Tarım Filesi

Tarım Filesi

Tarım filesi, keklik üretim çiftliklerinden tarlalara birçok alanda tarımsal veya hayvansal ürünleri korumak veya toplamak amacıyla kullanılan filedir.

Tarım Filesi Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

İpten üretilen tarımsal fileler polyamid hammaddeden, gölgelik şeklindeki tarım fileleri ise UV koruyucu katkılı polietilenden üretilmelidir. Böylece tarım arazilerinin aşındırıcı ve güneşli ortamına uzun süre özelliklerini korumaları beklenir. Bunun yanı sıra kemer kolon tarzında güçlendirici ekler ile tarım filelerinin mukavemeti artırılabilir.

Uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz, her koşula dirençli; gölgeleme, kümes koruma, ürün toplama ve dolu koruma filesi için bizimle şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Yüzde kaç gölgeleme filesi almalıyım?

Eğer amacınız görüntüyü kesmek ise %95 gölgelik file, tarım alanlarında gölgeleme yapmak için ürününüzün özelliğine göre gölgelik yüzdesi, inşaatlarda kullanmak için ise %75 gölgelik perde kullanılabilir. Bunlar dışında ürün toplamak de farklı yüzdeliklerde gölgeleme filesi kullanılır.

Gölgeleme filesi fiyatları nasıldır?

Gölgeleme filesi fiyatları; metraja, çakılan kuş gözü miktarına, kemer kolon dikilmesine ve hareket sistemine göre değişmektedir. İhtiyacınız olan gölgeleme filesi için bizi arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

%85 Tarım Filesi

Güneşi ve rüzgarı kesme özelliğinden dolayı egzotik bitki yetiştiricilerinin ve kafe gibi sosyal tesislerin sıklıkla kullandığı %85’lik Gölgelik File. Farklı hareket sistemleri ile gerektiğinde toplanabilir.

%95 Gölgeleme Filesi

Görüntüyü ve rüzgarı kesme oranı en yüksek olan %95’lik Gölgeleme Filesi ile yaşam alanlarında ve sosyal tesislerde tamamen size özel bir alan oluşturun. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.

%55 Gölgeleme Filesi

Hayvan barınaklarında çiftlik hayvanlarını güneşten korumak ve sıcak coğrafyalarda meyve ağaçlarını güneşin yakıcı etkisinden korumak için kullanılan %55’lik Gölgelik File. 

08.04.2023
43
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1