Gaziantep Branda Fabrikaları

Gaziantep Branda Fabrikaları

Gaziantep branda fabrikaları üretici fabrikamızda üretilen sentetik çuval, pvc branda, pe branda, gölgeleme filesi, naylon branda gibi bir çok ürün üretim çeşitlerimiz mevcuttur.

Gaziantep Branda Fabrikaları Fiyatları

Branda fiyatları konusu branda seçimi yapacak olan müşteriler tarafından branda seçimi yapılırken öncelik konusudur. Akay Tente Çadır Branda olarak siz değerli müşterilerimizin merak ettiklerine istinaden sizlere bu makalemizde yardımcı olacağız; keyifli okumalar dileriz

Branda kullanım amacı ile kullanıcılarını dış ortamlarda bulunan araç gereçlerini yağmur, dolu, kar gibi olaylar dışında toz vb. gibi olaylardan koruma amaçlı serilen örtü türünde su geçirmez veya gölgelik amaçlı polietilen üretimlerdir. Dışarıdaki hava koşullarından etkilenmeden mekânın ve yaşam alanlarının keyfini çıkarmak için en çok tercih edilen uygulamalardan olan branda sistemi uygun fiyatlı ve ekonomik olarak tercih edilmektedir.

Branda fiyatları uygun ve ekonomik olması ile kullanıcılar tarafından tercih edilmekte ve bu yönüyle en çok tercih edilen sebeplerdir. Öte yandan çadır yapılarda kullanıldığından dolayı diğer adı çadır olarak da bilinen brandalar pek çok yaşam alanında kullanılarak insanları dış etmenlerden gelen olumsuz koşullara karşı korumaktadır.

Dört mevsim kullanılabilir ve olumsuz hava koşullarına karşı koruyucu olan branda sistemleri farklı şekillerde üretilerek değişik amaçlarda kullanılmıştır. Mevsimsel değişiklikler sebebi ile yağmur, rüzgar ve kar gibi hava koşullarına karşı koruma sağlayarak insanların konforlu bir yaşam alanına ulaşmasını hedeflemektedir.

Gaziantep Tente

Gaziantep Branda Fabrikaları

Gaziantep Branda Çadır Fabrikaları üretici fabrika olarak üretimlerimiz arasında yer alan ürünlerimiz;

 • Sentetik Çuval
 • Gölgelik File
 • Pe Branda
 • Ebatlı Branda
 • Rulo Branda
 • Pvc Polyester Branda
 • Membran Branda
 • Sera Naylonu
 • Naylon Branda
 •  Yaşam Çadırları
 • Gölge Sistemleri
 •  Tır ve Kamyon Brandaları
 • Hangar Çadırları

Sektöre dair bir çok çeşit üretimlerimiz mevcut olup ihtiyacınız olan tüm ürünlere yönelik gramaj olarak metre üzeri veya ebatlı tipte üretim yapmaktayız. İhtiyaçlarınız olan tüm ürünler için bizimle irtibata geçebilirsiniz sizlere ekonomik yoldan kaliteli ürünler sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

gaziantep branda fabrikaları

Gaziantep Branda Fabrikaları Firmaları

Gaziantep branda tente çadır firmaları kapsamında Akay Tente Çadır, güvenilir bir çalışma sistemi ile ilerleme sağlamaktadır. Aynı zamanda dünden bugüne dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet etmektedir. Hedefimiz müşteri hoşnutluğu, kaliteli hizmet, dayanıklı imalat ve her sattığımız hizmetin yıllarca sağlam iş görür hatta (toruna miras bırakılacak) şekilde müşteriler tarafından tavsiye edilmektir. Bu uğurda fasonculuktan sanayiciliğe geçiş yapmanın zaruretini görerek imalata başladık. AKAY TENTE yaptığı iş ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktadır. Kamp çadırları, şantiye çadırları, kamyonet çadırları, otomobil brandaları ve daha birçok alanda çalışmalar yapmaktadır. Yapılan iş ne kadar kaliteli ise size sunulan fiyatlar da o kadar uygun olarak sizlere sunulmaktadır. İhtiyacınız olan tüm ürünler için bizlere ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Branda Fabrikaları Şeffaf Branda

