Kırklareli Tente

Kırklareli Tente

Kırklareli tente firmamız Kırklareli merkezde olmak üzere farklı illerde de tente ürünlerinin imalat ve montaj işlemlerini gerçekleştirir. Bunun yanı sıra gelişen teknolojilerle birlikte siz değerli müşterilerimiz de ürünleri sunmayı amaçlıyoruz. Firmamız bünyesinde daima en uygun ürünler en uygun fiyatlara ulaştırılır. Sistemlerimizi güncel tutarak iyi bir hizmet anlayışıyla yola devam ediyoruz. Yeni nesil donanımları kullanarak farklı ürünler üretip kısa süre içerisinde teslim işlemini sağlıyoruz. Kırklareli tente firmamız tekrar içerisindeki gelişmeleri ve pazardaki yeni taleplere çok yakından takip edip sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürür.

Teknolojik gelişmelere, bu gelişmeler ışığında oluşan yeni talepleri analiz edip değerlendirmemizin ardından geçmişten gelen tecrübemiz ve güçlü yönetmemiz ile sektör içerisinde en bilinen firmalardan biri olmayı sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman esas olarak belirleyen firmamız siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyar.

Hemen bizimle iletişime geçerek aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Üstün hizmet anlayışımız ile birlikte sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

Sabit Tente

Sabit tenteler ekonomik olarak bütçe dostu olan tente ürünlerinden bir tanesidir. Genel olarak estetik görünümü dikkat eden müşteriler bu ürünü sıkça tercih eder. Daha çok balkon, yürüyüş yolu ve pencere üzerinde kullanılan bu sistemler uzun ömürlüdür.

Kırklareli tente
Kırklareli tente

Tente Fiyatları

Tente fiyatları ürün modeli, ek parçaları, kullanılacak alan ve kumaşına göre değişim gösterebilir. Kırklareli tente olarak mafsallı, otomatik ve diğer tente sistemlerinin en uygun fiyat garantisi ile sunuyoruz. Tente fiyatları ile ilgili teklif almak için bizimle iletişime geçip ön incelememizin ardından net metre kare sonucunu alıp sizlere kesin bir fiyat veriyoruz. Hem imalatçı hem de garantili ürün satışı ile hizmet sağlıyoruz.

Tente Sistemleri

Tente sistemleri günümüzde ev, iş yeri, bahçe ve restoranlarda sıkça gördüğümüz ürünlerdir. Bu kadar sık kullanılmasının temel sebebi işlevsel özellikleridir. Tente sistemleri yüksek seviyelere koruma sağlayan ürünlerdir. Hem şık bir görüntü hem de avantajlı bir kullanım sunmaları popüler olmalarının nedenlerinden bir yeridir.

Tente sistemleri tercih edilirken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Tente ürünleri satın alırken ilk olarak fiyata değil de ürünün çalışma mekanizması ve kumaşına dikkat edilmelidir. Tente fiyatları üzerindeki değişimler genelde bu özelliklere bağlı olarak görülür. Kırklareli tente firmamız da yüksek kaliteli ürünler kullanılarak uygun fiyatlı işlemler gerçekleştirilir.

Motorlu Tente

Motorlu tente ürünlerim son dönemin en sık tercih edilen ürünlerinden bir tanesidir. Genel olarak konforlu kullanımları ve bunun yanında şık tasarımları ile her sektörde kullanılabilir sistemlerdir. Motorlu yapıları sayesinde kullanım avantajı sunar. Kumandalı özelliğiyle birlikte rahatça açılıp kapatılabilir. Daha çok büyük işyerlerinde kullanılır. Evlerde de kullanılabilen bu ürünler; bahçe, teras ya da balkon üzerinde Kolay kullanım imkanı sağlar. Yaz aylarındaki bunaltıcı sıcaklıkları veya kış aylarındaki olumsuz hava şartlarının mekan içerisine girmesini engellemek adına son derece avantajlıdır. Bu ürünler akıllı tente olarak da adlandırılır.

Kırklareli tente
Kırklareli tente

Katlanır Kollu Tente

Bu tente modelleri sarkan çatının altına yerleştirilerek hava koşullarına karşı yüksek seviyeli koruma sağlar. Bu tenteler istenilen her ölçüde yapılabilen ürünlerdir. Balkon, teras ve daha çok bahçeler için uygundur. Özel dirsek destekleri ile birlikte açılıp kapanabilir özelliktedir. Elektrikli mekanizmalar kullanılarak çalıştırılır. Farklı modellerde de üretilebilir.

Saçaklı Tente

Ana tentenin kumaşına ek şekilde, bu ürünün modelinde saçaklarda bulunur. Bu saçaklar ön kısma yerleştirilmiş ve kendi motoru olan diğer bir kumaştır. Alanlarda ışık veya ısıya karşı ekstra koruma sağlar.

Kırklareli Pergola Tente

Pergola tente ürünlerim açık veya etrafı camla çevrili olarak kullanım özelliğine sahiptir. Pergola tenteler yaz aylarında güneşten kış aylarında ise kötü hava şartlarından alanları korur. Son derece dayanıklı bir üründür. Pergola tente ürünlerinin fiyatları yapılan malzeme, büyüklük ve diğer özelliklerine göre değişim gösterir. Ahşap pergolaların fiyatları alüminyum pergolalara göre daha yüksektir. Pergola tente sistemlerinin yapımı ustalık gerektiren bir işlemdir. Bu sebeple pergola tente fiyatları kadar ürünlerin kalitesi ve ürün üretecek firmanın profesyonel olması gerekir. Kırklareli tente firmamız bu alanda işinde uzman ekibi ve kaliteli üretim ekipmanları ile dayanıklı ürünler sunar.

07.04.2023
164
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1