların dış mekanlarında yaygın olarak kullanılan ürünlerdir. Aynı zamanda farklı büyüklükteki balkonlar için de uygundur.
 • Kaset tente: Farklı hava koşullarına uygun olduğu bilinmektedir. Son derece dayanıklıdır, bu nedenle güçlü rüzgarlara ve yağmura dayanacağından emin olabilirsiniz.
 • Çift Açılır Tente: Çift taraflı açılıp kapanabilme özelliği ile kafe ve restoranlarda açık alanlar için tercih edilir. Bu şekilde daha geniş bir alana kolayca öncelik verebilirsiniz. Tente modeli seçerken ihtiyaçlarınızı doğru belirlemeniz gerekir. Alanın büyüklüğüne ve kullanım sıklığına göre tente seçimi yapabilirsiniz.

Kocaeli Tente Fiyatları

Tente fiyatları piyasadaki kalite ve hizmet kalitesi farklılığından dolayı değişkenlik göstermektedir. Kullanılan malzemelere gelen fiyat artışları nedeniyle fiyatlar zaman içinde değişebilir. Fiyatlar kurumsal tanıtımlar, hizmet kalitesi düzeyi, müşteriye özel işlemeler gibi nedenlerle değişkenlik göstermektedir. Belirtilen bu üç unsurla ilgili zaman zaman güncellemeler olabilir.

Fiyatlar zaman içinde artan işçilik maliyetleri ve kullanılan malzeme fiyatlarının artması veya azalması nedeniyle değişmektedir. Satışlar açık pazarda sunulur, bu nedenle aynı kalite ve seviyedeki bitiş tonları, pazardaki çeşitli fiyatlarda sunulur. Bu sebeple tente fiyatları için tek bir rakam söylemek doğru olmaz. Firmamız en kaliteli ürünleri bütçenize uyan fiyatlarla sizlere sunmaya çalışmaktadır.

Bizlere ulaşarak ihtiyacınızın olduğu yere hayalinizdeki renk ve görünümü bizlere anlatarak tente modelinizi belirleyebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Hizmet almak isteyenlerin tente rengi, tente yapımında kullanılan malzeme, tente çeşitleri, tente kaliteli bu hususları değerlendirerek kendi çıkarlarına göre ürün satın almaları daha doğru olacaktır.

Kocaeli Tente
Kocaeli Tente

Tente Kullanım Alanları

Tente kullanım alanları oldukça geniştir. Zaman geçtikçe popülerliği ve üretimi artan kullanışlı bir malzeme haline gelmiştir. Bunun birlikte artık birçok çeşidi ile her zevke göre tasarlanmaktadır.

Tente uygulamalarında görünüm olarak büyük fark yaratır ve aynı zamanda dış etkilerden oldukça fazla koruma sağlar ve dekorasyon amaçlı kullanılır. Kullanım alanları genellikle oteller, restoranlar, kafeler, butikler, işyerleri, binalar, balkonlar, ev terasları, kafeler, havuz başı tesisleri, çay bahçeleri ve diğer yerler. Tentenin doğru kullanımı için uygulama alanına göre seçim yapmak oldukça mümkündür.

Gölgelik, tente kullanımı hakkında bilgi almak, fiyat bilgisi almak ve bizlere ulaşmak için web sitemizdeki iletişim numarasını arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Sizler için oluşturduğumuz daha ucuz alternatiflerden yararlanın ve ödemelerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin. Sunduğumuz pergola ve daha birçok tente çeşitleri genellikle veranda zeminleri, balkonlar, restoranlar, kafeler, villalar ve diğer alanlarda kullanılmaktadır. Su geçirmezdir, bu nedenle bu tür ortamlarda rahatça oturabilirsiniz.

12.04.2023
62
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1