Amerikan Bezi Araba Brandası

Amerikan Bezi Araba Brandası

Amerikan bezi araba brandası aracınızı tozdan yağmurdan çizilmelerden koruma sağlar. Uygun fiyatla ürettiğimiz brandalarımız tüm otomobillere uyumludur.

Araba brandası ya da araç brandası, arabaların üstüne koruma amaçlı serilen örtülerdir.

Yaz aylarında güneşin etkisiyle otomobillerin renkleri açısından risk taşımaktadır. Su geçirmez çift katmanlı yapısıyla araca özel oto brandalar aracınızı hem korur hem de temiz tutar. Özellikle açık havada bırakılan araçlar kuşlar, sinekler ve böcekler tarafından kirletilebilir, güneşin zararlı ışınları tarafından aracınızın boyası zarar görebilir.

Güneş ışınları, özellikle siyah, lacivert, kahverengi, gri gibi koyu renkli araçların üzerindeki boyalarda yüzeysel açılmaya, deformasyona neden olur. Güneş, bu istenmeyen etkiyi sinsice ve geri dönüşü bir hayli pahalı şekilde gerçekleştirir. Bu hasardan geri dönmenin yolu ise hayli zahmetli ve maliyetlidir. Böyle bir risk altında araba brandası kullanmak en kolay çözümdür. Dolayısıyla pek çok sürücü araba brandalarını hem yazın hem de kışın kullanmaktadır.

Yaz veya kış, yılın her dönemi için kullanılabilen oto branda ise daha temiz ve her zaman en güzel renge sahip otomobiller için en etkili çözümler arasında yer alır. Ayrıca kullanımı son derece kolaydır.Dayanıklı malzemesi ile uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanım için dizayn edilen oto branda; yağmur, çamur, güneş ya da diğer otomobillerin istenmeyen etkilerine karşı güven veren bir çözümdür.

Oto branda, sadece temizlik açısından değil, dikkatsiz sürücülerin özellikle park sırasında ön ve arka kısımlarda meydana getireceği kılcal boya çizilmelerine karşı da otomobili korur.

Amerikan Bezi Araba Brandası Fiyatları
Amerikan Bezi Araba Brandası Fiyatları

Amerikan Bezi Araba Brandası Fiyatları

Amerikan Bezi Araba Brandası Fiyatları, otomobilinizi hava kirliliği ve yağışlardan dolayı oluşan çamur ve yağmur lekelerinden korur.
-Araba brandası, otomobilinizi güneş ışınlarının zararlarına karşı korur.
-Araba brandası pratik kullanımlıdır. Büyüklüğü ne olursa olsun otomobillerin üstüne kolayca saniyeler içinde geçirilir.
-Araba brandaları dayanıklı malzemelerden üretildiği için uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.
-Araba brandası sadece temizlik ve bakımı korumak için değil; dikkatsiz sürücülere karşı otomobili korumak için de bir önlemdir.

Aracınız ile birebir uyumlu araca özel koruyucu oto brandalarına buradan ulaşabilirsiniz.

10.04.2023
295
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1