Ardahan Tente

Ardahan Tente

Ardahan tente olarak Mafsallı tente modellerimiz manuel açma kapama özelliği olan gölge tenteler olarak beklentilerinizi karşılıyor.  Dayanıklı malzeme avantajıyla bu ürünü talep edebilirsiniz.

Mafsallı tente  birçok avantajıyla dikkat çeken bir ürünümüzdür. Geniş bir yelpazede kullanımı yanında ekonomik avantajıyla da çok işlevsel sonuçlar verebilir. Mafsallı tente taleplerinizi oluştururken öncelikle keşif talep edebilirsiniz.

Ardahan Tente & Mafsallı Tente Modelleri Nedir?

Mafsallı kelimesinin anlamı mekanizmayı harekete geçiren aleti ifade etmektedir.  Tentenin açma kapama bölümü olarak da düşünülebilir. İskeletin bağlı olduğu mafsalla beraber tente açılır ve kapanır. Ne kadar açmak veya kapatmak istediğinize kendiniz karar vermiş olursunuz. 

Mafsallı Tente Nasıl Seçilir? Nerede Kullanılır?

Mafsallı tente nasıl seçilir diyorsanız yanıtı ortam ve taleplerinize göre değişecektir. Uygulama esnasında teknik gereksinimleri hesaplıyor ve bir proje hazırlıyoruz. Mafsallı tentenin renklerini seçerken nerede kullanılacağı önem taşır. Yere göre bazı örneklerle seçim yapmanız daha kolay hale gelebilir.

  • Teraslarda kullanım için çizgili modeller sıkça seçilmektedir. Düz renklerde de duvar ve zemin özellikleri dikkate alınarak karar verebilirsiniz.
  • Mağaza önlerinde mafsallı tente kullanacaksanız markanızın bütünlüğünü daha da iyi bir görüntüye çevirmesi gerekir. 
  • Yağmur ve güneşin etkilerine karşı çeşitli depo benzeri alanlarda kullanılabilir. Model olarak çok sayıda ürünümüz yüksek dayanıklılık gösterecektir.
  • Mafsallı tente modellerini araç garaj önlerinde otomobil yeri olarak kullanabilirsiniz. En yaygın kullanılan seçeneklerden biridir.
  • Gölgelik tente kullanılacak olan yerlerin bir sınırlaması yoktur. Ancak duvara monte işlemi için bir zemin oluşturulabilmelidir. Mafsalın kullanımını engelleyen bir mekan farklılığı bulunmamalıdır.
  • Lüks restoranlarda mafsallı tenteleri çok şık bir şekilde kullanabilirsiniz. Kafeteryalar, korunaklı alanlara ihtiyaç olan küçük işletmeler için en etkili yöntemlerden birini kullanmış olursunuz.

Körüklü tente modellerimiz özel hazırlanan projelerimizle beklentilerinizi karşılayan sonuçlar verecektir. Ekonomik ve dayanıklı malzemelerle özel dekorasyon elde edersiniz.

Körüklü tente  modellerimiz yenilenen tasarımlarla hedeflediğiniz alana ulaşmanızı sağlıyor. Özel hazırlıklarımız ardından keşif ve proje malzemesi seçerek aşamalarımızı kaydetmekteyiz. Deneyimli ekibimiz başvurularınızı başarıyla tamamlama garantisi vermektedir.

Ardahan Tente Körüklü Tente Kullanım Alanı

Otel girişlerinde otantik bir pansiyon görüntüsü kazandırmak için körüklü tenteleri kullanabilirsiniz. Mükemmel bir alan girişi sağlayacağınız bu sistemler ergonomik açıdan avantaj demektir.

Balkon tente modeli olarak körüklü tenteleri genellikle küçük ve orta çaplı alanları korumak için kullanabilirsiniz. Ancak geniş bir alan için birden fazla körüklü modeller değerlendirilebilir.  Mağazalarda teraslarda, restoranlar, ev balkonları, pencereler ve diğer yerlerde bu üründen yararlanabilirsiniz.

Körüklü Tentelerin Avantajları Neler?

