Mevsimlik İşçi Çadırları

Mevsimlik İşçi Çadırları

Mevsimlik İşçi Çadırları firmamız tarafından üretilmektedir. Ebat olarak 6×3,5 veya 5×3,5, 4×3 gibi bir çok ebatlarda üretilmektedir. Üst brandası pvc polyester branda veya 180 gram pe brandadan üretildiği gibi astar olarak altında 400 gram bez kumaş mevcuttur.

Mevsimlik İşçi Çadırları Kullanım Alanları

Bu tip çadırları tarım işçileri kullandığı gibi bir çok alanda depo veya genel maksat olarak kullanımları mevcuttur.

  • Bal Sağım Çadırı Olarak
  • Araba Garajı
  • Şantiye Çadırı
  • Depo Çadır
  • İşçi Çadırı

Gibi bir çok alanda kullanılmaktadır. Bal sağım çadırı olarak ürettiğimiz çadır modelleri ise üstü pvc polyester branda yanları 850 gram ham bez olup uzun kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Yanlarında 100×100 4 adet penceresi olduğu gibi pencere üzerinde arı çıkış fermuarları mevcuttur.

Mevsimlik İşçi Çadırları
Mevsimlik İşçi Çadırları

İşçi Çadırları Fiyatları

Mevsimlik işçi Çadırı fiyatları sipariş edilecek çadırın boyutlarına göre fiyatlandırması yapıldığı gibi demir iskeletin üzerinde kullanılacak branda veya alt astar kumaşın kalınlığı branda tipi gibi çadır kumaş türleri belirlemektedir. İhtiyacınız olan tüm mevsimlik işçi çadırları için firmamıza ulaşabilirsiniz tüm Türkiye illerine kargo ile gönderim yapmaktayız.

Tarım İşçi Çadırları Polyester Branda Olur Mu?

Mevsimlik iş çadırları üst brandası pvc polyester branda ile üretilebilmektedir. Tamamen dikişsiz üretildiği için su geçirmezdir. Müşteri isterse 4 pencere havalandırması ve soba giriş yerleri yapılmaktadır. Pvc polyester branda uzun ömürlüdür.

Tarım İşçi Çadırları Demir Profili Kaç mm?

Profil demirlerimiz 32lik 1.5mm standart üretimdir. Kurulumu pratik bir birine geçirmeli ve pimlidir. İstenirse daha kalın etli profil demir kullanılmaktadır.

06.01.2023
92
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1