Siirt Tente

Siirt Tente

Siirt Tente hizmeti ile beraber firmamız, tente teknolojisinde ortaya çıkan farklılıkları ekibimiz ile yakından takip ederek daha uzun ömürlü, daha kullanışlı tente modellerini sunuyoruz. Aynı zamanda müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsediğimizden dolayı tente modellerimizi tasarlarken ve sunarken daima siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt verecek, dayanıklı, kaliteli malzemelerden üreterek pratik kullanıma uygun olan ürünleri sunmaya oldukça özen göstermekteyiz.

Tente çadırlar kullanım amacı itibarı ile sizleri hava şartları ve dış etkenlerden korumaya yardımcı olan yapılardır. Bizlerde sizler için bu durumu göz önünde bulundurarak sunmuş olduğumuz tente sistemlerinde paslanmaz çelikten üretmiş olduğumuz mekanları kullandığımızdan dolayı tentenizin ömrü uzuyor ve problem ya da sıkıntı yaşamanızın önüne geçiyoruz.Aynı zamanda kötü hava şartlarından etkilenmeyen,su geçirmeyen,solmayan kumaşlarımız ile sizlere son derece dayanıklı olan tente kumaşları sunmaktayız.

Bildiğiniz üzere tente sistemleri pek çok mekânda kullanıldığı gibi cafe ve restoran gibi işletmelerin en fazla tercih etmiş oldukları tente modelleri ise pergola tente, körüklü tente, dekoratif tenteler gibi pek çok üretimler mevcut olmaktadır. Firmamız bu kapsamda üretmiş olduğumuz geniş yelpazeye sahip olan ordu tente türlerinden sizlerin ihtiyacına ve tarzına hitap eden en uygun olan çeşidi seçebilirsiniz.

Tente Nedir?

Tenteler çelikten veya benzer dayanıklı olan malzemeler ile imal edilmiş olan mekanizma ve bu mekanizmaların üzerinde kaplanmış olan tente kumaşından oluşmuş olan, mekanınızı hava değişimleri ve güneşin zararlı ışınları gibi dış etkenlerden koruyan ürünler olup pek çok tente kullanım alanı bulunmaktadır. Tenteler genellikle bar, cafe veya restoran gibi mekânlarda sık sık kullanılsa yalnızca da bu alanlar ile sınırlı kalmayıp oldukça geniş kullanım yelpazeye sahip olmaktadır.

Siirt Tente
Siirt Tente

Tente Kullanımının Faydaları

Tente kullanımı birçok avantajı beraberinde getirmektedir. Tente kullanım alanları faydalarından bazıları aşağıdaki gibidir.

  1. Tenteler sizlere yaz, kış demeden dört mevsim boyunca soğuktan ve sıcaktan koruyarak sizlere oturma alanları yaratmanızı sağlayarak yalnızca iç mekânda takılmanın sıradanlığının önüne geçer.
  2. Bildiğiniz üzere kapalı mekânlarda sigara içmek çevrenizdeki insanlara zarar verir. Ancak tente çadırlar sizlere sigara içecek rahat oturma alanları sunuyor.
  3. Yüzmekten vazgeçemeyenlere müjde! Havuzunuzun üzerinde kurulan tenteler sayesinde havuzunuz güneş sebebi ile yosun tutma sorunun ve yaprakların havuza düşme probleminin önüne geçecektir.
  4. Yazın tenteler sizler için vazgeçilmez olacak. Çünkü tenteler güneşten gelen zararlı ışınlarını engelleyerek sizlere gölgeli bir ortam sunacaktır. Böylece yalnızca kendinizi değil aynı zamanda eşyalarınız güneş ışığı yüzenden artık deforme olup solmayacak.
  5. Açık mekânlarda yağmur sebebi ile negatif etkilenmesinin de önüne geçerek kışın sizlere oldukça rahat ve kuru oturma ortamları sağlamaktadır.

Pergola Tente Modeli

Pergola tente yukarıda da bahsetmiş olduğum üzere pek çok işletmenin en fazla tercih etmiş oldukları tente modelleri arasında yerini almaktadır. Peki, pergola sistemlerinin kullanım alanları nelerdir? Bütün mevsimlerde kullanılması planlanan her çeşit mekânlarda kapanır ve açılır özelliğe sahip olan pergola tenteler kahvaltı salonu, varandalar, restoran, kafetarya, lokanta gibi çeşitli mekânlarda, açık hava da bulanan kış ya da yaz bahçelerinde, havuzlarda ve daha pek çok alanda bu sistemler tercih edilmektedir.

Siirt Tente
Siirt Tente

Işıklı Ve Kumandalı Pergola Sistemleri

Bildiğiniz üzere pek çok hizmet sağlayan işletmede ya da bireylerin özel kullanım alanlarında ışık sistemine sahip olan kapanır açılır pergolalar uygulanmaktadır. Sizler için bu sistemin belli başlı avantajlarını aşağıda sıraladım;

  • Basit açılır kapanır özelliğinden dolayı bakım ve temizlikleri kolaylıkla yapılır,
  • Dayanıklı Alüminyum malzemesinden dolayı bu ürünler oldukça sağlamdır.
  • Mekanlarda ısı izolasyonu sağlamaya yardımcı olur,
  • Farklı çeşitleri ve renklerde aydınlatma olanağı ile görsel olarak zenginlik sağlar,
  • Otomasyon sistemine sahip olan kumanda vasıtası ile kolaylıkla kullanılabilir,

Pergola Sistemi Estetik Avantaj

Pergola sistemleri, ergonomik ve özel tasarımları ile dört mevsim boyunca kullanıma olanak sağlarken aynı zamanda tür ve renk olarak, tüm proje ve mimari yapısı ile onlara katmış olduğu değer ile görsel bakımdan kullanılan alanların zenginleşmesine fayda sağlamaktadır. Hayat kalitenizi yükselten bu ürünleri satın almak ya da tente fiyat kapsamında bilgi almak ya da tente modelleri hakkında bilgi edilmek için bizler ile iletişim sağlayarak bilgi edinebilirsiniz.

23.03.2023
114
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1