Tunceli Tente

Tunceli Tente

Tente sektöründe iç mekândan dış mekana yeni bir yaşam ortamı oluşturmaya yönelik hizmet veren Tunceli tente firması olarak; kendi üretim ve kendi satış ağımız ile profesyonel referanslarımıza gün geçtikçe yenisini ekliyoruz. Tunceli tente firması olarak nasıl çalışıyoruz?

 • En yüksek kalitede malzemeler üretebilecek yeterli teknoloji ve ekipmana sahibiz.
 • Ürünlerimizi müşteriye teslim etmeden önce; üretim tesisimizde tüm kalite kontrol testlerimizi gerçekleştiriyoruz.
 • Siparişlerinizin teslimat ve montaj sürelerini en kısa sürede gerçekleştiriyoruz
 • Çalışanlarımıza değer veriyor; onların yüksek düzeyde becerileri tüm süreçlere hakimiz,
 • İmalattan kuruluma kadar tüm aşamaları dikkatle takip ediyoruz,
 • İş ahlakına uygun, etik ve dürüstlük ilkesinde hizmet ve müşteri odaklı çalışıyoruz,
 • Geniş ürün yelpazesi ve renk seçenekleri ile modern tasarıma imza atıyoruz,
 • Her bütçeye hitap edebilecek model çeşitliliğine sahibiz,
 • Proje uygun sunumlarla uygun fiyat teklifi yapıyoruz,
 • En uygun fiyat teklifi ile çeşitli ödeme seçenekleri sunuyoruz.

Tunceli Tente Çeşitleri

Zengin renk seçenekleri ile farklı boyutlarda üretilebilen tente çeşitlerimiz arasında ihtiyaçlarınızı karşılayan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Kullanım yerinin rüzgâra ve güneşe olan konumu birbiriyle ilişkilidir, özel proje koşullarına göre belirlenmesi gereken tente çeşitlerinde, hangi sistemde olduğu ve ne tür malzemelerin kullanıldığı önemli bir faktördür. Otomatik kontrol edilebilir, elle kontrol edilebilir, açılır kapanır, çift açılır tente gibi sistemlerden hangi özellikleri taşımasını istediğinizi belirledikten sonra Tunceli tente çeşitleri ile sabit, körüklü, mafsallı, kasetli, sabit pergola gibi birçok özellikteki modellerimizle hizmetinizdeyiz.

Tunceli tente
Tunceli tente

Tunceli Tente Fiyatları

Kendi üretim tesisimizde ve kendi satış ağımız ile hizmet sunduğumuz için maliyet ve fiyat dengesi açısından son derece objektif düşünüyoruz. Birçok uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Güneşlik malzemesinin malzemesi, kalınlığı, özelliği, boyutu ve şekli, sabitleme aparatının özelliği, elektrik kullanıldığında motorun gücü ve ürünlerde istenen ilave ayak, ışıklandırma, ahşap film kaplama, ara kapatmalar ilave ücretlendirilmektedir. Tente fiyatları hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik Pergola Fiyatları

Otomatik açılır kapanır tente sistemine ihtiyacınız varsa, bu sistem genelde ışıklandırma seçeneklerini de beraberinde getirir. Uzaktan kumanda edilebilir özellikte olan otomatik pergola fiyatları, elle açılır sisteme göre daha farklı bir teknik alt yapı gerektirdiği için fiyatları da farklılık göstermektedir. Önemli sıcaklık dalgalanmalarına karşı dirençli olan bu sistemde özelliklerine göre geniş bir fiyat aralığı bulunmaktadır.

Rolling roof sistemlerine sahip havalandırma özelliği istiyorsanız bioklimatik pergola aradığınız özelliği size sunacaktır. Özel tasarımı sayesinde havalandırma yaparken gölgelendirme özelliğini kaybetmez, yağmur ve kardan etkilenmenize engel olur. Özellikle sigara içilmesi yasak alanlarda, restoran ve kafelerde tercih edilen bioclimatic pergola havalandırma fonksiyonu ile farklı bir özellik getireceğinden uygulanan fiyat aralığı farklı olacaktır.

Tunceli tente
Tunceli tente

Mafsallı Tente fiyatları

Mafsallı tente sistemleri; açılır tente modelleri arasında en hesaplı ve sade görünüme sahip olan tente çeşitleridir. İç mekanizmasına yerleştirilen mafsallar sayesinde kolayca açılıp kapanabilmektedir. Ebatları ve kullanılan malzemelere göre değişen fiyatları, montajının yapıldığı alana göre farklılık gösterir. Duvara sabitlenerek kullanıldığı gibi profil dikme ayak yardımı ile duvar üzerine sabitlemeden yapıdan bağımsız bir şekilde de kullanılabilir. Sabitlenmeden montajlanan mafsallı tente sistemleri ile çift açılır bir kullanım elde edilir.

Tente Temizliği Nasıl Yapılır?

Tentelerin üzerinde lekelenmeler ve tozlanmalar olması normaldir. Bununla birlikte tenteler temizliği basit olan ürünlerdir. Pahalı olmayan yöntemlerle temizliğini sağlayabilirsiniz. Ilık ya da soğuk su kullanarak, yumuşak bir bez yardımıyla sabun ve su karışımıyla temizlemeniz yeterli olur. Temizliği çok kolay yapılan malzemeler olsa da yine de tente temizliğinde dikkat edilecek hususlar vardır. Tente temizliği yaparken ağartıcı özellikli çamaşır suyu kullanımından kaçınmanız gereklidir. Tentelerinizi uzun ömürlü olması açısından sıcak su kullanarak temizlemenizi ya da çamaşır makinesinde yıkamanızı önermiyoruz.

Tente Kumaşı Özellikleri Nelerdir?

Tente kaplamasında kullanılan kumaşın kaliteli olması ve yapısında bir bütünlük oluşturması açısından son derece önemlidir. Tente kumaşı; esneme ve yırtılmaya karşı dirençlidir Su, rüzgâr ve güneş etkilerine karşı koruması beklenirken, tentenin fiziki hatlarıyla bütünleşmiş estetikte olması beklenir. Önemli sıcaklık dalgalanmalarına kumaşların performans gereklilikleri şöyledir;

 • Yüksek su direncine sahiptir. Tente kumaşı, nemin ve yağışının geçmesine izin vermez, yapıları sudan güvenilir bir şekilde korur.
 • Rüzgâr geçirmez özelliktedirler. Rüzgâra karşı güvenilir yalıtım sağlarken, esnemez ve orijinal şeklini kaybetmeden rüzgârın vermiş olduğu yüke dayanabilir.
 • Güneş ışığından gelen UV ışınlarına karşı dayanıklı ve korunaklı olması ile hem sizin hem tente içerisinde kullanacağınız kanepe ve koltukların korunmasını sağlayacaktır.

İstediğiniz renk ve dekoratif modelleri ile telefon numaralarımızda, mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden yönlendirileceğiniz online mağazalarımız üzerinden de alışveriş yapabilir, siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz.

04.04.2023
106
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1