Hatay Tente

Hatay Tente

Hatay tente firmaları arasında yer alan firmamız uzman ekibimizle birlikte sizlere hizmet vermektedir. Sabit tente ve körüklü tente hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Daha detaylı bilgi için bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Sabit Tente

Sabit tente, diğer tente modelleri ile aynı fonksiyona sahip olsa da en belirgin özelliği bir yere sabit olması ve hareketli olmamasıdır. Kapı ve pencere gibi yerlerin saçak bölümlerine sabitlenir. Kurulum olarak kolay ve son derece kullanışlıdır. Güneş, yağmur, rüzgar ve kar gibi hava olaylarından sizi dört mevsim boyunca korur. Şık ve mimari görüntüsü ile birlikte her zaman dikkatleri üzerine çeker. Evlerde, restoranlarda, kafelerde ve bahçe gibi çok geniş kullanım alanları mevcuttur.

Hatay tente
Hatay tente

Sabit Tente Özellikleri Nelerdir?

Sabit tente yaptırmak isteyen veya sadece sabit tente hakkında araştırma yapan çoğu kişi sabit tente özellikleri nelerdir diye araştırma yapmaktadır. Özelliklerinden kısaca bahsedelim:

 • İlk olarak sizi yaz, kış yani dört mevsim boyunca hava olaylarından korur.
 • İkinci olarak, kullanıldığı yerde şık ve mimari bir görünüm oluşturur. Estetik görünüm sağlayarak ortama değer katan bir modeldir.
 • Bir diğer maddemiz ise, işçiliği mükemmeldir ve kaliteli malzemelerden yapılır. Farklı ebatlarda üretilebilir.

Kurulumunun kolay olması ve sizlere rahatlık sağlaması ise bir diğer tercih nedenidir.

Son maddemiz ise, yapılacağı alan için uygun model ve desenlerin bulunmasıdır. Çok farklı model ve renk seçeneği bulunur.

Sabit Tente Fiyatları

Sabit tente hakkında araştırma yapan çoğu kişinin merak ettiği bir diğer konu ise sabit tente fiyatları olmaktadır. Sabit tente fiyatları belirlenirken bazı hususlar dikkate alınır. Bazı maddeler şöyledir:

 • Çok farklı modeller ve desenlerin bulunmasından dolayı fiyat konusunda genelde yapılacak model dikkate alınması gereken bir maddedir.
 • Bir diğer madde ise, yapılacak alanın ölçüleridir. Her ne kadar alan büyükse kullanılacak malzeme sayısı da o oranda artar. Bu yüzden fiyatta artış gözlenebilir.
 • İlk olarak alana gelip ölçü alıyoruz. Alınan ölçüye göre model seçimi yapmanızı istiyoruz. Daha sonra bu iki maddeyi birleştirerek size uygun bir fiyat çıkarmaya çalışıyoruz. Eğer fiyatı kabul ederseniz hemen işlemlere başlıyoruz. Alan ve model dikkate alınarak üretime başlıyoruz. Yapılacak üretim işlemi bittikten sonra tekrardan alana geliyoruz. Ve sizin müsait olduğunuz bir zaman da gelip sabit tenteyi monte ediyoruz. Ve bu işlemden sonra da şık ve mimari bir görünüm katan tenteyi güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hatay tente firması olarak siz değerli müşterilerimiz için fiyat konusunda bir anlaşma yapmaya ve sizi bu konuda zora sokmayacak bir biçimde fiyat çıkarmaya çalışıyoruz. Fiyat konusundaki yardımlarımız sırasında da uzman ekibimiz sizin için çalışmaya ve kaliteli ürünler ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Hatay tente firması olarak önceliğimiz müşterilerimizin güvenliği ve mutluluğudur.

Hatay tente
Hatay tente

Körüklü Tente

Körüklü tente kısaca bahsetmek gerekirse, yan tarafındaki körüğü sayesinde gelen güneş ışığını engellemektedir. Tek faydası bununla anlatılıp geçilemez. Başka avantajları da bulunmaktadır.

 • En fazla kullanılan tente modelidir ve kullanımı oldukça kolaydır.
 • Körüklü tente güneş ışığından koruduğunu söylemiştik, bu sayede gölge alan da oldukça artar.
 • Yaptırmaya karar verdiğiniz zaman montaj etmesi de kolaydır.
 • Körüklü tente sistemi, oldukça yumuşak ve sessiz bir şekilde çalışır.
 • Eğer yapılacak alanda çok fazla dağınık gözükmesini istemiyor ve kablolardan hoşlanmıyorsanız bu tente sizin için olabilir çünkü çok fazla kabloya gerek kalmaz.
 • Kapladığı alan oldukça geniştir ama görüş alanınızı asla kapatmamaktadır.
 • Ayrıca ayarlanabilir olmasından dolayı da çokça tercih edilir.

Diğer tenteler gibi oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Ev, cafe, restaurant, balkon gibi yerlerde kullanılabilir.

Eğer balkonunuzda eşya bulunuyorsa veya eşya bulundurmak istiyorsanız rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çünkü güneş ışığını kestiğinden dolayı eşyalarınız hemen solmayacaktır.

Aynı şekilde cafelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. İstediğiniz zaman kolay bir şekilde açabilir ve kapatabilirsiniz.

Körüklü Tente Fiyatları

Basit kullanımı, kolay bir şekilde açılıp kapanması, kolay montajı ve şık bir görünüm katmasından dolayı çokça tercih edilir. Bu gibi nedenlerden dolayı çoğu kişi körüklü tente fiyatları hakkında araştırma yapmaya başlar. Yapılacak alanın büyüklüğü fiyat konusunda önem arz etmektedir.

Hatay tente firması olarak fiyat konusunda müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Tecrübeli ekip sayesinde üretilen kaliteli ürünleri sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Ayrıca üretilen bu kaliteli ürünlerimiz uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

31.03.2023
70
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1