Ekonet Branda Gaziantep

Ekonet Branda Gaziantep

Ekonet Branda Gaziantep olarak çeşitli ebatlardaki rulo ve ebatlı brandalarımız tüm uygulamalarınız için ihtiyacınızı karşılar. Ürün kullanımınız kısa veya uzun dönem, hafif veya ağır yükler konusunda değişkenlik gösterse bile tüm ihtiyaçlarınız için brandalarımız mevcuttur.

Çiftlikler, bahçe çalışmaları, havuz örtüleri, dışarı depo alanları, kamp alanları, inşaat alanları, kamyonlar, tırlar, makine üstü örtüleri, inşaat için iskele örtüleri, garajlar, tekneler ve daha birçok kullanım alanı mevcuttur.

Bütün brandalarımız U.V stabilizatör katkılı ve güneş ışınlarında korumalıdır. Polietilen örgü ve yine çift taraflı polietilen laminesi yapılan kumaşlarımızın kenarlarının daha kuvvetli olması polipropilen fitil takviyesi vardır. Ebatlı brandaların ve rulo brandaların kenarlarındaki kapsüller belirli aralıklarda makine üzerinde otomatik olarak gerçekleştirilir.

Ekonet Branda Gaziantep Polietilen Ebatlı Branda Kumaşı Üretimlerimiz

Ekonet Branda Gaziantep
Ekonet Branda Gaziantep


En: 3 m’den 16 m ene kadar
Boy: Müşteri isteğine bağlı olarak değişir.
Özellik: 4 tarafı takviye fitili geçirilerek işlenmiş, bunun yanında belirli aralıklarla paslanmaz alüminyum kapsül geçirilmiştir.
Renk: Standart renkler, mavi, yeşil sarı ve beyazdır.

Ekonet Branda Gaziantep Polietilen Rulo Branda Kumaşı Üretimlerimiz


Özellik: 2 tarafı takviye fitili geçirilerek işlenmiş, bunun yanında belirli aralıklarla paslanmaz alüminyum kapsül geçirilmiştir.
Renk: Standart renkler mavi, yeşil, sarı ve beyazdır.
1.5 m ve 2 m enlerindeki rulolarda kapsül ve fitil bulunmamaktadır.
3 ve 4 m enlerindeki rulolarda isteğe bağlı olarak kapsüllü ve fitilli ayrıca kenarı işlenmemiş olarak da üretilmektedir.

Ebatlı Branda Kumaşı Kalite Kontrolü


Ebatlı branda kumaşlarımız stok edilmeden önce iki kez kalite kontrolden geçer. Branda kumaşımız katlanıp paket edilmeden önce kontrolü yapılır, kontrolü yapan kişinin ismi paketlerin içinde bulacağınız broşürlerin arkasına basılmıştır. Branda kumaşımız ikinci kontrole geldiğinde en ve boyları kontrol edilir. Bu kontrollerden sonra, ürün stok alanına gelerek küçük ebatlar 5’li paketler halinde, büyük ebatlar ise 1’li paketler halinde stoklanır. Ebatlı ürünlerimizde herhangi bir sorun ile karşılaşmanız halinde broşürün arkasındaki kontrolü yapan kişinin ismini ve barkod üzerindeki numarayı bize bildirebilirsiniz.

Rulo Branda Kumaşı Kalite Kontrolü


Rulo branda kumaşlarımız hem üretim hem de sarım sırasında çeşitli kontrollerden geçer. Öncelikle sarım sırasında kenar takviye olarak kullandığımız polipropilen fitilli ipler ve kapsüller kontrol edilir. Sarımı biten rulonun üzerinde, sarımı yapan kişinin bilgilerini içeren bir barkod yer alır. Daha sonra sarımı yapılan rulo poşetlenerek stok alanına alınır. Burada ikinci kez barkod kullanılarak üretimin ne zaman ve kimin tarafından yapıldığı takip edilir. Rulo branda kumaşı ürünlerimizde herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde, sarım ve üretim barkodlarındaki numaraları bize bildirebilirsiniz. 

Paketlenmiş Rulolar


Ürünlerimiz temiz bir ortamda poşetlenmiş bir şekilde sizlerin kullanımına sunulmuştur. Ebatlı kumaşlarımız 5’li paketler halindedir. Büyük ebatlar ise 1’li paketler halindedir.

Ekonet Branda Gaziantep Fiyatları

Ekonet Branda Gaziantep fiyatları üretimlerimiz arasında 90 gramdan 260 gram metre kare ağırlığına kadar pe branda ve pp dokuma branda çeşitlerinin yanında naylon branda, sera naylonu, gölgeleme filesi, sera taban örtüsü gibi bir çok ürün üretimlerimiz mevcuttur.

PE Lamineli Üzüm Örtüsü

Tarım endüstrisinde üzüm bağlarını koruma amaçlı olarak üretilen lamineli üzüm örtüleri, yırtılmaya karşı dayanıklı dokumasıyla üzümlere zarar vermeden onları sıcaktan, tozdan çiğden, böceklerden ve aşırı yağışlardan koruyup, bozulup çürümesine ve renk değiştirmesine engel olmaktadır.

İşletmelerimizde üretilen ürünlerimiz;
Eni 2 m, boyu 500 m ebatları arasında ve tek kat sarım olarak üretim yapılmaktadır.
%100 özel karışımlı orijinal hammaddeden üretilmiştir.
Güneşe karşı dayanıklıdır.
Kenarı  takviye ile güçlendirildiğinden delmeye ve bağlamaya karşı dayanıklıdır.
Tarım ürününün yeterli gün ışığı almasını sağlayacak şeffaflıkta ve aynı zamanda ışığın fazlasına engel olacak güçtedir.
Su geçirmezdir. 

