Bartın Tente

Bartın Tente

Bartın tente olarak mafsallı tente, körüklü tente, pergola tente, dekoratif tente, kasetli tente, tente fiyatları gibi ürünler için bizlere iletişim veya mail yoluyla ulaşmanız yeterlidir. Çadır branda, gibi bir çok ürün üretimimiz vardır.

Bartın Tente Pergole Fiyatları

Bartın Tente fiyatları ve Pergole Sistemleri olarak Pergole imalatı yapmaktayız. Oval Pergole Düz Pergole modelleri ile istenilen ölçüde ebatta ve renk seçenekleri ile 1.Sınıf Alüminyum malzeme ile Özel Projelendirmeler dahil bir çok Pergole imalatlar yapmaktayız.

Pergole Nedir; Pergole genel anlamda Ahşap Gölgelendirme olarak kullanılan bir tabir gibi algılansada günümüz 21.yüzyılda her şeyin Otomasyon Elektirik le harmanlanması sonucunda birçok eşya makine sistem artık otomatik hale geldi Pergoleler de günümüzde Çelik Karkas ve Özel Alüminyum sistemlerin birleşmesi ve Motor sistemleri entegre edilerek Cafe Restoran gibi mekanların Çatıları hareketli hale getirilmiştir. Artık Mekanlarda bir kumada ile Mekanlarınız daha ferah daha güzel daha aydınlık bir hal almakta Kullanılan Pergole sistemlerinde Tavandaki Brandalar ısı yalıtımlı olup hem daha dekoratif hem de daha sağlıklı olmakta Yine Otomatik Pergoleler de Aydınlanma Lambaları kullanılmakta kullanılan lambalarda Gün Işığı Beyaz Işık Sarı Işık seçenekleri bulunmaktadır.

Bartın Tente Otomatik Pergola İmalatı

Atsu Pergola Sistemlerinin Özellikleri

 • Atsu Pergola, tek eğim olacak şekilde tasarlanmış alüminyum taşıyıcılar üzerine adapte edilmiş, raylarda hareket eden açılır ve kapanır tavan örtüsünden oluşan ve gizli yağmur dereli bir sistemdir.
 • Ürün her mevsim kullanıma uygun şekilde tasarlanıp üretilmiştir.
 • Atsu Pergola, istenildiğinde etrafı kapatılarak açılır ve kapanır tavana sahip bir kış bahçesine dönüştürülebilmektedir.
 • Pergola sistemlerimiz, eğimli yapısı ve rop-catcher sistemi sayesinde üst örtüye yağan yağmur sularını ön kısımdaki gizli yağmur deresine kanalize edip inişlerden kontrollü tahliye imkanı sunmaktadır.
 • Tavan örtüsü açılma ve kapanma hareketlerini uzaktan kumanda kontrollü BECKER ve SOMFY marka motor ile yapılmaktadır.
 • Gergi, özel triger kayış sistemi ile sağlanmaktadır.
 • Kullanılan ray profiller alüminyum, bağlantı parçaları elektro galvaniz ve INOX metallerdir.

Pergola Sistemlerimizin Aydınlatma Özellikleri

Hareketli tavan örtü malzemesi Alman Mehler marka İspanyol Loncar ve PVC esaslı, 800gr/m2 gramajlı, üç katmandan oluşan block out (ışık geçirmeme) özelliklidir. Ayrıca su geçirmeme, alev yürütmeme özelliğine sahiptir. Standart olarak Krem ve Beyaz renklerde üretilmektedir.

Atsu Tente olarak bugüne kadar yaptığımız yüzlerce proje ile mekanlarınıza konfor ve değer katmaya devam ediyoruz.

Kendi imalatımız olan pergola sistemleri ile yurt içi ve yurtdışına bayilik vermekteyiz.

Bartın Tente Akıllı Kullanım Sağlayan Bartın Pergole Sistemleri

Günümüzün modern teknolojilerinin kullanılması ile üretim gerçekleştirdiğimiz Bartın pergole sistemleri, çok pratik bir kullanım göstermektedir. Yaz ve kış mevsiminde görülen farklı hava etkilerine karşı koruma oluşturan pergole sistemleri, konutlarda ve işletmelerde açık alanların kullanıma kazandırılması için tercih edilmektedir. Teknolojik imkanlarımız sayesinde farklı renklerle imal edilebilen Bartın pergole sistemlerimiz, hatasız bir şekilde üretilmektedir. Akıllı telefon teknolojisi ile entegre bir şekilde kullanım sağlayan pergole sistemleri, uzaktan kontrol imkanı tanımaktadır. Bu sayede istenilen alanda kumanda edilerek açılıp kapanabilen bir sistem sunmaktadır. İşyerleri için restoran, kafeterya ve çay bahçeleri gibi işletmelerde bahçe ve teras katlarında daha geniş bir alan oluşturmak için pergole kullanılabilir.

Bartın Tente Fiyatları ne kadar?

Tente fiyatları piyasada kalite ve hizmet kalitesi farklıklarının bulunmasından dolayı değişkenlik göstermektedir. Zaman içerisinde de maliyetlerin yükselmesinden dolayı fiyatlarda bir takım değişmeler olabilmektedir. Fiyatlar firmaların yapmış olduğu kampanyalar çerçevesinde, hizmet kalitesinin ne derece olduğu ve işçilik gibi sebeplerden dolayı farklılık göstermektedir. 

Günümüzde belirtilen bu 3 unsurla ilgili zaman zaman güncellemeler olabilmektedir. İşçilik maliyetlerini artmasından veya kullanılan malzemelerin fiyatlarının yükselmesinden veya düşmesinden sebeple fiyatlar zaman içerisinde değişmektedir. Serbest piyasa içerisinde satışların sunulmasından dolayı aynı kalite de aynı işçilik seviyesindeki Tente fiyatları piyasada farklı fiyatlara sunulmaktadır.  Hizmet almak isteyen kişilerin bu hususları değerlendirerek ürünleri almaları kendi menfaatlerine göre daha uygun olacaktır. 

Bartın Tente Çeşitleri Nelerdir?

 • Mafsallı Tenteler 
 • Rolling Roof Pergola
 • Çift Taraflı Tente
 • Bioklimatik Pergola
 • Motorlu Tenteler
 • Otomatik Tente
 • Körüklü Tenteler 
 • Klasik Tenteler
 • Pergole Tente
 • Kasetli Tenteler 

Tente kullanımı kullanıcılara yüksek derecede kalite sunmaktadır. Bunun yanı sıra oldukça üst seviyede bir konfor sizi beklemektedir. Mekanizmanın dayanıklı olması ve uzun süreli bir şekilde kullanılıyor olmasından dolayı da ürünler daha yüksek seviyede tercih edilmektedir. İstediğiniz özelliklere göre fiyatlar değişmektedir. 

18.04.2023
49
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1