Erzurum Tente

Erzurum Tente

Erzurum tente firması olarak sizlere dört mevsim konforlu, şık ve mimari görünümlü bir tente hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllar severek kullanacağınız tenteler hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

Pergola Nedir?

Pergola sistemi yaptırmak isteyen çoğu işyeri veya ev sahipleri pergola nedir diye sormaktadır. Pergola, aslında kısaca söylemek gerekirse gölgelik oluşturmak için kullanılır. Ama sadece gölge yapmakla kalmaz aynı zamanda sizi sıcaktan ve soğuktan da korur. Pergola; Latince olarak saçak anlamına gelen pergule kelimesinden türemiştir. İtalyan dilinde gölgelik anlamında kullanılır. Pergola sistem aslında sizleri dört mevsim boyunca sıcaktan, soğuktan, rüzgardan ya da yağmurdan koruyan sistemin adıdır. Fiziki özelliklerini söylemek gerekirse, yatay, bükümlü ve çatı şekline benzer bir yapıdadır.

Pergola sistem açık olarak veya etrafı camla çevrilerek kullanılabilir. Özel tente kumaşı ile açılıp kapanma özelliği vardır. Pergola tente, hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Bu yüzden sizi dört mevsim korur. Değişik renk ve modeller sayesinde şık bir görünüm sağlar. Eğer isterseniz otomatik pergola sistemini seçerek uzaktan kumandası ile kullanabilirsiniz. Temizlik ve bakım olarak çok kolaydır. Yıllarca kullanabilirsiniz. Oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Bunlar ve bu gibi nedenlerden dolayı işyeri veya ev sahipleri pergola tente tercih etmektedir.

Erzurum tente
Erzurum tente

Pergola Tente Fiyatları

Pergola sistemi araştıran veya yaptırmaya karar veren çoğu kişi pergola tente fiyatları hakkında da araştırma yapmakta ve merak etmektedir. Pergola sistem için fiyatı belirleyen unsurlar bulunmaktadır. Bunların en başında yapılacak alanın büyüklüğü gelmektedir. Alan ne kadar büyük olursa fiyatta ona göre artacaktır. Aynı şekilde pergola sistemin yapısına göre de fiyat değişmektedir.

Erzurum tente firması olarak fiyat konusunda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Müşterisinin mutluluğunu ön plana koyan firmamız, kaliteli ve fiyat olarak uygun malzemelerle hizmet vermekten mutluluk duyar.

Otomatik Tente nedir?

Tentelerin oldukça farklı modelleri bulunduğundan bazen otomatik tente nedir ya da nasıl kullanılır gibi soruları merak edebilirsiniz. Otomatik tente diğer tenteler gibi monte edilir. Diğer tentelerin yapılışı ve gelip alana monte edilme şekline kadar çoğu şeyi aynıdır. Ama otomatik tenteler, kullanım sırasında hava durumunu baz alır. Yani yağmur yağdığında kendisi açılır veya güneşi algılayarak harekete geçer ve açılır.

Aslında otomatik tente diğerlerinden çok da farkı bulunmuyor. Ama elbette bazı avantaj sayılabilecek özellikleri bulunur.

  • Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kendiliğinden açılmasıdır. Tabi ki bu kendiliğinden açılma istediği saatte açılması anlamına gelmiyor. Dış sıcaklıkları algılayabilmesinden dolayı güneş çıktığında açılıyor ve güneş battığında kendiliğinden kapanıyor. Aynı şey yağmur yağdığı zaman için de geçerlidir. Bunun olmasının en güzel taraflarından biri de şudur: Tenteler genellikle kafe tarzı insanların en çok bulunduğu yerlerde kullanılır. Bu sayede insanlar rahatsız olmadan tente kendiliğinden açılıp kapanacaktır.
  • Bir diğer avantajı ise, eğer tente çok büyük bir alan için kullanılıyorsa başka insanların gücüne ihtiyaç duymadan açılıp kapanacaktır ya da uzaktan kumandası ile müdahale edebilirsiniz.
  • Avantaj olarak sayılabilecek bir diğer madde ise, otomatik tentelerin ortama ayrı bir hava katması ve şık bir görünüm elde etmesidir.
Erzurum tente
Erzurum tente

Otomatik Tente Kullanım Yerleri Nelerdir

Otomatik tenteler oldukça kullanışlı, ortama şık bir hava katan ve oldukça fazla avantajı bulunan tente çeşididir. Bu durumda insanların aklına otomatik tente kullanım yerleri nelerdir sorusu gelmektedir. Tenteler aslında oldukça fazla yerlerde kullanılmaktadır. Örneğin, bir kafede, bir evin bahçesinde veya bir havuzun üstünde veya otellerde kullanılmaktadır.

Otomatik tentelerde aslında bunlara benzer yerlerde kullanılmaktadır. Kafelerde, restoranlarda, evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda, balkonlarda ve teraslarda görmek mümkündür. Otomatik tenteler özelliklerinden dolayı geniş bir alana ihtiyaç duyarlar.

Otomatik Tente Fiyatları

Otomatik tente kullanmaya karar veren veya araştırmaya devam eden ev veya iş yeri sahipleri otomatik tente fiyatları hakkında da araştırma yapmaktadır. Otomatik tentenin fiyatını belirleyen birkaç ana unsur bulunmaktadır. Otomatik tente fiyatı; ürünün hammaddesi, materyal sistemi, tasarım özelliği ve yapılacak alanın boyutu gibi özelliklerden etkilenir.

Erzurum tente olarak otomatik tente fiyatında da siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Tecrübeli ekibimiz sayesinde sizlere hem kaliteli hem uzun ömürlü bir ürün vermekteyiz hem de bunları sağlarken sizleri yormayacak uygun fiyatları iletmekteyiz.

01.04.2023
63
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1