İstanbul Tente

İstanbul Tente

İstanbul Tente

İstanbul tente firmamız açık alanlarda bulunan her tür mekanı daha konforlu ve daha verimli şekilde kullanabilmeniz için farklı alternatifler sunuyor. Birbirinden farklı tente sistemleriyle açık bir alanı konforlu bir yaşam alanı haline dönüştürmenize olanak sağlıyor.

Genel olarak güneşlik adı verilen ve farklı sistemlerle kurulduğu alanları yağmur ve güneş gibi dış etkenlere karşı koruyan sistemlere tente denilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte artık farklı birçok çeşide sahip olan tenteler kaliteli malzemelerle ve kaliteli işçilik ile uygulandığında uzun yıllar kullanılabilmektedir. Sabit Tente Fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Tente Sistemleri

Her tür açık alanı ya dış etkenlerden ve hava şartlarından koruyan tente sistemlerinin oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Ev tipi tente sistemleri ile birlikte endüstriyel tip tente ve gölgelendirme çeşitleri koruma göreviyle birlikte estetik bir görüntü sunmaktadır. Yapı ruhsatına gerek olmadan kullanabileceğiniz İstanbul tente sistemleri için geniş bir çeşitlilik ve kaliteli işçilik için firmamız hizmet vermektedir.

İstanbul tente sistemleri kapsamında satışa sunulan ürün çeşitliliğimiz şöyledir;

 • İstanbul mafsallı tente
 • İstanbul yarasa tente
 • İstanbul pergola tente
 • İstanbul şeffaf branda
 • İstanbul akordiyon sistemler
 • İstanbul motorlu tente
 • İstanbul tente çadır ve branda

Yüksek teknolojili üretim tesislerinde hazırlamış olduğumuz geniş bir ürün çeşitliliği ile açık alanlarda oluşan her tür ihtiyacı karşılamayı hedefliyoruz. Standart üretimlerle birlikte müşterilerimizin taleplerine özel projeler ile üst sınıf bir hizmet sağlıyoruz.

İstanbul Tente Fiyatları

İstanbul tente sahipleri özellikle işletmeler tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Her bir işletme kullanım amacına göre farklı modellerde ve farklı tasarımlarda tente sistemleriyle korunaklı açık alanlar tasarlayabiliyor. İşletmeler için kullandıkları tente modelleri kadar uygulanan bu sistemlerin fiyatları da büyük önem taşıyor. Ve İstanbul tente fiyatları seçilen tente sistemlerine ve uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor.

İstanbul tente firması olarak her zaman sektörün en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Yüksek kaliteli malzemelerin kullanıldığı tüm tente sistemlerimiz aynı zamanda kaliteli bir işçilik ile uygulandığı için uzun yıllar verimli bir şekilde kullanılabiliyor. Kaliteli malzeme ve kaliteli bir işçilik ile tercih ettiğiniz tüm tente sistemleri için en uygun fiyat teklifleri tarafımızca hazırlanıyor.

En ucuz tente fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Pergola Tente Sistemleri

İstanbul pergola tente sistemleri açılma kapanma özelliğiyle açık alanların çatı şeklinde kapatılmasını sağlayan uygulamaların başında gelmektedir. Bir kumanda yardımıyla otomatik olarak açılıp kapanabilen pergola tente sistemleri özellikle restoran ve kafe gibi işletmelerde kullanım alanlarını daha verimli hale getirmek için tercih edilmektedir.

Pergola tente sistemleri uygulandığı alanları güneş veya yağmur gibi dış etkenlerden korumayı hedefleyen en güvenilir sistemlerin başında gelmektedir. Kullanılacakları bölgenin mevsim ve iklim koşulları bazı alınarak farklı malzemelerle üretilen pergola sistemlerde korozyon dağılımları ve kaldıracağı yük gibi detaylar baz alınmaktadır. Aynı zamanda pergola tente sistemlerinde farklı model ve renk alternatifleri sunularak bu uygulamalar dekorasyonun da önemli bir parçası haline getirilmektedir. Pergola tente sistemleri üretici fabrika olarak hizmet vermekteyiz.

İstanbul pergola tente sistemlerinin yılın her mevsiminde verimli bir şekilde kullanılması planlanmaktadır. Bu sistemlerin yaygın bir şekilde tercih ettiği alanlar şöyle sıralanmaktadır;

 • Restoran ve cafeler
 • Yaz veya kış bahçeleri
 • Verandalar
 • Havuz alanları
 • Kahvaltı salonlarıdır.

Çoğunlukla ticari işletmelerin tercih etmiş olduğu pergola tente sistemleri aynı zamanda müstakil evlerde muhteşem bir kış bahçesi oluşturmak için d kullanılabilmektedir.

Açılır kapanır tente fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul En İyi Tente Firması

Birbirinden farklı tente sistemlerini bulabileceğiniz ve bu hizmeti güvenilir bir şekilde satın alabileceğiniz İstanbul en iyi tente firması olarak sizlere geniş bir ürün çeşitliliği sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz tüm ürün çeşitleri yenilikçi teknoloji ile üretilen özel tasarımlardan oluşuyor. Tente ihtiyacı bulunan her bir alan için firmamız tarafından özel bir proje hazırlanıyor. Bu proje hazırlanırken uygulama alanı, alanın büyüklüğü, alanın konumu ve kullanım amacı gibi farklı birçok kriter ele alınıyor. Bu kriterler doğrultusunda açık bir alan için uygulanması en verimli olan tente modeli belirlenerek bu uygulamalar en uygun fiyatlarla yapılıyor.

İstanbul tente firması olarak her zaman öncelikli amacımız hazırladığımız her bir projede %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmek. Ve uygulamış olduğumuz tente sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde kullanılabiliyor olmasını sağlamaktır.

Şeffaf Branda Kış Bahçesi

Balkon Tente Fiyatları uygun ekonomik şık tasarımlarla ürettiğimiz şeffaf brandalarımız aras kargo ile her ile gönderim yapmaktayız.

27.01.2023
95
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1