Kars Tente

Kars Tente

Kars tente firmamız yıların verdiği bilgi, birikim ve tecrübeleri ile yüksek kalite standartları sağlayıp bunu vazgeçilmez bir kural olarak belirlemiştir. Kaliteli, uzun ömürlü ve de şık tasarımları ürünlere dönüştürülmeye devam etmiştir. Üstün müşteri memnuniyeti algımızla, uzman yönetim kadrosu, işinde tecrübeli pazarlama departmanı, etkili ilişki yönetimi ile en üst düzeyde müşteri memnuniyeti amacına başarıyla ulaşan firmamız, böylece ticari çevresini de sürekli genişletmektedir. Teknik satış kanallarımız ile müşterilerimize hızlı, hizmet sunarken, tecrübeli üretim ve montaj ekiplerimizle adımızdan sıkça söz ettirmekteyiz.

Kars Tente Pergola

Kars tente pergola, firması olarak alanımızda deneyimli ve uzman kadromuz ile birlikte başta Kars bölgesindeki tente ihtiyaçlarına çözüm sağlıyoruz. Kars tente ihtiyaçlarını Türkiye genelinde aktif şekilde faaliyetini sürdürüyoruz. Otomatik tente, motorlu tente, pergola tente, gölgelik tente, radyan tente ve de oval tente gibi pek çok çeşitli hizmeti veriyoruz.

Kars tente
Kars tente

Tente Sistemleri

Kars tente sistemleri olarak kullandığımız üretim malzemeleri ile alanımızda dayanıklı tente motorlarını tercih edip siz değerli müşterilerimize yüksek kalite sunuyoruz. Kars’ta tente ve pergola ihtiyaçlarını ile birlikte Türkiye genelinden web sitemizde bulunan telefon numaralarımız ve Whatsapp üzerinden canlı destek hattından ulaşarak 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

Hızlı, Kaliteli ve Garantili Hizmet

Kars tente firmamız sizlere hızlı, kaliteli ve de garantili bir hizmet sunmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır. Hizmetlerimiz; ışıklı tente, pergola tente, motorlu tente, otomatik tente, gölgelik tente ve oval tente olarak sıralanır.

Kaliteli ürünler için kaliteli hizmet gerektiğiniz biliyoruz. Bu nedenle projeniz süresince ürün teminleri ve kurulumu için uzmanlardan oluşan bir ağ ve ihtiyaçlarınızı etkin şekilde karşılayacak çevrimiçi hizmetler sağlıyoruz.

Mafsallı Tente

Mafsallı tente zararlı güneş ışığı, şiddetli yağmurdan ve de güçlü rüzgardan korunmak amaçlı olarak yapılmış bir üründür. Mafsallı tente ürünleri genel olarak dış alan için kullanım amaçlı üretilir. Açılıp kapanma özelliği de bulunur.

Sabit tente tüm tente sistemleri içinde en ekonomik modelidir. Sabit tente modeli, sağlamlığından taviz vermeden sunulur. Bu sistemdeki profiller, alüminyum enjeksiyon dökümden yapıldığından paslanma riski bulunmaz. Bilinen en gelişmiş mekanizma özelliğine sahiptir. Yağmur kanalı ile suyun saçaklardan akması engellenir. İsteğe bağlı manuel, motorlu, rüzgar ve güneş sensörlü seçenekleri de mevcuttur. Mafsalın diğer adı eklem olarak bilinir. Üst üste geçebilen parçaların değişik şekillerde açılması için olanak sağlayan bu sistemler mafsal olarak isimlendirilir. Farklı tasarım ve çeşitli renklerde üretilen tente sistemleri ortamı korumak adına tasarlanırlar.

Kars Mafsallı Tente Fiyatları

Tente sistemlerimiz adına siz değerli müşterilerimize kesin fiyat bilgisi verebilmemiz için tentelerin kurulacağı yere analiz yapılması gerekir. Bu anlamda Kars tente firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Belirtilen kriterler doğrultusunda siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatları sunmaya hazırız.

Kars tente
Kars tente

Kars Tente Fiyatları

Sizlere sunduğumuz uygun fiyat tekliflerinde kaliteden asla ödün vermiyoruz. Kaliteli malzeme yapısı ile uzun yıllar dayanıklılık özelliği gösteren mafsallı tente ürünlerinin kurulumunu da gerçekleştiririz. Kars tente fiyatları firmamızda son derece uygundur. Profesyonel işçiliğimiz ile gerçekleştirilecek tüm kurulum işlemleri, kısa süre içinde sorunsuz şekilde tamamlanır. Bu sayede sahip olduğunuz tüm alanı rahatça, yılın boyu kullanmaya devam edebilirsiniz. Güneş, dolu, rüzgar, kar ve her türdeki hava koşullarında kullanışlı ve rahat bir ortam sağlıyoruz. İşletmenizin verimliliğini artırıp ve uzun yıllar kullanıma uygun ürünler üreterek sürekli masraf yapmanıza engel oluyoruz. Tente ürünlerimizin kullanımı son derece kolaydır. Türkiye’de her nerede olursanız olun, firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kars Tente Firması

Uzun yıllardır bulunduğumuz pergola tente sektörü içinde gerek sistem gerekse servis anlayışıyla hızlı üretim ve de kurulumu ilke olarak benimseyen firmamız yetiştirmiş olduğu profesyonel ekipler ile mimari problemlerin aşılması adına sizlerin yanındadır.

Kars Güvenilir Tente Firması

Siparişini teyit ettiğimiz tüm ürünlerin montajı üretim sürecini en geç 15 iş günü içerisinde tamamlayıp sizlere hızlı bir kurulum imkanı sunuyoruz. Tente ürünlerimiz estetikleri ve mimari yapısıyla hem görsel hem de fonksiyonel olarak yaşam alanlarını ve zenginleşmesine yardımcı olur. Tente sistemleri ile alanlarınız içinde özel bir alan oluşturulabilir veya istenilen ortamdı şartlardan yüksek seviyede korunabilir.

06.04.2023
138
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1