Erzincan Tente

Erzincan Tente

Erzincan tente olarak alanımızda profesyonel bir hizmet veriyoruz. Erzincan tente yılların vermiş olduğu tecrübeyle hizmetlerini sunar. Erzincan ve çevresine hizmet verebilme kapasitesine sahibiz. Öncelikli prensibimiz kaliteli bir işçilik ve modern tasarımlardır. Tentelerin hem üretim hem de montaj aşamalarını profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm tente sistemleri konusunda detaylı bir bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Erzincan Tente Fiyatları

Erzincan tente firmaları arasında farklı fiyat politikaları sunan işletmeler bulunur. Bizler yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile birlikte fiyat konusunda sizleri memnun ediyoruz. Bununla birlikte Erzincan tente firmaları içerisinde yer alan firmamız tente fiyat konusunda da dikkat çeker. İhtiyaçlarınız için öncelikle bizlere ulaşmanız sizin yararınıza olur. Sizlere işinde profesyonel ekibimizle birlikte modern çözümler sağlıyoruz.

Erzincan tente
Erzincan tente

 Erzincan Tente Ustası

Erzincan tente ustası olarak yanınızdayız. Bu sebeple tüm tente çeşitlerini sizlere sunuyoruz. Firma seçerken bu konuda uzmanlaşmış bir firmayla çalışmak sizlerin yararına olur. Erzincan tente firmamız alanında uzmanlaşmış Tentelerin yapımından montaj aşamasına kadar siz değerli müşterilerimizle birlikte fikirlerinizi alarak her aşamada sizleri bilgilendiriyoruz.

Erzincan Tente Ürünleri

Tenteler genel olarak teras ve balkon gibi alanları gölgelendirmek için kullanılır. Ürünlerin kumaşları genellikle akrilik olup güneş ve dış hava şartlarından kurulma amacı güder. Günümüzdeki son teknolojiye sahip Tente sistemleri yalnızca gölgelik ihtiyacına hitap etmez. Dekoratif görünümlere, açılıp kapanabilen mekanizmaları ve su geçirmez kumaş özellikleriyle çok amaçlı bir kullanım imkânı sunar.

Erzincan Pergola Tente

Pergola tente Latincede saçak anlamına gelir. Pergola tente sistemi güneşten ve yağmurdan maksimum korumayı sağlar. Yazları güneşin yakıcı etkisinden kışları ise yağmur kar ve dolu gibi hava olaylarından korumaya sağlar. Ayrıca pergola son derece şık bir görünüm sağlar. Erzincan tente firmamız pergola tente alanında da kalitesinden Ödün vermeyerek müşteri memnuniyetine öncelik olarak belirler. Alanımızda yaptığımız tüm projelerimizle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Pergola Sistemleri

Pergola tente sistemleri ile yatay ve çatı şeklindeki açık alanlar kapatılabilir. Pergola tente özel olarak üretilen kumaşıyla güneşlik olarak kullanabilmesinin yanında kışları da su geçirmez bir özellik gösteren bir üründür. İstendiği taktirde bu tentelerin etrafı camla kapatırız hep bu alan bir açılır kapanır kış bahçesine dönüştürülebilir. Bu şekilde kış aylarında sanki bir açık alandaymışçasına bahçe veya verandada kışın tadı çıkarılabilir. Pergola sistemlerinde bulunan açılır kapanır tavan ile geceleri yıldızlar seyredilebilir. Ayrıca bu sistemlerle birlikte mekanların genişliği de kontrol altına alınabilir. Firmamız müşteri odaklı şekilde çalışarak sizlerin isteği doğrultusunda işlemlerini sağlayıp kaliteli bir şekilde işlerine teslim etmeye önem verir.

Kumaşın ray üzerine hareket ettirilmesi sonucunda açılıp kapanabilen modeldir. Mekâna şık bir görüntü sunar. Yan kısımları kapatılıp açılabilir özelliktedir. Özellikle de kafe ve restoran gibi alanlarda sigara içmeye sana bir çözüm alternatif olarak kullanılır.

Erzincan tente
Erzincan tente

Açılır Kapanır Tente Modelleri

Yağmur ve güneşten koruma sağlayan modeller açılıp kapanma özelliğine sahip tavanları ile doğanın güzelliğine yaşamaya fırsat tanır. Dayanıklı yapıları ile birlikte tüm beklentileri karşılayan bu sistemlerin etrafı cam ile kapatılıp dört mevsim kullanılabilecek bir kış bahçesine dönüşebilir. Su geçirmez özelliği ile birlikte restoran ve kafe gibi alanlarda sıkça kullanılan bu sistemler ile açık havada oturabilme imkânı sunulur. Aynı zamanda da açılabilir sistemlerin sahip olduğu estetik görünüm ile kullanıcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarır.

Erzincan Otomatik Tente Sistemleri

Son yıllarda popüler olan otomatik sistemler geniş ürün yelpazesi ile satışa sunulur. Pek çok farklı alanda kullanım imkanları bulunur. Teras, balkon ve benzeri dış yaşam alanlarına şıklık katar. Son teknolojik ekipmanlar kullanılarak üretilir. Birinci sınıf malzemeden üretilmesi sebebiyle dayanıklılık seviyesi yüksektir. Bu daha güvenli bir ortamda dış etkilere karşı korumaya olanak sağlar. Her konsept üzerine uygun özelliklerle tasarlanan otomatik tente sistemleri zevkleri uygun renk ve desenler de üretilir.

Erzincan Sabit Tente

Mekân uygun olarak ölçü alınıp imalatı yapılan bir üründür. Kasnak üzerine malzemelerin geri dirilip bağlanma sonucu elde edilir. Sistemin asıl amacı gölge sağlayıp alana dekoratif bir hava katmaktır. En uygun fiyat ve ürün çeşididir. Genellikle işletme ve konutlarda kullanımı gerçekleşir.

30.03.2023
57
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1