Antalya Tente

Antalya Tente

İşinde profesyonel hizmet sağlayan Antalya Tente firmamız körüklü, pergola, mafsalı tente gibi pek çok farklı alanda bu hizmeti sağlar. Antalya Tente firmamıza telefon ve mail aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Firmamız sizlere kaliteli ürünlerim uzun bir kullanım ömrü ile sunar. Yaşanacak herhangi bir sorunda firmamız işinde uzman ekipleri ile işinin arkasında durur.

Antalya Tente İmalat ve Montaj

Antalya ve çevresinde ikamet eden siz değerli müşterilerimize tente sistemleri konusunda imalat ve montaj hizmetleri veriyoruz. Firmamız çeşitli sistemleri kullanım ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretir. Kaliteli üretim ve uygulama garantisiyle ürünleri sunar.

Bu sistemler bina girişlerinde ve balkon ve bahçelerde de yaygın olarak kullanılır. Günümüzde tente kullanımı büyük önem kazanmıştır. Yazları güneşten koruyan ürünler kışları olumsuz hava şartlarından korumaya yardım

Tenteler pamuk, akrilik ve polyester gibi maddelerden dokunan brandaya benzer özellikteki ürünlerdir. Bu malzemeler gerilmiş polyester kumaş üzerine lamina edilerek kullanıma hazırlanır. Tente satın alınırken rahatça hareket sağlamasına, mekanizmasına, kumaşının kalitesine ve koruyuculuğuna dikkat edilmelidir.

Tenteler çok fazla bakım gerektirmeyen ürünler olarak bilinir. Toz ve kötü hava şartlarından korunmak adına ılık su ve bez yardımıyla temizliği yapılabilir. Pergola tente en sık tercih edilen çeşitlerden bir tanesidir. Su geçirmez özelliği, açılıp kapanabilen tavanı ve güneşten koruyucu etkisi ile tercih edilir. Antalya Tente firmamız kullanışlı ve konforlu modelleri sizler için üretip kurulumunu sağlar.

Ürünün montaj işlemi ilk olarak uygulanacak mekanın alan ölçüsü alınarak yapılır. Ardından ölçülere uygun olarak üretim ve sonrasında da montaj işlemi gerçekleştirilir. Tüm aşamalarda uzman ekiplerimiz istek önerilerinize uygun olarak çalışmalarını gerçekleştirir. Monte işlemlerimizi ortalama 1-2 gün içinde gerçekleştiririz.

Antalya Tente
Antalya Tente

Antalya Tente Fiyatları

Antalya tente fiyatlarını belirlerken öncelikle müşterilerin belirlemiş olduğu adreslere gidip ön keşif yaparak uygun olan sistemler önerilir. Ürün montajı adına ön keşif ve anlaşma ardından üretme başlanıp ardından da montaj işlemi gerçekleştirilir. Antalya firmamız tüm işlemlerinizi o son derece uygun fiyatlarla yapar.

Antalya tente fiyatları için uygun bir fiyat politikası uygulayarak siz değerli müşterilerimize hem ekonomik hem de yüksek kaliteli ürünlerimizi sunuyoruz. Hem gölge hem de cam Pergola sistemlerinde uzman bir marka olarak hizmet veren firmamız Antalya’dan tüm Türkiye’ye faaliyet sunar. Yaşam alanlarında kullanma mantıcı sağlayan sistemler hem işletme hem de evleri uygun olarak dizayn edilir.

Antalya Pergola Tente

Pergola tente tasarımlarımızla yüksek kalite standartlarına uygun uzun ömürlü bir kullanım avantajı sunan tente tasarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Konfor, rahatlık ve kullanım kolaylığını bir arada sunan sistemler ile kaliteli bir hizmet sunuyoruz. İşinde uzman kadromuz yüksek kalite standartlarına uygun olarak çalışmalarını gerçekleştirir. Her mevsim kullanım rahatlığı sağlayan otomatik modelleri %100 konfor sağlar. Mekanizmalı sistemleri ile yaşam alanlarına kalite katar.

Antalya Tente
Antalya Tente

Antalya Tente Kullanım Alanları

Tenteler; veranda, balkon, teras, kafe, restoran ve otellerde sıkça kullanılır. Antalya şehri bu ürünün kullanımının yoğun olduğu bir bölgedir. İstenilen ölçülere uygun olarak tasarlanan ürünler işinde uzman ekibimiz tarafından monte edilir.

Tenteler olumsuz hava koşullarından koruma, açık alanlarda gölge oluşturma ve güneşi filtreleme açısından son derece önemli ürünlerdir. Özellikle de açık alanlarda çok sık ihtiyaç duyulur. Hem şık hem de konforlu olması ile dikkat çeken bu ürünler fonksiyonel özellikleri ile dikkat çeker.

Pergola Tente Fiyatları

Geçmişte lüks olarak sayılan tenteler günümüzdeki teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık her yerde görülen ve hesaplı ürünlerden biri olmuştur. Pergola tente fiyatları seçilen ölçü, profil, tasarım ve kullanım alanına bağlı olarak değişim gösterebilir. Bu ürünü tedarik eden ve montajlayan bir firma olarak yedi gün 24 saat uygun fiyatlı hizmet ve avantajlı fiyat sunuyoruz.

Antalya Tente firmaları arasında kalitemizden söz ettirerek müşterilerimiz adına profesyonel bir çalışma süreci gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetlerdeki en temel amacımız hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet sağlamaktır. Buna uygun olarak işlerimizi tamamlıyoruz.

Artan ihtiyaç ve taleplerle birlikte bu ürünlerin fiyatları yükselmiş durumdadır. Bu ürünler mekan içerisindeki değişimi direkt olarak sağlayıp çevre ve üzerine koruyucu özellik taşır. Profesyonel olarak çalışan firmamız uygun fiyat garantisiyle ürünlerinizin montajını gerçekleştirir.

Antalya Tente Branda firmaları

Branda Antalya olarak üretimlerimiz arasında yer alan tente branda çeşitleri ile Antalya ilinde faaliyet göstermekteyiz. Antalya 2. el tente hizmeti de vermekteyiz.

18.03.2023
155
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1