Malatya Tente

Malatya Tente

Malatya Tente firması olarak ürettiğimiz ve tedarik ettiğimiz tüm tente modellerini sizlere sunarak Tente hizmetini en kolay ve uygun tente fiyatları olarak satışını firmamız sağlamaktayız. Firmamız bünyesinde büyük bir özveri ile yapmış olduğumuz birçok alanlarda başarılı çalışmalarımız ile firmamız tecrübesini kanıtlamıştır. Malatya tente firması olarak ana gayemiz yaptığımız tüm işlerde tente alanında sizlerin bütün ihtiyaçlarınızı karşılamak ve müşterilerimize fayda sağlayabilmektir.

Firma olarak tente fiyatları bakımından tercih edildiğimiz gibi kalite bakımından da ürettiğimiz ürünlerimizden sonuna kadar emin olup sizlere garanti sağlıyoruz. Ürettiğimiz tentelerde malzeme olarak son kalitedeki ürünlerimizi kullandığımız için tentelerin üzerinde yırtılma, solma, aşınma veya parçalanma gibi durumlar asla oluşmaz. Aynı zamanda isteğe göre paslanmaz tente modeli ile üretilen ürün çeşitlerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Tenteler Özellik bakımından çok geniş ve çeşitlidir.

Malatya Tente İmalat ve Montaj

Malatya tente firması olarak firma bünyemizde barındırdığımız ve çalışan uzman ve profesyonel ustalar ve personeller ile tente yapım ve montaj alanında kullanılan teknik alt yapıya sahiptir. Bu alt yapı sayesinde imalat ve montaj alanında büyük bir özveri içerisinde çalışan bir firmayız. Firmamızdan tente hizmeti alan ve yararlanan müşterilerim tarafınca gelen şikâyet veya tavsiyeleri firma bünyemizde değerlendirerek bu tavsiyeler bünyesinde müşterilerimizin ihtiyacınıza uygun ürünlerin geliştirilmesi üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Malatya Tente
Malatya Tente

Ana hedefimiz ve firmamızın temel olarak kendini geliştirdiği imalat ve montaj alanında siz değerli müşterilerimizin taleplerini en iyi ve doğru şekilde çözüm bularak hız kaybetmeden uygulamaktır. Firmamızın kuruluşundan bu yana yaptığımız çalışmalar ve sahip olduğumuz tecrübe ve deneyim

ile birlikte müşterilerimize imalatta ve montajın yanı sıra tente fiyatları olarak da en uygun şekilde çalışmaları yürütmekteyiz etmekteyiz. Tente alanında eğitim ve deneyimini en iyi şekilde kazanmış uzman usta ve personel kadromuz ile her geçen gün kendini daha da geliştirerek müşterilerimize en iyi ve teknolojik tente hizmeti vermekteyiz. Firmamız bünyesinde birçok tente çeşidi bulunmaktadır. Bu çeşitler içerisinde otomatik tente, pergola tente, motorlu tente, katlanır tente ve diğer ürün modellerini konut, kafe, restoran, balkon ve bahçelerinize profesyonel olarak birçok modeli kolay bir şekilde monte ediyoruz.

Malatya Tente Çeşitleri

Malatya tente firması olarak her alana ve modele uygu çeşitli tente üretmekteyiz. Bu tenteler; Otomatik tente, pergola tente, motorlu tente, katlanır tente ve diğer birçok tente modelini evlerinize,  kafelere, restoranlara, balkonlara ve bahçelerinize monte ediyoruz. Müşterilerimizin isteklerine uygun olarak en iyi kalitedeki malzemeler ile üretim işlemlerini hızlı bir şekilde sağlamaktayız. Mekânların özellikleri kapsamında istenilen ve mekana uygun modeller firmamızca tasarlanmaktadır. Firmamızda birçok çeşit tente modelleri bulunmaktadır. Bunlardan birkaçı şunlardır:

  • Katlanır tente, hemen hemen her yerde ve müşterilerin en çok tercih ettiği tente çeşididir. Katlanarak açılıp kapanması ile kolaylık sağlamasının yanında sağlamlığı ile de birçok yerde tercih edilen tente modelidir.
  • Sabit tente, tercih edilmesinin sebebi çoğunlukla diğer tentelere göre daha çok dekoratiftik bakımından yüksek olmasıdır. Çoğunlukla evlerin girişinde saçakların kapatılmasında kullanılmaktadır.
  • Karpuz tente, daha çok kullanım alanı olarak otellerin tercih ettiği bir tente çeşididir. Kullanımı sabit olan bir tente olan karpuz tente açılıp kapanma özelliği yoktur. Şekil olarak yarım aya benzemektedir. Müşterilerimize 5 yıl garanti sunmaktayız.
  • Pergola tente, kullanımı tamamen uzaktan kumandalı bir tente çeşididir. Dış mevsimsel etkilere karşı oldukça sağlam olan pergola tente birçok kişinin tercih ettiği tente çeşididir.
Malatya Tente
Malatya Tente

Malatya Tente Fiyatları

Tente fiyatları en az kalitesi kadar önemli bir faktördür. Firmamızın bünyesinde bulunan tentelerin çeşitlerine göre fiyatları değişiklik göstermektedir.  Aynı zamanda tende fiyatları müşterilerimizin isteklerine göre de değişiklik göstermektedir. Diğer yandan yapım anında kullanılan malzeme kalitesi de fiyatı etkileyen faktördür. Tente fiyatları genel olarak ürünün malzeme kalitesine göre ve yapılacağı mekâna göre de aynı oranda değişiklik gösterebilmektedir.

Malatya tente firması olarak tente alanında müşterilerimize en iyi kalite de ve uygun fiyatlı tente hizmeti sağlamaktayız. Bu firmamızın sunmuş olduğu kalitedeki tente hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz hız kaybetmeden firmamız ile iletişime geçerek hizmetten yararlanabilmektedirler. İstenilen ve tercih edilen kalitede her ortama uygun tenteyi en uygun şekilde ve ücrette imalat ve montaj hizmetini sağlamaktayız.

07.04.2023
116
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1