Kastamonu Tente

Kastamonu Tente

Kastamonu Tente, yaz ve kış aylarında olumsuz hava şartlarından korunmak isteyenler için uygun fiyatlı tente satışı yapmaktadır. Tente genelde teras ve balkon gibi alanları kapatarak bu alanların gölgelenmesi için kullanılmaktadır. Tenteler genelde akrilik kumaş veya branda türü malzemelerden üretilmektedir. Tente sistemleri günümüzde gölgelik ihtiyacınıza ek olarak, dekoratif görünüm sağlar. Aynı zamanda açılır kapanır mekanizması ve su geçirmez kumaşından dolayı ihtiyaca göre kullanılır.

Kastamonu Pergola Tente

Tente modelleri arasında müşterilerin en çok tercih ettiği model, pergola tente sistemidir. Pergola tente genelde tüp motor teknolojisi kullanmaktadır. Otomatik pergola sistemi kumaş profillerine entegre edilmiş LED aydınlatma modülünden dolayı kapatılan mekana şık ve homojen bir aydınlatma sağlamaktadır. Pergola sistem kullanılan alanın yanlarını branda ile kapatarak bu bölümü kullanıma açabilirsiniz. Özellikle sigara içme yasağı olan kafe ve restoranlarda sigara içme alanı olarak kullanıma uygundur. Yaşam alanlarında ise balkon ve teras gibi alanlarda alan genişliği sağlar. Bu alanları yaz aylarında kullanabilirsiniz.

Kastamonu Tente
Kastamonu Tente

Kastamonu Sabit Tente

Kastamonu tente modelleri arasında istenilen ölçü ve şekilde imalatı yapılan kasnak üzerine oturtulan kumaş ve branda türü malzemelerden oluşan tente modelleri bulunmaktadır. Bu tente modelleri genelde gerdirilerek bağlanmasıyla elde edilmektedir. Aynı zamanda sabit bir modelidir. Sistemin alt noktasında dikey olarak yer alan daha fazla gölge sağlamak ve aynı zamana da ortama dekoratif bir hava katmak açısından farbela şeklinde bir kasnak eklenmektedir. Küçük ebatlarda da imalatı yapıldığı için mekanınızdaki küçük alanlara şıklık kazandırmaktadır.

Kastamonu Gölge Sistemleri

Kastamonu ilinde tente satın almak isteyenler için aynı zamana farklı alanlarda kullanışlı gölgelik sistemleri de bulunmaktadır. Ülkemizde en çok kullanılan güneşlik modeli olan mafsallı sistemler; manuel, motorlu, kasetli ve çift açılır tente sistemleridir. Mafsallı tente sistem grubunun en basit modeli ise manuel sistem olup burada çevirme kolu ile beraber redüktöre hareket verilmesi ile çalışmaktadır.

Bu model genellikle dükkan önleri ile beraber konutların teras ya da bahçe gibi açık alanlarında güneşten korumayı sağlamaktadır. Bu tente modeline genelde tüp motor entegre edilmektedir. Oluşturulan bu motorlu sistemler, uzaktan kumanda yardımıyla beraber kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır.

Dilediğiniz zaman bu motorlu ürün sistemini sensörler kullanarak güneşten, yağmurdan ve rüzgardan zarar görmemesi için kapatabilir eğer o ortamda oturuyorsanız istediğiniz zaman açabilirsiniz. Mafsallı tente modelleri içinde en gelişmiş modellerden birisi olan kasetli tente modelleri genelde kumaşı tamamen kapatıp alüminyum kasası ile beraber tam koruma sağlamaktadır. Bunun yanı sıra uygulanan alana estetik bir görüntü kazandırır. Mafsalı, modelleri Kastamonu tente fiyatları içerisinde daha yüksek bir seçenek olabilir.

Kastamonu Körüklü Tente

Körüklü tenteler genelde pencere ve kapı gibi yerlerde kullanılmaktadır. Kenarlardan oval şeklinden dolayı cepheye sadece üstten değil yanlardan gelmekte olan güneş ışınlarını da kesmektedir. Bu şekilde kullanılan bu tente modeli İpli mekanizması ile beraber akordeona benzer bir görüntü sağlamaktadır. Kademesiz bir şekilde kullanılan bu modelde güneş ışığından faydalanmak istediğiniz zaman sabit hale getirebilirsiniz.

Kastamonu tente modelleri genelde ilgi çekici ve dekoratif görünümünden dolayı özellikle mağaza vitrinlerinin üzerinde karpuz tente kullanılmaktadır. Uygulama yapılacak alanın cephesine bağlı olarak kubbe ve aynı zamanda tünel şeklinde özel olarak tasarlanmış olan bu sistem genelde oval yapıda olup kış ve yaz aylarında olumsuz hava şartlarından kişiyi korumaktadır.

Genelde kolay montajından ve ayar gerektirmemesinden dolayı işletme sahipleri karpuz tente modelini tercih etmektedir. Bu tente modelinde ihtiyaca bağlı olarak kurumsal alanlarda kullanımlarda tentenin saçak kumaşı üzerine firmaların logo ve yazıları eklenmektedir.

Kastamonu Tente
Kastamonu Tente

Kastamonu Mafsallı Tente

Mafsallı tente sistemi daha çok açılır tente modelleri içinde yer alan ve kullanım bakımından da ekonomik ve sade görünümü ile dikkat çekmektedir.  Duvar ya da alana monte edilerek kullanılır, bu alanların genişlemesine katkı sağlayan mafsallı tente sisteminin de kullanımı kolaydır. Kolay kurulumu sayesinde özellikle alanın daha sağlıklı bir şekilde olmasına katkı sunmaktadır. Son zamanlarda oldukça popüler olan mafsallı tente sistemleri, geniş ürün yelpazesinden dolayı birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Eğer işletme sahibiyseniz müşterileriniz için geniş bir alan istiyorsanız ve işletmenize estetik bir görünüm sağlamak için tente arıyorsanız mafsallı tente sistemini tercih edebilirsiniz.

Kastamonu Tente Fiyatları

Sunulmakta olan Kastamonu tente ürünleri tamamen özel malzemeler sayesinde dayanıklı olarak tasarlanmakta ve uzun ömürlü bir seçenek olmaktadır. Sunulan modellerimiz içerisinde otomatik veya manuel gibi seçenekler yer almakta ve bu durum fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Aynı zamanda Kastamonu tente fiyatları içerisinde malzeme kullanım oranları, uygulanacak olan alan gibi pek çok unsur da fiyat üzerinde etkili bir durum olmaktadır. Bu durum dahilinde detaylı bir bilgi almak için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

06.04.2023
190
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1