Gaziantep Branda

Gaziantep Branda

Gaziantep Branda olarak çeşitli ebatlardaki rulo ve ebatlı brandalarımız tüm uygulamalarınız için ihtiyacınızı karşılar. Ürün kullanımınız kısa veya uzun dönem, hafif veya ağır yükler konusunda değişkenlik gösterse bile tüm ihtiyaçlarınız için brandalarımız mevcuttur.

Çiftlikler, bahçe çalışmaları, havuz örtüleri, dışarı depo alanları, kamp alanları, inşaat alanları, kamyonlar, tırlar, makine üstü örtüleri, inşaat için iskele örtüleri, garajlar, tekneler ve daha birçok kullanım alanı mevcuttur.

Bütün brandalarımız U.V stabilizatör katkılı ve güneş ışınlarında korumalıdır. Polietilen örgü ve yine çift taraflı polietilen laminesi yapılan kumaşlarımızın kenarlarının daha kuvvetli olması polipropilen fitil takviyesi vardır. Ebatlı brandaların ve rulo brandaların kenarlarındaki kapsüller belirli aralıklarda makine üzerinde otomatik olarak gerçekleştirilir.

Gaziantep Branda Fabrikaları

Gaziantep branda fabrikaları müşteri ihtiyaçlarına yönelik çeşitli branda ürünleri sunmaktadır. Bu ürünler arasında çadırlar, tenteler, gölgelikler, çitler ve daha birçok farklı ürün bulunmaktadır. Hem bireysel hem de ticari müşteriler için geniş bir ürün yelpazesi sunan Gaziantep branda fabrikaları, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir.

Kalite ve dayanıklılık Gaziantep branda fabrikalarının en önemli önceliklerinden biridir. Yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen brandalar uzun ömürlü ve güvenilir bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca Gaziantep branda fabrikaları üretim sürecinde modern teknolojileri ve yenilikçi yaklaşımları kullanmaktadır. Bu sayede müşterilere yüksek performanslı ve estetik açıdan hoş ürünler sunulmaktadır. Gaziantep branda fabrikalarının bir diğer önemli özelliği ise özelleştirilebilir çözümler sunmasıdır. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel ölçülerde ve tasarımlarda brandalar üretilebilmektedir. Bu sayede, farklı alanlarda kullanılan brandaların tam olarak uyum sağlaması mümkün olmaktadır. Gaziantep branda fabrikaları, müşterilerinin isteklerini dikkate alarak, kusursuz ve özgün çözümler sunmaktadır.

Polietilen Ebatlı Branda Kumaşı Üretimlerimiz


En: 3 m’den 16 m ene kadar
Boy: Müşteri isteğine bağlı olarak değişir.
Özellik: 4 tarafı takviye fitili geçirilerek işlenmiş, bunun yanında belirli aralıklarla paslanmaz alüminyum kapsül geçirilmiştir.
Renk: Standart renkler, mavi, yeşil sarı ve beyazdır.

Polietilen Rulo Branda Kumaşı Üretimlerimiz
Özellik: 2 tarafı takviye fitili geçirilerek işlenmiş, bunun yanında belirli aralıklarla paslanmaz alüminyum kapsül geçirilmiştir.
Renk: Standart renkler mavi, yeşil, sarı ve beyazdır.
1.5 m ve 2 m enlerindeki rulolarda kapsül ve fitil bulunmamaktadır.
3 ve 4 m enlerindeki rulolarda isteğe bağlı olarak kapsüllü ve fitilli ayrıca kenarı işlenmemiş olarak da üretilmektedir.

Ebatlı Branda Kumaşı Kalite Kontrolü


Ebatlı branda kumaşlarımız stok edilmeden önce iki kez kalite kontrolden geçer. Branda kumaşımız katlanıp paket edilmeden önce kontrolü yapılır, kontrolü yapan kişinin ismi paketlerin içinde bulacağınız broşürlerin arkasına basılmıştır. Branda kumaşımız ikinci kontrole geldiğinde en ve boyları kontrol edilir. Bu kontrollerden sonra, ürün stok alanına gelerek küçük ebatlar 5’li paketler halinde, büyük ebatlar ise 1’li paketler halinde stoklanır. Ebatlı ürünlerimizde herhangi bir sorun ile karşılaşmanız halinde broşürün arkasındaki kontrolü yapan kişinin ismini ve barkod üzerindeki numarayı bize bildirebilirsiniz.

Gaziantep Branda Rulo Çadır Kumaşı Kalite Kontrolü


Rulo branda kumaşlarımız hem üretim hem de sarım sırasında çeşitli kontrollerden geçer. Öncelikle sarım sırasında kenar takviye olarak kullandığımız polipropilen fitilli ipler ve kapsüller kontrol edilir. Sarımı biten rulonun üzerinde, sarımı yapan kişinin bilgilerini içeren bir barkod yer alır. Daha sonra sarımı yapılan rulo poşetlenerek stok alanına alınır. Burada ikinci kez barkod kullanılarak üretimin ne zaman ve kimin tarafından yapıldığı takip edilir. Rulo branda kumaşı ürünlerimizde herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde, sarım ve üretim barkodlarındaki numaraları bize bildirebilirsiniz.

Paketlenmiş Rulolar
Ürünlerimiz temiz bir ortamda poşetlenmiş bir şekilde sizlerin kullanımına sunulmuştur. Ebatlı kumaşlarımız 5’li paketler halindedir. Büyük ebatlar ise 1’li paketler halindedir.

Gaziantep branda fiyatları

Gaziantep branda fiyatları genellikle farklı ebatlarda ve özelliklerde brandalar sunar. 15×15 branda, orta büyüklükte bir alana sahip olanlar için idealdir. Çadır, garaj, depo veya açık hava etkinlikleri gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir. Ayrıca, brandalar, güneşten, yağmurdan ve diğer hava koşullarından korunmak istendiğinde de sıklıkla tercih edilir. 15×15 branda fiyatları genellikle brandanın kalitesine, malzemesine ve dayanıklılığına bağlı olarak değişiklik gösterir. Gaziantep’te branda satın alırken, en iyi fiyatı bulmak için biraz araştırma yapmanız önemlidir. İnternet üzerindeki çeşitli branda satıcılarını karşılaştırarak ve fiyat tekliflerini inceleyerek en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

14.09.2023
81
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1