Gümüşhane Tente

Gümüşhane Tente

Gümüşhane Tente olarak Tentelerin kullanım alanları farklılık gösterir. Genel olarak açık alanlarda, restoran veya mağaza gibi yerlerde tercih edilir. Bunun yanında balkon ve teras için kullanılan tente ürünleri de bulunur.

Çeşitli tente sistemleri içinden tercih yapılırken kurumsal ya da bireysel olarak kullanımı önemlidir. Bireysel kullanım adına tercih yapılacak tente modelleri genel olarak basit çözümler içeren modeldeki tente sistemleri üzerine olur. Kurumsal tente seçimi yapacak müşterilerimiz ise daha çok özgün tasarımlara sahip olan açılır kapanır, pergola, motorlu ve otomatik tente çeşitlerini tercih eder.

Gümüşhane tente firmamız sizlerin ihtiyacı doğrultusunda farklı modelleri sunar. Hem işletmeniz hem de kişisel kullanımımız adına kaliteli, avantajlı ve uygun fiyatlı tente modellerini sizlere sunuyoruz.

Gümüşhane Tente Modelleri

Gümüşhane tente firması olarak; açılır kapanır pergola tente, kış bahçesi tente, otomatik tente motorlu tente ve daha pek çok farklı tente modeli hizmetini siz değerli müşterilerimiz için özenle sunuyoruz.

Gümüşhane tente
Gümüşhane tente

Gümüşhane Pergola Tente

Üretim ve montaj aşamalarını gerçekleştirmiş olduğumuz kargolar tente sistemlerini tamam otomatik şekilde açılıp kapanabilen ve yaz kış koşullarına uygun olarak kullan imkanı sağlayan son derece fonksiyonel ve ileri bir teknolojiye sahip sistem vardır. Her alan ve projeye uygun olarak çözüm sağlıyoruz.

Pergola tente daha çok; kış bahçesi, balkon, teras, kafe, bakkal ve restoran gibi alanlarda kullanılır. Kurumsal alanlar başta olmak üzere kullanılan pergola tenteler açık ve korunaklı bir alan sunma özelliğine sahiptir. Özellikle de restoran ve kafeler da kullanılan pergola tenteler ile müşteriler açık alan içerisinde sigara içme imkanı bulur. Bireysel kullanım alanlarında da kullanılan pergola tente ürünleri konfor yakalamak amaçlı sıkça tercih edilir. Bu tenteler kullanılarak açık alanlar çatı olarak kapatılabilir. Kullanılan kaliteli kumaş ve su geçirmez özelliği ile birlikte her türlü hava şartına karşı koruma özelliğine sahiptir.

Mafsallı Tente

Mafsallı tente en sık tercih edilen sistemlerden bir tanesidir. Mekanizması diğer ürünlerden farklıdır. Geniş bir hareket imkanı sağlar. Metal aksamı ile birlikte kolay bir şekilde açılıp kapanabilir. Özellikle dış mekanlardaki kullanımı ile ünlü olan Mafsallı tente modelleri güneşten korunmak ver diğer olumsuz hava koşullarına karşı son derece doğru bir seçenektir. Yeri açılıp kapanır özelliği de bulunur. Gümüşhane tente firmamız ile istediğiniz ölçülerde ürün yaptırabilirsiniz.

Otomatik Tente

Otomatik tenteler son derece teknolojik ürünler olarak bilinir. Üzerlerinde bulunan sensörler ile birlikte güneş ışınları ve rüzgâr sezdiğinde açılıp kapanabilir. Özellikleri sistem dışı bırakılarak tamamen elle kontrol yapılabilir. Özellikle de işletmeler bu anlamda efor sarf etmeden bunu kullanabilir. Tente sistemleri kullanıcıları açısından pek çok avantaj sağlar. Bulunulan ortamların istendiği gibi açılıp kapanmasına imkan sağlar.

Motorlu Tente

Gümüşhane motorlu tente modellerimiz ile birlikte son teknolojik ürünlere sahip olabilirsiniz. Motorlu tenteler üzerine bağlantısı kurulan uzaktan kumandaları ile motorlu tenteler otomatik açılıp kapanabilir. Zorlu hava şartlarının birden bastırdı durumlarda rahatça bu ürün kullanılabilir.

Gümüşhane tente
Gümüşhane tente

Gümüşhane Tente Fiyatları

Firmamız bünyesinde sunmuş olduğu kaliteli hizmet, uzman ekip ve uygun fiyat garantisi ile hizmetlerini sürdürür. Tente fiyatları modele ve ölçülere göre değişiklik göstermektedir. Temel ilkemiz yüksek kaliteye uygun fiyatlı çözümler sunmaktır. Sizlerin bütçesine uygun olan her türlü ürün modelinin üretim ve kurulum aşamasını özel olarak gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizi kaliteli kumaşlar kullanılarak üretiyoruz. Kalitesinin yanında uygun fiyatlı olması ile dikkat çeken ürünlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gümüşhane Tente Firması

Gümüşhane tente firmamız Gümüşhane ve çevresine kaliteli hizmet sunar. Her türlü tente modelinin üretim ve kurulum aşamasında sizlerin yanında oluyoruz. Şık ve son derece pratik bir tasarıma sahip olan ürünlerimizi inceleyebilir ve hizmet almak için hemen ulaşabilirsiniz.

Dış mekanların bir vazgeçilmezi haline gelen tanıtım günleri özel kumaş tasarımıyla birlikte yüksek seviyeli bir koruma sağlar. Sizler de alanınıza tente modelleri ile koruma sağlayarak hem şık hem de işlevsel bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Talep ettiğiniz tüm tente modelleri için ekibimiz kısa bir süre içerisinde adresinize gelerek mekanınızı şık gösterecek ürün modelleri adına sizlere fikir verir. Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz yüksek hizmet kalitemiz ile birlikte müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Her aşamada yanınızda oluyoruz.

03.04.2023
54
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1