Şanlıurfa Tente

Şanlıurfa Tente

Şanlıurfa Tente, çadır, branda, gölgelik file, mafsallı tente, körüklü tente, araba çadırı, oto branda üretici fabrika ile branda çadır fiyatlarında en uygun fiyatlandırma ile hizmet sunmaktayız.

Şanlıurfa Tente Fiyatları

Şanlıurfa tente fiyatları belirlenirken önce müşterinin belirlediği adrese gidip ön keşif yapıldıktan sonra ölçü alınır daha sonra müşteriye en uygun tente sistemleri önerilir. Tente ön keşif ve anlaşma bittikten sonra üretime başlanır daha sonra montaj işlemi gerçekleşir.

Mafsallı Balkon Tentesi Fiyatları 

Tente fiyatları piyasada kalite ve hizmet kalitesi farklıklarının bulunmasından dolayı değişkenlik göstermektedir. Zaman içerisinde de maliyetlerin yükselmesinden dolayı fiyatlarda bir takım değişmeler olabilmektedir. Fiyatlar firmaların yapmış olduğu kampanyalar çerçevesinde, hizmet kalitesinin ne derece olduğu ve işçilik gibi sebeplerden dolayı farklılık göstermektedir. 

Günümüzde belirtilen bu 3 unsurla ilgili zaman zaman güncellemeler olabilmektedir. İşçilik maliyetlerini artmasından veya kullanılan malzemelerin fiyatlarının yükselmesinden veya düşmesinden sebeple fiyatlar zaman içerisinde değişmektedir. Serbest piyasa içerisinde satışların sunulmasından dolayı aynı kalite de aynı işçilik seviyesindeki Tente fiyatları piyasada farklı fiyatlara sunulmaktadır.  Hizmet almak isteyen kişilerin bu hususları değerlendirerek ürünleri almaları kendi menfaatlerine göre daha uygun olacaktır. 

Şanlıurfa Tente

Açılır Kapanır Tente Fiyatları

Açılır kapanır tente, ister otomatik tente olarak ister manuel tente olarak kullanım imkânı sunan kullanıcının mekânı ve bütçesine göre değişiklik gösteren ürün grubudur. Her iklim şartına uygun tente imal edilmektedir. Yazlık bölgeler için kumaş malzemeler kullanılırken kışı daha sert geçiren yerler için daha dayanıklı malzemeler kullanılmaktadır. 

Tente kurulumu yapılmadan önce mekânın uygunluğunu incelemek için tente keşfi yapılmaktadır. Her ortama uygun tente çeşitleri bulunmaktadır. Bulunduğu ortama uygun olması bu bağlamda önemlidir. Model çeşitliliğinden dolayı fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Fiyatlarımız aşağıda belirtilmiştir;

Her yere son derece şıklık katmakta olan pergola sistemleri düşünen müşterilerin 10 m2 altı olarak bilinmekte olan tasarımlara ödeyeceği fiyat ise; 36.000 TL’dir. 10 m2 ve 20 m2 aralığında sunulmakta olan pergole sistemleri için ise son güncellemelere göre ödeyecekleri fiyat; 38.000 TL civarında bulunmaktadır. Bu alanların çok üzerinde bir alana ihtiyacınız bulunuyorsa M2’si 1650 TL şeklinde hesaplanmaktadır.

Şanlıurfa Tente Çeşitleri Nelerdir?

 • Mafsallı Tenteler 
 • Rolling Roof Pergola
 • Çift Taraflı Tente
 • Bioklimatik Pergola
 • Motorlu Tenteler
 • Otomatik Tente
 • Körüklü Tenteler 
 • Klasik Tenteler
 • Pergole Tente
 • Kasetli Tenteler 

Körüklü Tente Kullanım Alanı

Otel girişlerinde otantik bir pansiyon görüntüsü kazandırmak için körüklü tenteleri kullanabilirsiniz. Mükemmel bir alan girişi sağlayacağınız bu sistemler ergonomik açıdan avantaj demektir.

Balkon tente modeli olarak körüklü tenteleri genellikle küçük ve orta çaplı alanları korumak için kullanabilirsiniz. Ancak geniş bir alan için birden fazla körüklü modeller değerlendirilebilir.  Mağazalarda teraslarda, restoranlar, ev balkonları, pencereler ve diğer yerlerde bu üründen yararlanabilirsiniz.

Körüklü Tentelerin Avantajları Neler?

Körüklü tentelerin en belirgin avantajı yarı kapalı bir alan sunması, güneş ve yağmura karşı etkili olmasıdır. Birkaç adımda balkon tentesi kurulumu yapıyor ve bunu kalıcı şekilde yerleştiriyoruz. Ev balkonlarında yaygın kullanılsa da iş yerlerinde de geniş bir yelpazede kullanılan ürünümüz metre kare özelliklerine göre düzenlenebilir.

 • Körüklü tente modellerinde gölge alanı sağlayarak çiçeklerinizi koruyabilirsiniz. Bir alandaki güneşe bağlı hasar görebilecek malzemeleriniz körüklü tentelerle engellenecektir. Örneğin bir mağazanın vitrinini anında koruyarak solan eşyaları engellersiniz. Güneş ışığı mobilyaları, giysileri-, vitrinde bulunan malzemeleri yıpratan bir etki yapar.
 • Yağmur ve rüzgara karşı körüklü tente modellerinin avantajları belirgin olacaktır. Mekanizması indirilip kaldırılırken bu avantajı sonuna kadar hissedersiniz. Uzunluğu daha dar bir şekilde aşağı doğru indiğinden körüklü tente modellerinin rüzgar kesme etkisi daha da belirgindir.
 • Dekorasyon katkısı bakımından ortamların daha etkili olmasını sağlayabilir. Bir mağaza önü pencere ve körüklü balkon tentesi olduğunda daha eğlenceli bir ortam görüntüsü olabilir.

Körüklü Tente Renkleri Nasıl Seçilir?

Körüklü tentelerin yaygın kullanılan renklerinden biri bordodur. Kırmızı tonlarını kullanırken ortamdaki genel enerjiyi de yansıtabilirsiniz. Beyaz, krem renkler, çizgili turuncu, mavi renkler ortamdaki genel renklere göre seçilebilir. 

Marka temsili bir tente olacaksa mağazanın veya restoranın özelliklerine uygun şekilde tasarlanmalıdır. Dekorasyonda en önemli kriterlerden biri renkler olduğu için alana göre bir seçimde doğru geçişler sağlamalısınız.

Balkon tenteleri içerisinden seçim yaparken teraslara özel bir mekanizma hazırlanacaktır. Kurumsal olarak balkonlarınızın en güzel hale gelmesini sağlamaktayız.

Körüklü Tente Fiyatları

Körüklü tente fiyatları 5.400 TL-7.000 TL civarında başlangıç fiyatlarına sahiptir. Net bir sonuç almak için metre kare hesabı ve malzeme seçimi konusunda firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Yerli üretim branda modelleri, gölgelik tente mekanizma detaylarıyla hızlı çözüm buluyoruz. 

18.03.2023
149
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1