Samsun tente

Samsun tente

Samsun tente kullanım alanları genel itibariyle açık alanlarda rastladığımız kurtarıcı işlevi olan bir araç olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel itibarıyla tentelerin kullanım amacı dış etkenlerden iç mekanını koruyarak bariyer oluşturmasıdır. Dış etkenler dediğimiz doğa olayları olan Güneşli günlerde veya yağmurlu günlerde oluşabilecek olan zararları azaltmak amacıyla kullanılmaktadır.

Samsun tente arayışına giren kişiler firmamızdan kolaylıkla bilgi alarak hizmetlerden yararlanabilmektedir. Yalnızca ev gibi kişisel alanlarda değil iş yeri ve otel gibi toplu kullanım alanlarına müsait olan yerlerde de tercih edilmektedir. Tente çeşitleri açık ve kapalı olmak üzere değişiklik göstermektedir. En çok kullanılan tente çeşitleri mafsallı ve pergola tente çeşitleri olarak tercih edilmektedir.

Firmamız tarafından hizmet verilen tente çeşitleri

Firmamız bünyesinde hizmetini sağlamış olduğumuz pek çok tente çeşitleri yer almaktadır. Müşteriler tarafından en çok tercih edilen tente çeşitleri mafsallı ve pergola tente sistemi olmaktadır. Bu tente sistemlerine kullanım alanları arasında daha çok iş yeri, kafe, restaurant, otel ve evlerde kullanıldığı görülmektedir. Bunlar dışında hizmetini vermiş olduğumuz motorlu ve çift taraflı tente çeşitleri de bulunmaktadır.

Tamamen kişilerin ihtiyacına ve kullanım alanlarına göre tente tercihleri de değişiklik göstermektedir. Bu anlamda firmamızda çalışmakta olan personeller sizlere yardımcı olarak ihtiyacınıza yönelik olan tente şeklini sizlere aktaracaktır. Açık alanlarda tente kullanımına geçilirken dikkat edilmesi gereken şey hangi amaç ile kullanılacağı olmalıdır.

Samsun tente
Samsun tente

Tente neden kullanılır?

Çanta kullanım çeşitleri amaçlarına göre birden fazla neden ile kullanılmak istenmektedir. Öncelikli olarak tente kullanım çeşidi dekoratif açıdan hoş bir görünüm kazandırdığından dolayı kişiler tarafından da bu amaçla tercih edilebilmektedir. Bunların yanı sıra dekorasyonun oldukça estetik bir görünüm kazandırılması açısından da kişiler tarafından kolaylıkla tercih edilmektedir.

Bunların yanı sıra Samsun tente kullanımı dış etkenlerden korumak amacıyla kullanıldığı da olmaktadır. Yağış, Rüzgar ve Güneş gibi havadan kaynaklı pek çok kullanım çeşidi olmaktadır. Aynı zamanda tatil yerlerinde otel ve işletme gibi alanlarda kullanılmasının amacı da Yaz mevsiminde güneşin zararlı ışınlarından korumak amacıyla yapılmaktadır.

Kış mevsimlerinde de tam tersi olarak olumsuz hava koşullarından korumak niyetiyle tercih edilmektedir. Firmamızdan tercih edeceğiniz bir tente çeşidi ile birlikte hem güvenliğinizi sağlamış olur hem de konforunuzu en üst düzeyde tutmuş olursunuz. Böylelikle tercih ettiğiniz bir yer kurum veya bir ev ise kişiler tarafından da kolaylıkla kullanımına hazır hale gelmiş olur.

Otomatik tente kullanımı

Tenteler genel itibarıyla otomatik olanlarda daha fazla kolaylık sağlaması ile bilinmektedir. Otomatik tenteler kumanda ile kolaylıkla yönetilebilmektedir. Bunların yanı sıra katlama ve rulo şekilli olanlarda takılmış olan sisteme göre değişiklik gösterebilmektedir. Özel alanlarda kullanılmasının sebebi ile pek çok marka üzerinden model de ortaya çıkmıştır.

Firmamız bünyesinde kurulumu gerçekleştirilen otomatik tente çeşidi ile birlikte güvenilir ve oldukça konforlu bir alan yaratabilirsiniz. Otomatik tentelerin tasarım açısından değişiklik gösterdiği de olmuştur. Bu değişiklikler düz ve yanal kısımlarında yer alan farklılıklarla birlikte çatıya uygun olacak şekilde tasarlanmış olanları da bulunmaktadır. Otomatik tenteler arasında dikey bir şekilde kullanımı gerçekleşen cam ile kullanılan kombin imkanı da yer almaktadır.

Açılma ve kapanma açısından oldukça büyük kolaylık sağlayarak kişilere hizmet vermektedir. Fiyatlandırma ve kurulumu konusunda dilerseniz firmamızı arayarak anında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu anlamda sizlere alanda tecrübeli olan personel ekibimiz anında yardımcı olacaktır. Üstelik fiyatlandırma hakkında da istediğiniz soruyu sorarak karşılık alabilirsiniz.

Samsun tente
Samsun tente

Tente fiyatları

Tenteler kullanım amaçlarına göre değişiklik gösteren bir kurtarıcı görev üstlenen tasarım olarak geçmektedir. Kullanılacak olan tente çeşidine göre fiyatlandırmada değişiklik göstermektedir. Firmamız bünyesinde yapılan tente çeşitleri ile birlikte kullanılan sistem ve kumaş türüne göre fiyatlarda da değişiklik olmaktadır. Fiyatlandırma yapılacak olduğunda kullanılacak olan alana göre aynı zamanda tentenin çeşidi ve kumaş türüne göre de fiyatlandırmada değişiklik olmaktadır.

Dolayısıyla tentelerden bir fiyatlandırma beklendiğinde kullanacak olan sistemin ve kumaşın türüne göre hesaplandığı bilinmelidir. Kullanılacak olan alana göre de metrekare hesabı yapılarak sizlere bir fiyat teklifi sunulmaktadır. Bunun sağlanması ile birlikte sizlere uygun olması halinde anında kurulumu da gerçekleşmektedir. Tente fiyat teklifi almak için irtibat numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

25.03.2023
57
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1