Sakarya Tente

Sakarya Tente

Birçok ilde tente sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız; hizmetlerine Sakarya ili ve çevresinde de devam etmektedir. Sakarya tente firması olarak kuruluşumuzdan bu yana her zaman kaliteli hizmet anlayışıyla ve müşteri memnuniyeti önceliğinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Üretimde, montaj ve satış sonrası destek aşamalarında uzman kadromuzla en iyi hizmeti sağlayarak, müşterilerimize özel çözümler sunmak asıl amacımızdır. Verimliliği ve kaliteyi artırmak için kendimizi sürekli iyileştirerek, hataya yer vermeyen çalışma prensibi ile güvene dayalı uzun süreli ve kalıcı ilişkiler geliştirmeyi hedefliyoruz. Tente sektöründe insan sağlığına ve çevreye duyarlı, ileri teknoloji ve kaliteli malzeme üretimi ile müşterilerimize her zaman hizmet vermeye hazırız.

Sakarya Tente Kullanmanı Avantajları

Endüstriyel faaliyetin en yoğun olduğu bölgelerden birisi olan Sakarya ili, oldukça işlek bir trafik üzerinde bulunmaktadır. Yerleşim merkezlerinde ve sanayi bölgelerinde konaklama, yemek yeme, dinlenme alanlarına duyulan ihtiyaç giderek artmaktadır. Bu nedenle tente sistemlerine olan talep giderek artış göstermektedir. Sakarya tente kullanmanın avantajları ile yaşantımıza verdiği katkılardan dolayı; ticaret alanlarında, evlerde ve iş yerlerinde artık daha sık kullanılmaya başlamıştır. Ev, bahçe, kafe, restoran, okul, işletmelerin dinlenme alanlarında ayrıca birçok mekânda dekor amaçlı kullanılmaktadır.

Açık alanlarda olumsuz hava şartlarından etkilenmeyi önleyen tenteler, kışın kuru ve rahat;  yazın ise güneşten gelen sıcaklığı engelleyerek gölge bir alan oluşturur. Böylelikle hem sizin için arzuladığınız konforlu bir alan oluştururken güneşin etkisiyle rengi solan kumaş ve malzemelerin de renk ve doku kaybını önler.

Sakarya tente
Sakarya tente

Etrafı kapatılan bir pergola sistemi ile evlerde, kafe ve restoranlarda bir kış bahçesi atmosferi yaratılabilir. Pergola tente sistemi özel tente kumaşı ile yazın güneşten korurken, özel tente kumaşı ile açılıp kapanabilen güneşlik olarak yazları sizi güneşten, açılır kapanır tavanı ve su geçirmez özellikli tente kumaşı ile yağmurlu havalarda sizi yağmurdan koruyacaktır.

Sistem olarak otomatik çalışan motorlu tente kullanımları çok daha kolaydır. Ev tipi tentelerin yanı sıra; büyük iş yerlerinde ve sanayi bölgelerinde kullanılmak üzere tasarlanmış endüstriyel tip tente sistemleri mevcuttur.

Birbirine geçebilen parçaların açılmasını ve dönmesini sağlayan çeşitli renklere ve farklı tasarımlara sahip mafsallı tente sistemi, mekanizmasındaki mafsallı sayesinde açılıp kapanma sırasında kaybedilen zamanın önüne geçerken, iklim koşullarının etkilerine karşı sizleri koruyacaktır.

Sakarya Tente Seçimi Nasıl Olmalı?

Sakarya tente seçimi nasıl olmalı, hangi tente sistemini seçmeliyim diye düşünüyorsanız; tente seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken birtakım konular vardır.

Tente seçimi yapmadan önce tenteyi kullanacağınız alanı dikkatli seçmeniz gerekmektedir. Tentenin kurulumunu, güneşin gelen açısına göre yapıyoruz. Güneş ışığı karşı tarafından geliyor ise tentenin ön tarafında bulunan güneşliklerini kullanmak, mekânınızı güneş ışığından korumanızı ve gölgelik bir alan oluşturmasını sağlayacaktır.

Tentenin yapısı ve tentenin hareketini sağlayan mekanizmalar çok önemlidir. Otomatik ya da manuel tente modelleri arasından seçim yaparken, kullanılacak alanın özelliklerini ve ihtiyaç duyduğunuz tentenin özelliklerini göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Örneğin pergola tente kullanmanız gereken bir alanda farklı bir tente modeli kullanmanız size pek fayda sağlamayacak ve ihtiyaçlarınıza cevap vermeyecektir.

Tentenizin ömrü konusunda sorun yaşamamak için yapım aşamasında kullanılan malzemelerin paslanma yapmayan materyallerden seçilmesi çok önemlidir. İklim koşulları ya da coğrafi konum nedeniyle oluşabilecek rutubetli ortam, kullanılan malzemenin paslanmasına neden olacak ve yapısında bozulmalar meydana getirecektir.

Tente kumaşı, seçimlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur. Sizlere hava şartlarından etkilenmeyen, solmayan ve su geçirmeyen kumaşlardan yapılmış, birçok farklı renk ve desene sahip dayanıklı tente çeşitlerini hizmetinize sunuyoruz.

Sakarya tente
Sakarya tente

Sakarya Tente Modelleri nelerdir?

Sakarya tente modellerimiz sizlerin belirlemiş olduğu seçimlere göre en üst düzey kalitede üretilmektedir. Siz de teknik aksamı ile su ve güneş ışığını geçirmeyen, rüzgâra dayanıklı farklı tente modellerimizi tercih edebilirsiniz. Tente fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmeniz için bize ulaşmanız yeterlidir. Birbirinden şık ve modern tasarımlı tente seçimlerinizde belirtilen kriterler doğrultusunda sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaya hazırız. Çift açılır, elle açılır kapanır, otomatik açılır kapanır gibi sistem özelliklerine sahip başlıca Sakarya Tente Modelleri şöyledir;

  • Mafsallı Tente
  • Körüklü Tente
  • Sabit Tente
  • Pergola Tente
  • Kasetli Tente
25.03.2023
67
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1