AFAD çadır fiyatları

AFAD çadır fiyatları

AFAD çadır fiyatları satın alınacak çadır türüne ve ebat metre kare alanına göre değişim gösterebilmektedir.

Afet Çadır Fiyatları

Afet Çadır Fiyatları; Doğal ve insan kaynaklı afetlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kolay taşıma, depolama ve kolay kurulum özelliklerine sahiptir. Komple bez ve üstü PVC olmak üzere 2 farklı seçeneği vardır. Çadırın ön tarafında giriş kapısı, arka tarafında acil çıkış kapısı bulunmaktadır.

DEPREM çadırı Sahibinden

Deprem çadırı pratik kurulumu sayesinde en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

AFAD çadır fiyatları 2024

AKAY TENTE olarak ülkemizin yaşadığı doğal afet ve sonrasında doğan bölge ihtiyaçlarından kaynaklı Şanlıurfa’da bulunan fabrikamızda deprem çadırı imalatına başlamış bulunmaktayız. 40 Yıllık teknik tecrübemiz ve imalat kabiliyetimiz ile ivedilikle bölgeye yetiştirilmek üzere ısı yalıtımlı deprem çadırları ve sera çadırları üretilmektedir. Ülkemizin yaşadığı bu felaket sonrasında bir nebze de olsa hem yaraları sarmak hem de destek olmak adına çalışmalarımıza tüm hızımızla devam etmekteyiz.

Deprem çadırlarımız, kolay kurulum ile her zeminde kullanılabilir. Kullanım alanları oldukça geniştir. Deprem bölgesi olarak belirlenen noktalarda belirlenen, çadır alanlarına kısa sürede kurularak, depremin yaralarını sarana kadar barınma ihtiyacını karşılar. Farkı deprem çadırı modelleri ve ebatlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Deprem öncesi ya da sonrası tedarik edeceğiniz deprem çadır ürünlerimiz, muhafazası mümkün, az yer kaplayan ve kolay kurulum özelliklerine sahiptir. Afet zamanlarında aile olarak kalınabilecek ve her mevsim şartlarında dayanıklılık sağlayacak. Biz her zor zamanınızda yanınızdayız. AFAD çadır fiyatları depremin, hazırlık yapılması gereken en önemli doğal afetler arasında olduğu unutulmamalıdır.

12.03.2023
218
Ziyaretçi Yorumları (1)

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1