Rize Tente

Rize Tente

Rize tente olarak geçmişten günümüze müşteri memnuniyeti ve kalite ilkemizi bozmadan hizmet vermeye devam etmekteyiz. Tente, güneşten, rüzgârdan, kötü hava koşullarından korunmak amacıyla, değişen mekanlarda bir yerin üzerine farklı kumaş, naylon seçeneklerinden yapılmış koruma örtüsüdür.  Adı üzerinde koruma örtüsü yani kalitesi çok önemlidir. Firmamız çalışma şekilleri ve uzman kadrosu ile kalite garantisini sunmaktadır.

Tente, branda, güneşlik ve benzeri ihtiyaçlarınızda en kaliteli ürünler üretilir. Müşterilerimizin isteklerine uygun olarak özel tasarımlar yapabiliriz. Tente kullanım alanı olarak da çok geniş bir üründür. Bu nedenle her alana uygun şekil renk ve model de tente üretimimiz sağlanmaktadır. Verdiğimiz bütün hizmetler profesyonel kalite garantisindedir.

Verdiğimiz Hizmetler:

 • Branda – Branda sistemleri
 • Branda çadır
 • Branda kumaşı
 • Körüklü tente
 • Sabit tente sistemleri
 • Kamelya brandası
 • Kış bahçesi brandası
 • Mafsallı tente sistemleri
 • Raylı tente sistemleri
 • Asma germe membran sistemleri
 • Plaj şemsiyesi – bahçe şemsiyesi

Hizmetlerimize ek olarak, firmamız piyasadaki en çok yönlü tente üreticilerinden biridir. Geniş renk yelpazesi ve farklı beden seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. Bulunduğunuz yer için doğru ürünü, malzemeyi seçmek çok önemlidir. Seçim uzmanlarımız size yardımcı olmak için her zaman yanınızda. Doğru ürünü seçmek size yıllarca kullanım ve performans kazandıracaktır. Firmamız geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Rize temsilcilerimiz sizlere sabit, körüklü, menteşeli, kasetli ve sabit pergolalar gibi birçok farklı model sunarak kaliteli hizmet garantisi vermektedir.

Rize tente
Rize tente

Rize Tente Özellikleri

Rize, sahip olduğu iklim nedeniyle yağmurlu ve karlı günleri yaşar. Bu nedenle de hava değişikliklerine uygun olarak tente seçilmesi ve yapılması çok önemlidir.

Tenteler yaz aylarında ve uzun güneşli insanların dışarıda rahat ve gölgede vakit geçirmesini sağlayan ürünlerdir. Kışın bulunan mekanı yağmurdan, kardan korumak için kullanılan da bir üründür. Rize ve çevresinde pek çok farklı türde tente üretimimiz bulunmaktadır. Bu çeşitler farklı malzemelerden yapılır ve farklı özelliklere sahiptir. 

 Bunlardan en popüler olanlarından biri de alüminyum çerçeveli tente çeşitleridir. Bu tür tenteler sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmekte ve oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Montajı firmamız tarafından yapılır. Kolay ancak sağlam bir montaj süreci vardır. Rize de en çok tercih edilen türü ise su geçirmezlik özelliğine sahip olan polyester tentelerdir.  Bu tenteler yağmurdan veya güçlü güneş ışığından korunmak için kullanılabilir.  Bunların yanı sıra pergola tenteler de oldukça popülerdir.

Rize Tente Bakım ve Temizlik

Rize tente özellikle yaz aylarında ev ve iş yerlerinin vazgeçilmez en kullanışlı, ürünlerinden biridir. Rize’de kullanılan tenteler, diğer tesis ve ekipmanlara göre daha fazla ısı, güneş ışığı ve hava akışını engeller. Ancak Rize tente ürünleri kullanımına uygun bakım ve temizlik gerektirir. Bu da tentenin ömrünü uzatır ve estetik bir görünüm daha parlak temiz bir duruş kazandırır. 

Tente bakımı ve temizliği yapılırken öncelikle tente yapısında demir aralarında, kumaşın üzerinde birikmiş olan toz ve kumun uzaklaştırılması gerekmektedir. Bu genellikle silerek veya temizleyerek yapılır. Bunun için fırça ya da fırça benzeri uzun saplı araç gereçler kullanabilirsiniz. Tente kumaşında leke varsa kerosen yağı ile çıkarabilirsiniz. Tente temizliği yapılırken su kullanımına dikkat edilmelidir. Kumaşın su ile teması sırasında kullanılan deterjan önemlidir. Çamaşır suyu gibi deterjanlara temas etmemesi gerekir. Tente kumaşının iyice yıkanması önemlidir. Tente veya diğer metal parçalarda pas varsa, pası çıkarmak için uygun bir pas sökücü kullanın. Rize tentelerin bakım ve temizliği aynı zamanda tente parçalarının düzenli olarak yağlanmasını da içermektedir. Bu, parçaların ömrünü uzatır ve tente kullanımında açarken ve kapatırken daha yumuşak bir hareket sağlar.

Rize tente
Rize tente

Rize Tente Fiyat

Rize tente fiyatları piyasa da ürün kalitesi ve hizmet kalitesi farklılıklarından dolayı değişkenlik göstermektedir. Kullanılan malzemelerin maliyetindeki artış nedeniyle fiyatlar zaman içinde değişebilir. Fiyatlar firmanın müşteriye özel sunduğu hizmet kalite düzeyine ve müşteri isteklerine göre değişmektedir. 

 Artan işçilik maliyetleri ve kullanılan malzeme fiyatlarının artması veya düşmesi nedeniyle fiyatlar zaman içinde değişmektedir. Seçtiğiniz ürünün rengi, kumaşı, boyutları, cinsi, nerede kullanılacağı, özel sipariş, klasik tente modelleri gibi birçok farklı etkene bağlı olarak değişir. En uygun model ve fiyat için bizi ziyaret edebilirsiniz.

16.04.2023
200
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1