Mardin Tente

 Mardin Tente

Mardin pergola tente sistemleri olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz sektöre dair bir çok ürün çeşitlerimiz mevcuttur. Mardin Tente olarak il içerisinde servis ve montajlarımız olduğu gibi tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Mardin Tente Sistemleri Neler Üretiyoruz!

Bioklimatik pergola mardin tente sistemlerinde üretim çeşitlerimiz;

  • Pergola Sistemleri
  • Şeffaf Branda Sistemleri
  • Körüklü Tente
  • Karpuz Tente
  • Şantiye Çadırları

Pergole tente mardin midyat ilçesine de hizmet vermekteyiz. İlçemizde bir çok alanda mafsallı tente, körüklü tente, gibi bir çok hizmetimiz mevcuttur.

Branda Fiyatları

Sistemleri mardin tente olarak branda üretimlerimiz arasında

  • Pvc Polyester Branda
  • Pe Branda
  • Gölgelik File
  • Saman Brandası

Branda fiyatları satın alınacak brandanın metre kare ağırlığı en ve boyu dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Tüm Branda ihtiyaçlarınız çözüm ortağınız olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Tecrübeli satış temsilcilerimizden fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

Mimari Çadır Yapılar

Asmar Germe Membran Sistemleri üretimiz arasında yer alan asma membran asma germe sistemleri çelik konstrüksiyon sisteme dayalı olarak 10 yıl garantilidir. Membran brandası alman malı 900 gram metre kare ağırlığında kullanıldığı için uzun ömürlü ve dayanıklıdır. ÇarŞi yelken tente germe Çadir sİstemİ ise yarasa tipinde üretilmiştir. Mardin çarşısında gölgeleme amaçlı tasarlanıp uygulanmıştır.

Mardin Pergola Üretici Fabrika

Mardin Pergole firması Akay Tente Pergola olarak alanında deneyimli ve uzman kadromuzla birlikte başta Mardin bölgesinde pergola ve tente ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz. Akay Tente Pergola, Mardin tenteci ihtiyaçlarının dışına çıkarak Türkiye genelinde pergole tente gibi alanlarda da aktif bir şekilde faaliyetini sürdürmektedir. Otomatik tente ihtiyaçlarınızda olduğu gibi motorlu tente Mardin, Pergola tente Mardin, gölgelik tente ihtiyaçları, radyan tente ve oval tente gibi birçok çeşitli hizmeti vermekteyiz.

Mardin Gölgelik File Fabrikası

Gölgelik file güneş alan açık alanlarda oturmak her ne kadar insan vücuduna D vitamini için gerekli olsa da sürekli güneşe maruz kalmak birtakım cilt hastalıklarına zemin oluşturabiliyor. Dolayısıyla açık alanlarda, bahçelerde, balkon ve teras gibi alanlarda gölge oluşturması için file gölgeliklere

gereksinim duyulmaktadır. Özelikle seracılık yapan kişiler ürünlerin yetiştirilmesinde bu gölgeliklere çok fazla ihtiyaç duymaktadırlar.

Gölgelik fileler oldukça farklı şekillerde üretilebiliyor. İstenen ölçülerde ve modellerde üretilebilen file gölgelikler tarlaları, seraları ve tüm açık alanları hem güneşin zararlı etkilerinden hem de tüm

olumsuz hava koşullarından koruyabiliyor. Devamlı şekilde kullanılan tüm açık alanlarda gölgeliklere ihtiyaç duyulması kaçınılmazdır. Zira açık alanlarda güneşe fazla maruz kalınması beraberinde farklı cilt sorunları oluşturmaktadır. gölgeleme filesi seçimi yaparken mutlaka kullanılacak alana göre ölçü alınmalıdır.

26.01.2023
212
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1