Körüklü tentelerin en belirgin avantajı yarı kapalı bir alan sunması, güneş ve yağmura karşı etkili olmasıdır. Birkaç adımda balkon tentesi kurulumu yapıyor ve bunu kalıcı şekilde yerleştiriyoruz. Ev balkonlarında yaygın kullanılsa da iş yerlerinde de geniş bir yelpazede kullanılan ürünümüz metre kare özelliklerine göre düzenlenebilir.

  • Körüklü tente modellerinde gölge alanı sağlayarak çiçeklerinizi koruyabilirsiniz. Bir alandaki güneşe bağlı hasar görebilecek malzemeleriniz körüklü tentelerle engellenecektir. Örneğin bir mağazanın vitrinini anında koruyarak solan eşyaları engellersiniz. Güneş ışığı mobilyaları, giysileri-, vitrinde bulunan malzemeleri yıpratan bir etki yapar.
  • Yağmur ve rüzgara karşı körüklü tente modellerinin avantajları belirgin olacaktır. Mekanizması indirilip kaldırılırken bu avantajı sonuna kadar hissedersiniz. Uzunluğu daha dar bir şekilde aşağı doğru indiğinden körüklü tente modellerinin rüzgar kesme etkisi daha da belirgindir.
  • Dekorasyon katkısı bakımından ortamların daha etkili olmasını sağlayabilir. Bir mağaza önü pencere ve körüklü balkon tentesi olduğunda daha eğlenceli bir ortam görüntüsü olabilir.

Ardahan Tente Körüklü Tente Renkleri Nasıl Seçilir?

Körüklü tentelerin yaygın kullanılan renklerinden biri bordodur. Kırmızı tonlarını kullanırken ortamdaki genel enerjiyi de yansıtabilirsiniz. Beyaz, krem renkler, çizgili turuncu, mavi renkler ortamdaki genel renklere göre seçilebilir. 

Marka temsili bir tente olacaksa mağazanın veya restoranın özelliklerine uygun şekilde tasarlanmalıdır. Dekorasyonda en önemli kriterlerden biri renkler olduğu için alana göre bir seçimde doğru geçişler sağlamalısınız.

Balkon tenteleri içerisinden seçim yaparken teraslara özel bir mekanizma hazırlanacaktır. Kurumsal olarak balkonlarınızın en güzel hale gelmesini sağlamaktayız.

Ardahan Tente Körüklü Tente Fiyatları

Ardahan tente fiyatları 5.400 TL-7.000 TL civarında başlangıç fiyatlarına sahiptir. Net bir sonuç almak için metre kare hesabı ve malzeme seçimi konusunda firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Yerli üretim branda modelleri, gölgelik tente mekanizma detaylarıyla hızlı çözüm buluyoruz. 

Ardahan Tente
Ardahan Tente

Mafsallı Tente Avantajları Neler?

Mafsallı tenteleri kullanarak ekonomik ve uzun ömürlü bir ürünü elde edersiniz. Teknik açıdan kullanımı pratik, göze hitap eden etkili bir üründür. Dış koşullara uygun olması sayesinde güneş ve yağmur, kar gibi etkenlerin önüne geçerek çeşitli zararların da engellenmesini sağlar.

Mafsallı tentelerin mekanik yapısı genel olarak çok işlevsel özellikler sunar. Branda ile beraber doğru seçimleri yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz otomatik açılır kapanır sistemlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Ardahan Tente Mafsallı Tente Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Mafsallı tente fiyatları tercih edeceğiniz branda türleri, metrekare özellikleri gibi kriterlere göre değişmektedir. Donanım açısından da etkileri değerlendirerek başlangıç fiyatını ortalama 4.850 TL- 6000 TL olarak bulabilirsiniz.  Bu fiyat sabit bir fiyat değildir ancak taleplerinize göre toplam tutar değişebilecektir.

Mafsallı tente fiyatlarının belirlenmesinde hangi alana yerli yabancı malzeme özelliği önemli bir kriterdir. Bakım maliyeti düşük olan mafsallı tentelerimiz ergonomik yapısıyla fark yaratan bir kullanım sunacaktır. 

18.04.2023
113
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1