Denizli Tente

Denizli Tente

Denizli Tente Olarak Mevsimsel geçişleri büyük ölçüde kolaylaştıran, mekanlara estetik bir hava kazandıran tenteler ile kusursuz bir görüntü yakalanır. Yüzlerce farklı model ve tasarım içinden seçim yapılarak işlevsel alanlar yaratılabilir. Denizli tente olarak ürünlerin imalat ve kurulumunu yapıyoruz.

Manuel kontrol ile çalışabilen tente modelleri ve otomatik tente modelleri arasında farklılıklar görülür. Tenteler kullanım kolaylığı sağlayıp ayrıca ücret olarak farklık gösterir. Hesaplı ürünleri kolay analiz edip kullanıcılarımıza genel olarak manuel sistemlerin kurulumunu yapıyoruz. Alanın konseptine uyumlu olup ayrıca güzel görünüm kazandıracak tente ürünleri arıyorsanız otomatik tente modelleri son derece doğru bir seçim olacaktır. Daha fazla zamanı kaybetmeden, profesyonel kadromuzla iletişime geçin. Eşsiz modelleri ve hesaplı fiyatları ile keşfedin.

Denizli tente
Denizli tente

Tente Sistemleri

Tenteler günlük hayatta avantaj sağlayan ürünlerdir. Son dönemlerde popülerliği artmıştır. Tente tercihi yaparken hangi alanda kullanılacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Bireysel kullanım adına satın alım yapacak kullanıcılar daha çok manuel tente sistemlerini tercih eder. İşyeri sahipleri ise tercihlerini daha karmaşık ve özgün tasarıma sahip olan otomatik tente modellerinden yana yapar. En çok tercih edilen tente sistemleri şu şekildedir: Açılı Kapanır Tente, Camlı Pergola Tente, Oval Çatı Tente, Motorlu Tente, Kış Bahçesi Tente, Otomatik Katlanır Tente.

Elbette ihtiyaca bağlı olarak bir tente modeli seçilmelidir. Denizli tente işletmeniz ve evleriniz için kaliteli, şık tasarımlı ve ücret avantajına sahip ürünleri üretir. Sizler de ihtiyacınıza uygun tente arıyorsanız şimdi bizimle iletişime geçin.

Denizli Otomatik Tente

Otomatik tente kullanım açısında son derece rahat bir model olması sebebi ile sıkça tercih edilir. Otomatik tente manuel tentelere kıyasla daha yüksek fiyatlıdır. İstendiği zaman el gücüne gerek kalmadan açılıp kapanma özelliği ile dikkat çeker. Daha çok işyeri, otel ve benzeri alanlarda kullanılır. Denizli firmamız otomatik ürünlerin kurulumunu ve imalatını en yüksek kalitede yapar. İlk olarak ustalarımız keşif çalışmalarını gerçekleştirip ardından isteklerinize uygun olarak monte işlemlerine başlar. Tüm süreçlerde istek ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak çalışmalara devam edilir.

Denizli Motorlu Tente

Motorlu tente ürünleri manuel modellerin sistemine özel olarak çeşitli aparatlar yardımıyla takılan motoru sayesinde hareketini rahatça sağlayıp ayrıca uzaktan kontrol de sağlanan tente sistemidir. Çevirme kolu gerekmeden uzaktan kumanda yardımıyla tente istendiği seviyeye kadar açılıp istendiği seviyede durdurulabilir. En çok satan modeller arasındandır. 4 mevsim kullanabilen özelliğe sahiptir. Elektrik ile çalışır. Su geçirmez kumaştan üretilen sistemler ile kış şartlarının olumsuz koşullarından koruma sağlanır. Yaz aylarında da güneşin etkisinden korur. Solmayan ve kaliteli Denizli motorlu tente modelleri için bizimle iletişime geçin.

Denizli Tente Sistemleri Kullanım Alanları

Tente sistemlerinin kullanım alanları seçilen tente modellerine göre değişim gösterebilir. Bireysel ve işletme için ayrı kullanım alanları bulunur. Çoğunlukla seçenek olan kullanım alanları şu şekildedir:

  • Otoparklar
  • Apartman girişleri
  • Lokanta ve restoranlar
  • Oteller
  • Kafeler
  • Alışveriş merkezleri
  • Bahçeler
  • Balkonlar
  • Havuzlar

Elbette tentelerin daha birçok değişik kullanım alanı bulunur. Bu avantajlı ürünlerin kullanım alanı modele ve ihtiyaca göre farklık gösterebilir.

Denizli tente
Denizli tente

Denizli Tente Fiyatları

Tente fiyatları kalite ve modelden başlayıp pergola tentelere kadar farklı mekanlara uygun kumaş seçenekleri ile satışa çıkar. Tente fiyatlarında tente kumaş veya sistemine göre değişiklik olabilir. Sabit ve elektriksiz çalışan tenteler genel olarak ekonomik fiyatlı bir ürün seçeneği olarak bilinir. Motorlu ve uzaktan kumandalı olan branda tente ürünlerinin fiyatları daha pahalıdır. Diğer yandan da motorlu ürünlerin sunmuş olduğu kolaylık, katlanır tente fiyatları ve de performansı açısından denge sunar. Özellikle ticari alanlarda kullanılan geniş tentelerde motorlu mekanizma bir zorunluluktur. Açılır kapanır tente fiyatları ürünün nasıl açılıp kapandığına bağlı olarak değişen fiyat listelerine sahiptir. Tek açılır modellere kıyasla açılır tente fiyatları biraz daha pahalıdır.

Tente fiyatları kalite, işçilik, kullanım alanı ve daha pek çok faktöre göre değişim gösterir. Denizli tente olarak uygun fiyatlı hizmeti yüksek kalite ile veriyoruz. İşinde uzman ekibimiz siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet sağlar.

Hizmetlerimiz şu şekildedir: Motorlu Tente, Pergola Tente, Mafsallı Tente, Otomatik Tente, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Çift Açılır Tente.

27.03.2023
205
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1