Yalova Tente

Yalova Tente

Yalova Tente olarak üretimlerimiz arasında pergola tente, körüklü tente, mafsallı tente, şeffaf branda, çadır sistemleri, gölgeleme filesi gibi bir çok ürün mevcut olup gerek montaj gerek ise demonte olarak gönderimini yapmaktayız.

Yalova şehrinde tente çadır branda alanında bir çok ürünlerin üretimlerini yapmaktayız.

  • Pergola tente sistemleri
  • Çadır sistemleri
  • Branda ürünleri
  • Gölgelik file ürünleri
  • Sera Ürünleri

Alanında uzman kadro ile hizmet vermekteyiz. Dış ortamlarda hizmet sunan mekanlar vakit geçirmek zorunda olan kişiler tarafından ziyaret edilmektedir. Ziyaret esnasında kullanıcılar para ödedikleri mekanları her zaman şık bir görmek istedikleri gibi mevsimine göre sıcak veya serin bir ortamda ailece zaman geçirmek isterler. İşletme sahipleri işlettikleri mekanlarını daha temiz düzenli ve gelen ziyaretçilere şık bir ortam sunmak istedikleri gibi ekonomik ve pratik bir sistemden yana tercihini kullanmaktadır.

Bu doğrultuda pergola sistemleri kullanılmaktadır. Yaz aylarında güneşten koruyan sistemler kış aylarında ise yağmurdan ve kar yağışından insanları korumayı başardığı gibi mekanları güzelleştirmektedir.

Gelişen teknolojide yaşanan gelişmeler ile birlikte kendisini hızlı bir şekilde yenileyen tente modellerinde pergola sistemlerinin yeri çok büyüktür. Artık işletmelerin çok büyük bir kısmı tercihlerini bu tip tentelerden yana kullanmaktadır. Uzaktan kumanda sistemi ile açılır kapanır tavanı olması, mimari açıdan çok şık gözükmesi ve aydınlatma ihtiyacını da karşılayabiliyor olması işletmelerin bir numaraları tercihi olmaktadır.

Yüksek Dayanıma Sahip Pergola Sistemleri

Yalova tente olarak işletme sahiplerinin kazançlı bir alışveriş yapabilmesi için her zaman dayanımı yüksek olan malzemelere yönelim göstermesi gereklidir. Satın alınan pergola tente ürünleri için ödenen bedeller yüksek olsa da çok uzun süre kullanım sağlanabiliyorsa uzun vadede kazandıran bir alışveriş olabilmektedir. İhtiyaç duyulan pergola sistemleri de bu kategoride yer alan ürünlerden bir tanesi olmaktadır.

İşletme sahipleri standart tente çeşitlerine göre pergola sistemlerini tercih ettiklerinde biraz daha yüksek bir ücret ödemek zorunda kalabilmektedir. Ancak ödenen bu bedel sunduğu hizmetle karşılığını zamanla misliyle mekana kattığı sıklık ve dışarıdan çektiği cazibe ile ödenen bedeli işletme sahibine kazandırmaktadır. Bu nedenle de işletme sahipleri tercihlerini onlarca yıl kullanabilecekleri daha kalın aksamlı pergola sitemlerinden yana kullanmaktadır.

Yalova Tente

Kaliteli Pergola Sistemleri Nereden Alınır? Tabi ki Yalova Tente’den

işletme sahipleri yıllarca sorunsuz bir şekilde işletmelerinde kullanabilecekleri bir tente satın alırken satın alma araştırmalarını çok iyi bir şekilde yapmalıdırlar. Özellikle Türkiye gibi üreticisi çok olan bu tip tente sistemlerinde kalite seviyesi çok yüksek olmayan ürünler çok düşük fiyatlara satılabilmektedir. Güvenilir ve kaliteli sistemleri araştırma yaparken firma profili incelendiği gibi kalite açısından sözleşme yapılmalıdır. Konu pergola sistemleri olduğunda her zaman Akay Tente firması zirvede olduğu gibi müşterilerine en kaliteli sistemleri kullanmaktadır.

Yalova Tente Çadır Branda Fiyatları

Çadır branda fiyatları satın alınacak çadır veya branda çeşitlerine göre değişim göstermektedir. İhtiyaç duyulan branda belirlendikten sonra çekilecek alanın ölçüsü en ve boy olarak ölçülür daha sonra firmamıza bildirdiğinizde fiyat çalışması yapılarak teklif verilir.

Oto Branda Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oto branda fiyatları için linkten ulaşabilirsiniz. Aracınıza uygun olarak dikilmiş bir çok su geçirmez branda çeşitleri olduğu gibi su itici kumaş veya gabardin bez türü kumaşlarda sitemizde satın almaya açıktır.

Çadır Branda Tamiratı Nasıl Yapılır?

Çadır tamiratı yapılırken öncelikle çadırda gerek işlemler bildirilmelidir. Çadırda yama var ise kumaş türünden ise dikiş makinesi ile dikilmektedir. Pvc branda türünden olan çadırlar yüksek ısı makinesiyle yapıştırma yapılarak tamiratı yapılmaktadır.

Su Geçirmez Branda Nasıl Olmaldır?

Yalova tente olarak su geçirmez branda pe branda ise çift lamineli uv katkılı olmalıdır. Pvc polyester türü brandalar kenarlarında kuş gözleri ara ara ile çakılmış içerisinde halat geçirilmiş olmalıdır.

Şeffaf Branda Kış Bahçesi

Şeffaf branda kış bahçesi sistemleri pvc mika ile kış aylarında işletmelerin ekonomik olarak dış mekan kapatmalarında tercih ettiği branda çeşitlerindendir. İki tarafı fermuarlı olan brandalar sıcak günlerde yukarı toplanarak kullanılmaktadır. Genellikle 650 gram pvc polyester branda ve 1mm mika asetat pvc kullanılmaktadır. Firmamız olarak tüm branda çeşitlerinde müşterilerimize montaj ve satış konusunda yardımcı olmaktayız. Yalova tente olarak ihtiyaç duyduğunuz tüm branda çadır çeşitlerine iletişimden yazarak bizlere ulaşabilirsiniz.

07.01.2023
209
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1