Araç Brandası

Araç Brandası

Araç Brandası üretimlerimiz su geçirmez, içi miflonlu, gabardin veya ham bez türü kumaşlardandır. Oto brandası satışlarımız kaliteli uygun fiyat anlayışı ile devam ediyor.

Araç tutkunları araçlarına önem verdiklerinden dolayı araçlarını park ederken araçlarına herhangi bir olayda çizilme, toz, yağmur vs gibi olaylara maruz kalmaması için üzerlerine oto branda ile örtmek isterler. Oto brandalar genellikle penye kumaş veya su geçirmez türü branda çeşitlerinden üretilmektedir.

Araç Brandası Hangi Kumaştan Olmalıdır?

Otomobil için branda satın alınırken dikkat edilmesi gerekenler, brandanın kullanılacak iklim koşulları, branda hangi amaçla kullanılacak örnek olarak alacağımız branda sadece tozdan koruma amaçlı ise; gabardin bez türü kumaşları tercih etmemiz lazım, yağmur veya diğer doğal olaylardan korumak için su geçirmez içi miflonlu araç brandası satın almalıyız.

oto branda

Oto Branda içi miflonlu Avrupa Kumaş Üretimi

Miflonlu Oto Branda üretimini yaptığımız kumaş türlerinden olup içi miflonlu pamuk su geçirmez araba boyasına kesinlikle zarar vermeyen kumaş türlerindendir.

Araç Brandası Fiyatları

Oto branda fiyatları kumaş türlerine göre değişmektedir. İçi miflonlu su geçirmez araç çadırı kumaşın metre kare ağırlığına göre fiyat olarak pahalı veya ucuz olmaktadır.

02.01.2023
108
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1