Ekonet Branda Gaziantep Naylon Branda Üretimi

Naylon branda çok amaçlı olarak kullanılan bir malzemedir. Bir yerin üstünün boya, toz olmaması için kullanılabileceği gibi seracılık faaliyetlerine kadar çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Naylon brandalar farklı uzunlukta ve farklı kalınlıklarda üretilmektedir.

Naylon Branda Ekonet Branda Gaziantep

Kıran Branda sürekli kendini geliştiren ve yenileyen dev bir firmadır. Yurt dışına yaptığı ithaller ve ülke içindeki çalışmaları ile adından ve kalitesinden oldukça sık bir şekilde bahsettirmektedir. Yaklaşık olarak 150 ürün civarı çeşitlilikteki zengin ürün yelpazesini piyasaya sunmaktadır. Yaptığı ürünler; araba, yat ve tekne brandaları, kamp, hizmet, Kızılay gibi pek çok çeşitlilikte çadır sistemleri, naylon branda, şantiye, yarasa, tünel gibi çadır hizmetleri üretimini yapmaktadır. Ürün kalitesi ve müşteri memnuniyetini üst sıralara taşıyan firma için istediğiniz model çizimi yapılmakta ve tasarımlar ortaya çıkartılmaktadır. Hayalinizdeki mekânları, konutları, konser mekânları, açılış ve özel davet mekânları ve çay bahçeleri gibi pek çok yeri için aklınızdaki branda ve çadır hizmetlerini alabileceğiniz üstün kalitedeki tek firmadır.

Ekonet Branda Gaziantep Naylon Branda Nedir

En ekonomik branda olan naylon branda sistemi genellikle ambalaj ve koruma malzemesi olarak fazlaca tercih edilmektedir. Artı naylon brandanın geri dönüşümü mümkün olup çevreye hiçbir şekilde zarar vermez. Kıran Branda firması üstün ve gelişmiş teknolojisi ile kaliteden ödün vermeden bu sektörde en iyi naylon brandaları üreterek hizmet vermektedir. Firmanın kendisine ait web sitesinden gerekli bilgileri alabiliri iletişim bölümünden siparişinizi verebilirisiniz.

Ekonet Branda Gaziantep Naylon Branda Nasıl Yapılır

Naylon branda istenilen ölçü ve ebatta üretilerek satışa sunulmaktadır. Kullanım alanları ise tarım ve inşaat sektöründe, şantiyelerde ve dış etkilere karşı korunacak yerlerde kullanılır. Genellikle naylon brandalar iki çeşit kalitede üretilmektedir. Bunlardan birincisi ambalaj amaçlı kullanır iken ikincisi beton altı naylon ya da şantiyelerde koruma amaçlı kullanılmaktadır. Naylonun kalitesi şeffaflığından anlaşılabilir. Ne kadar şeffaf ise o kadar az geri dönüşüm malzemesi uygulanmaktadır. Firmamız bünyesinde top şeklinde üretilen brandaların kullanımı kolaydır. Kullanılan yerin amacına göre koruma amaçlı ya da branda olarak kolaylıkla açıp ambalaj yapabilirsiniz.

Kamp, inşaat ve bahçe işlerinde kullanılan birçok farklı malzemeler bulunmaktadır ve bunlardan bir tanesi ise naylon brandalar olmaktadır. Ekonet Branda Gaziantep Naylon branda tamamıyla naylondan üretilmiş brandalar olmaktadır. Aslında çok fazla bir özelliği yoktur, fakat normalde bir bez ya da naylon parçası kullanmaktan çok daha sağlam ve güvenilir olduğu mutlaktır. Naylon brandalar birçok yerde kullanılmaktadır. Bu brandaların amacı içeride bulunan kişileri veya malzemeleri dış etkenlerden korumaktır. Bütün brandalarda olduğu gibi aynı özelliğe sahiptir. Buradaki tek fark malzemenin naylon olmasıdır. Brandaları normal bir kaplama olarak düşünebilirsiniz. Brandalar sayesinde dışarıda daha rahat oturabilir veya bazı mekânları dış etkenlerden daha rahat koruyabilirsiniz.

Birçok branda türleri bulunmaktadır ve brandalar arasındaki en ucuz olanı her malzemede olduğu gibi naylon veya plastik olmaktadır. Eğer sizde naylon branda almak isterseniz ve naylon branda fiyatları konusunda bilgi almak isterseniz, birçok farklı dükkân ve mağazalara sorabilirsiniz veya genellikle bahçe ve benzeri işler için malzeme satan yerlere sorabilirsiniz. Bu tür yerlerde genellikle birçok farklı branda türleri bulunmaktadır ve oradan rahatlıkla bilgi alabilmektesiniz. Eğer dışarıdan sormak istemezseniz, internete başvurup oradan da rahatlıkla öğrenebilmektesiniz.

Ekonet Branda Gaziantep Naylon branda üretimi birçok kişinin rahatlıkla yapabileceği bir şeydir, çünkü burada tek gerekli olan büyük bir parça naylon ve bunun branda haline getirilmesidir. Naylon brandanın gerçekten daha sağlam ve güçlü olabilmesi açısından, naylon üzerinde bazı kimyasalların kullanılması gerekiyor ki, naylon sağlam olup bir branda olarak işe yarayabilsin. Bu sebeple kişilerin kendilerince yapacakları naylon branda ancak geçici bir koruma amacıyla kullanılabilmektedir, fakat eğer profesyonel bir elde geçen bir naylon branda kullanırsanız, naylon bir brandanın bile ne kadar sağlam olabileceğini anlayabilirsiniz. Sizde evinizde kullanmak için veya herhangi bir yerde kullanabilmek için bir naylon branda alın ve deponuzda dursun.

01.05.2023
139
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1