Kahramanmaraş Tente

Kahramanmaraş Tente

Kahramanmaraş tente çadır branda üretimini yapan fabrikamızda siz değerli müşterilerimize mafsallı tente, körüklü tente, pergola tente sistemleri, tente fiyatları gibi bir çok konuda sizlere yardımcı olmak isteriz bizlere telefon veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Tente Sistemleri İmalat ve Montaj İşleri

Kahramanmaraş ve çevresinde ev, iş yeri vb. mekânların sahibi iseniz sizlere tente sistemleri konusunda yılların verdiği tecrübe ile işlerini yapan bir firmadan bahsetmek gerekir. Bu firmanın, ortaya koyduğu farklı çeşitte malzemelerden yapılmış tente sistemleri ile farklı ihtiyaçları karşılamayı amaçlamak mümkündür. Bu tente sistemlerini ayrıca çok ekonomik olacak bir şekilde montaj işleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizler ihtiyaçlarınızı ortaya koyarak, bu konuda tüm işi bize bırakarak tente sistemleri için çalışmamızı bitirmemizi bekleyebilirsiniz. Maraş tenteci, sizlere kaliteli ürünleri ile uzun yıllar sürecek kullanım garantisini de sunmaktadır. Bu sayede tenteniz de meydana gelecek beklenmeyen aksiliklerde firmamız gerekli olan girişimleri yerine getirerek bu konuda mağduriyetinizi önleme konusunda elinden geleni yapacaktır.

Karpuz Tente; otel, restaurant gibi yerlerde kapı üstü veya  cam üstü şeklinde görsel amaçlı kullanılan dikkat çekici tente türüdür. Açılıp kapanması yoktur. İsmiyle müsemmadır zaten, adı üstünde sabittir. Yarım ay veya üçgen şeklinde olabilir. İthal kumaştan yapılır. Tente kumaşının renk solmasına ve çürümeye karşı 5 yıl garantisi vardır.

Pergola Tente; rüzgarın güneşin ve yağmurun olumsuz etkilerinden korunmak için kullanılır. Et kalınlığı 3mm, rayın çap ölçüsü 12x08mm’dir. Tamamen uzaktan kumanda ile çalışır, manuel sistemi yoktur. Su gideri gizlidir. Ağırlık taşıma kapasitesi 10 tondur. İstediğiniz ölçü neyse o alanı kapatacak şekilde imal edilir. Kumaşı’nın bir çok özelliği vardır. Bazı özellikleri sıralamamız gerekirse;

*Blockout, üç boyutludur
*Pvc kaplama içerir.
*Güneşi alır ama sıcaklığını kullanıcıya yansıtmaz
*Herhangi bir yangın durumunda alev alır ama alev yürümez.
*Waterproof özelliği vardır, su geçirmez.
*Antifungaldır, yani mantar önleyicidir.

Pergola Tente kafelerde, restorantlarda, yalılarda, villalarda, teras katlarda ve daha  bir çok farklı alanlarda kullanılabilir.

14.03.2023
86
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1