Gaziantep tente şeffaf branda olarak branda sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, vermiş olduğunuz ölçülerle istediğiniz modeli tasarlıyoruz. Gaziantep Çadır imalatı Sağlam, kaliteli ve Türkiye standartlarının üstünde işçilik ve piyasanın altında fiyatlarımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Akay Tente , sektördeki yenilikleri takip ederek her gün kendini yenileyen ve en iyi hizmeti sizlere sunma gayretlerini sürdürmektedir. Gaziantep Branda Fabrikaları üreticisi denilince akla gelen ilk firmalardan biri Akay Tente tasarımları Gaziantep pergola, modelleri ve hizmet kalitesiyle sektöründe öncü olmayı, izlenen olmayı sürdürecektir. Gaziantep Branda Fabrikaları sektöründe imalatçı, üretici firma olarak her zaman müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duymaktayız.

Gaziantep Branda Fabrikaları Tente Branda Fiyatları

Gaziantep Tente Branda Fiyatları satın alınacak branda ebatları türü ve işçiliğine göre hesaplandığı gibi Akay tente olarak biz her zaman müşterilerimize kaliteli ürün dayanıklı ve ekonomik yönden doğru tercih edilecek ürün sunmaktayız. Müşterilerimizin satın alacakları branda çadır hakkında yeterli bilgi sahibi olmadıkları zaman firmamız olarak kendilerinden kazanç değil müşteri verimliği yönünden tavsiye edilebilme kalitesi açısından her zaman müşterilerimizi bilgi kalitesi açsısından bilgilendirerek doğru ürün satın almaları sağladığımız gibi müşterilerimizin satın aldıkları branda türünde diğer etrafındaki satıcılara tavsiye edilen firma politikası sergilemekteyiz. Buda bize bir kerelik tavsiye edilecek firma değil de sürekli kaliteli güvenilir tercih edilecek firma kalitesi sağlamaktadır.

Gaziantep Branda Fabrikaları Branda M2 Fiyatları

Branda m2 fiyatları kullanıcılar tarafından merak konusu olmakla birlikte branda fiyatları başlıklı derlediğimiz yazımızda bu konuya da yer verdik. Branda fiyatları konusuna istinaden derlediğimiz yazımızı okumak için devam edebilirsiniz.

Branda fiyatları kendi aralarında değişiklik gösterirken modelden modele değişmektedir. Bu noktada brandaların kullanım alanları ve amaçları da büyük önem arz etmektedir. Branda kullanım amacı yağmur gibi hava koşullarından korunmak olduğu durumlarda su geçirmez kumaş olan pilsa branda kullanılmaktadır. Burada branda kullanım amacı yağmur gibi olumsuz hava koşullarında karşı koruma sağlamaktır. Bu nedenle fiyatlandırma konusunda kullanım amacı da önemli bir rol oynamaktadır.

Branda m2 fiyatları belirttiğimiz gibi model tercihi, kullanım amacı gibi etmenlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yağmura karşı koruma sağlamak amacı ile pilsa branda kullanımı su geçirmez yapısı ile koruma sağlayacaktır. Bunun dışında yoğun rüzgar gibi olumsuz hava koşullarında tercih edilmesi gereken branda jüt branda olmalıdır. Jüt branda bir diğer adıyla gölgelik branda olarak da bilinmektedir. Aynı zamanda delikli yapıdadır. Bu yapısı ile şiddetli ve yoğun rüzgarlı hava koşullarına karşı koruma sağlayarak dayanıklılık göstermektedir. Esnek yapıya sahip olması ile yoğun rüzgardan etkilenmeyerek herhangi bir şekilde yırtılmaz ve zor geçen hava koşullarında tercih edilir. Buna bağlı olarak da kullanım amacı ile fiyat farkları oluşabilmektedir.

Kar yağışı, dolu ve rüzgarlı hava koşullarında da genel itibari ile polyester branda kullanımı tercih edilmelidir. Polyester branda diğerlerine kıyasla kullanım amacı, kullanım alanları ve dayanıklılığı ile

fiyat farkı oluşturabilmektedir. Bunun nedeni belirttiğimiz gibi kullanım amacı ve kalite farkıdır.

18.04.2023
201
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1