Sivas Tente

Sivas Tente

Sivas tente sitemleri ile hayal ettiğiniz dış mekân isteklerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Gelecekteki trendlere yönelik, koleksiyonumuzun geliştirilmesi için pazar araştırmaları yaparak tümüyle yeni bir anlayış, yeni bir tarz getirmek üzere müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yüksek kapasiteli ve son teknolojilerle üretilen tente çeşitlerimizi ile fark yaratacak tüm detayları inceliyoruz. İster dış mekânınızın çalışmasını genişletin; ister hava koşullarından korunaklı bir alan oluşturmak isteyin, müşterilerinize ve sevdiklerinize istettiğiniz gibi ortam oluşturabilmek için tüm hızıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sivas Tente En Çok Satılan Tente Modelleri Nelerdir?

Her alanın yapıya uygunluk kriterlerine ve dekorasyon özelliklerine göre değerlendirdiğimiz tente sistemlerimiz için talepler giderek artmaktadır. Sizlerden gelen bu talep doğrultusunda en çok satılan tente modelleri sıralamasında öne çıkan tentelerimizi, bireysel ve işletmelerin istekleri doğrultusunda değerlendirmekteyiz. Evler için genellikle pencere üzeri, balkon, teras ve bahçe tentesi; işletmeler için dinlenme alanları, otellerde havuz çevresi, okul ve spor tesisleri, kafe ve restoranlarda tüm tente çeşitleri ve modelleri sıkça tercih edilmektedir.

Sivas tente
Sivas tente

Balkon tentesi

Çeşitli renk seçenekleri ve dekoratif görünümüyle balkona her biri ayrı bir hava katar. Mimari yapının özelliklerine göre yapılması ve entegre edilmesi açısından; sabit, açılır kapanır ya da

katlanır tente modellerden hangisinin ideal olduğu tespit etmek çok önemlidir. Daha küçük alanlarda kullanılmaları açısından ekonomiktir. Balkonlar için çoğunlukla, sabit tente ve açılır kapanır tente modelleri tercih edilmektedir. Balkonun üzerini kapatacak mekanizmaya ihtiyaç

olmaması halinde genellikle karpuz tente modelleri tercih edilir. Hem evlerde hem iş yerlerinde görmeye alışık olduğumuz karpuz tente modellerinin, kurulumu son derece kolaydır. Yapısal olarak körüklü tente sistemi ile benzerlik gösterir. Daha işlevsel bir balkon tentesini tercih ediyorsanız özel yapılan eklentiler sayesinde hareket etme işlevi kazandırılmış mafsallı Sivas tente modelini tercih edebilirsiniz. Teras tentesi balkon tentelerine nazaran daha geniş alternatifler sunar. Çift açılır tente ve pergola tente teras kullanımına çok uygun modellerdir.  

Bahçe Tentesi

Sivas Tente olarak Sıcak günlerde güneşe karşı koruma sağlayan, yaz aylarının bitmesiyle sona eren bahçe keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış pergola tente sistemleri, hem evlerin bahçesinde hem de işletmelerde çeşitli alanlarda çok sık tercih edilen tente sistemidir. Bahçenizde uygulanabilen çeşitli kapama sistemleri yardımı ile bütünleştirilerek tam kapalı bir mekân haline getirilebilir. Özellikle sert karasal iklimin yaşandığı yerlerde, yağışlı havalarda ve rüzgârlarda bahçeleriniz için en hızlı çözümleri sunmaktadır.

Modern tasarım, hayatın her alanında önemli olduğu gibi tente hizmetlerinde de öne çıkmış ve tente modellerinde etkisini göstermeye başarmıştır. Otomatik bahçe tentesi ile hem tasarımın hem de ortamın tadını çıkarabilirsiniz. Elektrikli mekanizmaya sahip olduğu için elektrikli tente sistemi de denilmektedir. İleri ve geri hareket edebilecek bir mekanizma ile kumanda yoluyla tenteyi açıp kapatmanızı sağlar. Otomatik tentelerde raylı sistem bulunur. Hareketli tentelerin hareket kapasiteleri pistonlara bağlıdır. Tente avantajlarından yararlanabilir ve yaz kış tüm dış etkenlerden korunarak rahatça bahçelerinizde oturabilirsiniz.

Tentelerin iskelet yapılarında bulunan paslanmaz çelik, tentenin daha uzun ömürlü ve dayanıklı olmasını desteklemektedir. Eğer ahşap bahçe tentesi kullanmak istiyorsanız; kamelya tipi ya da tamamı ahşap malzemeden oluşan, bahçe mobilyaları ile birlikte mükemmel görünüm elde edeceğiniz bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Dilerseniz tente sistemleri için şeffaf kaplama kullanabilirsiniz. Şeffaf kaplamalar camlı sistemlere nazaran daha ekonomiktir. Balkonlarda, teras katlarda bahçelerde kafe, restoranlarda ve

işyerlerinde sıkça kullanılmaktadır. Tavan kısmı sabit olan ve bu sistemde şeffaf kaplamaların arasına her biri kendinden bağımsız şekilde çalışan materyal yerleştirilir. Böylelikle istenildiği zaman

çok kolay bir şekilde açılıp kapanabilir. Ekstra güçlendirilmiş yapısı sayesinde yağmuru ve rüzgârı geçirmez ve aşınmaya dayanıklıdır. Kenar kısımları kapattığınızda mekânınızı kışın yağmurdan ve soğuktan korur, klima ve ısıtıcılar vasıtası ile ortam sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Yara Tente ve teleskobik tenteler de yine balkon, teras ve bahçe alanların için tercih edilen tenteler arasındadır.

Sivas tente
Sivas tente

Tente Fiyatları

Günlük yaşamda evlerimizde kullandığımız tente sistemleri, büyük ölçekli alanlarda da kullanıldığı için fiyatlar birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Sivas Tente fiyatlarını uzman ekibimiz tarafından yapılan keşiflerde tespit edilen durumlara göre değerlendirme yaparak belirleriz. Bölgenin mimari yapıya uygunluğu, yapılacak alanın ölçüsü, iklim koşulları, güneşe karşı konumu, tente sisteminde hangi özelliklerin olacağı, ilave parça ve aksesuar gereksinimleri, hangi kaplama malzemenin kullanılacağı gibi faktörler, tente fiyatlarını belirmek için gerekli olan bilgilerdir.

Kullanım özellikleri açısından otomatik tente ile manuel kontrol edilebilir tente fiyatlandırma aşamasındaki önemli kıstaslardan biridir. Bu iki sistem arasında teknik teçhizat ve malzeme farklı olacağı için alan ölçüsünün belirlenmesinden sonraki en önemli fiyatlandırma aşamasıdır.

Müşterilerimizin talepleri ve kullanılacak alana uygunluğunu değerlendirdikten sonra en ekonomik teklifi sunarız, hazırlanan proje ile parça ve malzeme tedarik edildikten sonra en doğru ve en hızlı bir şekilde uygulamaya başlarız.

Detaylı bilgi için irtibat telefon numaralarımızdan, mail adresimizden ve web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

04.04.2023
112
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1