Bursa Tente

Bursa Tente

Ev, iş yerinde, kafelerde ve daha birçok alanda oturmak amacıyla tente sistemleri tercih edilir. Bu konunda en güvenilir hizmeti sunarak her mekân için uygun ebatta sunduğumuz Bursa tente hizmeti sayesinde istediğiniz mekâna uygun tenteleri yaptırabilirsiniz.

Firmamız, alanında profesyonel ekipleri ile dört dörtlük hizmet sunar. Tente hizmeti konusunda belgeli ve en kaliteli malzemeleri kullanan firmamız, 7 gün 24 saat sunduğu hizmeti ile sorunsuz şekilde çalışır. Özel olarak yapılan tente imalatlarımız sayesinde yazları serinlemek ve dinlenmek artık çok rahat. Güneşten ve yağmurdan koruyan tenteler ile sevdikleriniz en güzel vakitleri geçirecek ve tentelerin altından ayrılmak istemeyecek.

Tentelerin Kullanıldığı Alanlar

Bursa tente firması olarak değerli müşterilerimize uzun yıllar kullanabileceği şık ve kaliteli tente hizmeti sunuyoruz. Tente ürünlerinin kullanım alanı geniş olduğundan -günümüzde en sık tercih edilen ürünler arasındadır. Otel, bahçe, kafeterya, teras, restoran ve daha birçok yerde kullanılabilen tenteler, gölgede keyifli şekilde oturmak isteyenler tarafından tercih edilir.

Firmamız, bu ve benzeri yerlere tente hizmeti sunuyoruz. Uzman ekiplerimizle işlerimizi kısa sürede bitirdiğimizden dolayı tente ihtiyacınızı karşılamak adına farklı firmaya ihtiyaç duymayacaksınız. Güvenilir hizmet kalitemiz ile sizde Bursa tente çeşitlerinden kaliteli ve dayanıklı tente yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bursa tente
Bursa tente

Uygun Fiyatlı Tente Hizmeti

Bursa tente hizmeti ile siz değerli müşterilerimize özel sorunsuz hizmet sunuyoruz. Uzman ekiplerimiz bulunduğunuz adrese gelip gerekli incelemeleri yapar. Yapılan incelemelerin sonucunda sizlere gereken bilgileri verdikten sonra işimize başlıyoruz.

Hizmetlerimiz garantili şekilde olduğundan sizlere garanti standartları çerçevesinde hizmet sağlıyoruz. Ayrıyeten uygun fiyat politikamız ile sizlerin yüzünü güldürüyoruz. Uygun fiyatlı kolay ödeme seçeneklerimiz ile istediğiniz mekâna uygun olan en kaliteli malzemeli tenteleri kuruyoruz. Ayrıca ödeme konusunda da en ideal firmalar arasında yer almamız sebebiyle kaliteli firmamızı güvenle tercih ederek tüm tente ihtiyaçlarınızı kolay şekilde karşılayabilirsiniz.

Dış mekânlar daima herkesin tercih ettiği yaşam alanlarından biri olmuştur. Fakat yazın güneş ışıkları ve kışın sert hava koşulları ve soğuk dışarıda yaşanabilir olmayı engelleyen unsurlardır. Özellikle amaca uygun olan açılır kapanır tente modelleri günümüzde sık tercih edilen tente türleri arasında yer alır.

Günümüzde pek çok farklı çeşit tente modeli yer alır. Bunlar; açılır tente, katlanır tente ve sabit tente olarak sıralanır. Sabit tente dışındaki tüm tenteler gereken durumlarda açılıp sonrasında kapanma özelliği ile imal edilebilir. Bu sistemler manuel ya da otomatik şekilde ihtiyaca uygun imal edilir.

Tente sistemleri modellerine göre çift veya tek taraflı olarak açılıp ve kapanma özelliğine sahiptir. Bu özellik tente kullanım alanlarını genişletir. Çok büyük ya da çok küçük alanlarda gerektiğinde manuel veya motorlu olarak kolaylıkla imal edilip keyifli yaşam alanları yaratılabilir.

Firmamız her tür tente çeşitlerinin imalatını yaparak hizmet verir. Manuel veya otomatik tentelerde dayanıklı malzeme ve işçilik ile uzun süre kullanım olanağı sunarak, siz değerli müşterilerimizin tasarruf yapmasını sağlıyoruz.

Otomatik Açılır Kapanır Tente Modelleri

Bu tarz tente modelleri adından da anlaşılabileceği gibi otomatik olarak açılır kapanır tente çeşitleridir. Uzaktan kumandayla çalışan modeller sıkça kurumsal ve ticari alanlarda kullanır. Bu tarz sistemler gerektiğinde kademeli olarak açılma ya da kapanma özelliğine sahiptir.

Otomatik açılır kapanır tente ve diğer hizmetler için Bursa’da bulunan firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bursa tente
Bursa tente


Açılır Kapanır Tente Sistemleri Fiyatları

Açılır kapanır tente fiyatları bazı faktörlere bağlı olarak değişim gösterir. Bunlar şu şekilde sıralanır:

  • Otomatik veya manuel kullanım
  • Kumaş mı veya alüminyum olması
  • Alan büyüklüğü
  • Seçilecek model
  • Renk veya baskılar

Bursa Açılır Kapanır Tente Özellikleri

Açılır kapanır tente sistemleri manuel ve otomatik olarak imal edilir. Bu süreç mekân özelliği ve kullanıcı bütçesine bağlı değişir.

Bu tenteler Bursa firmamızda dayanıklı kumaşla imal edilir. Kullanılacak malzemeye ve mekânın durumuna bağlı değişir. Çok sert hava koşullarında kuşatan üretilen malzemeler dayanıklı olamayacağında farklı tarzdaki malzemeler kullanılır.

Manuel açılan kapanan tentelerde belli aparatlar ile açılma ve kapanma özelliğine sahiptir. Ancak bunlar küçük mekânlarda kullanılır. Gene açılması ve kapanması pratiktir. Kullanıcısını yormayan bu tenteler küçük bütçe ve alanlarda tercih edilir.

22.03.2023
56
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1