Çadır Fiyatları

Çadır Fiyatları

Çadır Fiyatlari m2 Kare Ağırlığı 180 Gram ürün eni 200 cm. Fiyat ucuzluğu ve mukavemetli bir kumaş cinsi olduğundan birçok yerde kullanılır. Dış mekan koruma amaçlı imal edilen pisa kumaş ana kullanım yerleri branda,pazar çadırı, kurban çadırı, taşıma torbaları, konfeksiyon torbaları, pazar çantaları, inşaat önü koruma bradaları ve koruma kılıflarıdır. Pe Branda Türleridir.

Çadır Fiyatları çadır türüne göre imal edilecek çadır kumaşına göre değişim göstermektedir. Alınacak çadır kullanım amacına göre en uygun fiyatlandırma ile fiyat veren firmamız çadır ürünü kapsayacak tüm kumaş ve yaşamsal çadır türlerini üretmektedir.

Çadır kullanım amacına bağlı olarak ürettiğimiz gibi amacına göre kumaş branda kullanmaktayız.

Hayvan besleme amacıyla besi çadırları olarak ürettiğimiz çadırlarda genellikle 1100 denye pvc polyester branda kullanılmaktadır. Pvc branda 550 gram veya 650 gram metre kare ağırlığı olan çadırlarda üretim olarak kullanımlarda altına astar pilsa branda, arasına keçe, üstüne folyo koyulduktan sonra en üste pvc branda çekilerek hayvan besleme besi çadırı kurulumu yapılmaktadır.

Yaşamsal alanlarda çadır insanoğlu tarafından mağaralardan sonra yerleşik yaşamlarında barınak sığınak olarak kullanılmıştır.

Çadır Fiyatlar Mülteci Çadırı Nasıl Üretilmektedir?

Mülteci barındırma çadırı sürekli stoklarda olan çadır türündendir. Günümüz ekonomik ve dünya şartlarında her an her türlü olaylara hazırlı olan yardım kuruluşları veya kızılay, afad gibi kuruluşlar her zaman stoklarında bir miktar mülteci çadırı tutmakta olup ani gelişen olaylarda mağdur olan vatandaşlara sunmaktadır. Sadece savaşlarda kalmayıp depremlerde, doğal afetlerde deprem çadırı, afet çadırı gibi olaylarda ani müdahale çadırı olarak üretilip stoklanmaktadır.

Çadır üretilirken pvc branda veya %100 polyester pamuk kumaşlardan üretilirken su geçirmez özelliği göz önünde bulundurularak her türlü doğal yaşam şartlarına uygun üretilir. İçerisinde ısı yalıtımı alt taban örtüsü çadırın yerden zeminden nem almasını önlediği gibi içerisinin sıcak kalmasını sağlamaktadır.

Kamyon Tır Çadır Fiyatları

Kamyon çadırları 10m*5 Tır çadırları ise 15,5mX5 m olarak üretilmektedir. Tır çadırlarının ortası 320 cm 650 gram metre kare olan pvc polyester brandadan kenarları ise 100 cm eninde 230 gram pilsa branda kullanılmaktadır. Tüm yüklere gönül rahatlığıyla çekilecek garantili polyester brandalarımız stoklarımızda mevcut olup sitemizden satın alabilirsiniz.

Şeffaf Branda Çadır Fiyatları

Şeffaf branda dış mekan kapatmaları olarak en çok tercih edilen çadır yapılardır. Kenarlarında fermuarları altı üstü renkli pvc branda, ortası şeffaf pvc mika olarak şeffaf üretilen kış bahçesi sistemlerdir. Genellik ekonomik olduğu için lokanta, restaurant gibi yerlerde dış mekanların sıcak ortam oluşturması için tercih edilen Şeffaf branda çadır fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Saman Çadır Fiyatları

Saman çadırları su geçirmez çift tarafı lamineli olan pe branda dediğimiz pilsa branda tarafından üstü kapatılarak yağmur, dolu, kar gibi doğa olaylarından korumak için üzerine çekilen branda çadır ürünleridir.

Araç Çadırı Fiyatları

Oto Branda ürünlerimiz ham bez, gabardin, içi miflonlu su geçirmez araç çadırı olarak ürettiğimiz tüm ürünlerimizi online satış mağazamızdan kredi kartıyla satın alabilirsiniz.

Foto Galeri

Çadır yapılar pratik olduğundan dolayı tüm gelişen dünya olaylarında acil sığınma barınak ihtiyaçlarında kurulan çadır yapılardır.

Sıkça Sorulanlar
Çadır Fiyatları Ne Kadar?

Güncel Branda Çadır Fiyatları pe branda, oto branda, mafsallı tente, körüklü tente, yaşam çadırı, dome çadır vb gibi tüm ihtiyaçlara firmamız anında çözüm üretip fiyat vermektedir.

Branda Fiyatları Ne Kadar?

Türkiye ekonomik koşullarını göz önünde bulundurduğumuzda Branda fiyatlarını Türk lirasi üzerinden sabit fiyatlandırmak mümkün değildir. Güncel Branda fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Araba Boyasına Zarar Vermeyen Çadır Hangisidir?

Araç tutkunları araçlarını sevdikleri için park ettiklerinde toz veya çizilme vs gibi zararlar gelmesin diye üzerlerine örtü örtmek isterler, oto branda diye adlandırdığımız çadırlarımız araba boyasına zarar vermez içi miflonlu ürünler terlemez ve su geçirmezdir. Yazlık ham bez gabardin türü oto brandalarımız ise yazın aracınızı güneşten tozdan çizilmeden korumaktadır.

Havuz Gölet Çadır Fiyatları Ne Kadar?

Gölet brandası olarak pvc branda 550 gram metre kare 1100 denye 8×8 kumaş iplikten üretilmiş pvc polyester branda ürünleri güvenilir ve uzun ömürlü olduğu için en çok tercih edilen branda çadır ürünlerindendir. Gölet brandası pe branda 230 gram ve 180 gram çift lamine kaplamalı su geçirmez brandalar ise 1 ile 3 yıl arasında kullanım ömrü olduğundan dolayı geçici çiftçilik yapan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Gölet brandaları suyun yetersiz olduğu yerlerde bahçede bulunan tüm ağaçları veya tarlayı aynı gün veya günlerde sulamak için su depolamak için kazılan çukurlara serilen brandalardır. Güncel gölet çadır fiyatları için bizimle irtibata geçebilirisiniz.

Şeffaf Çadır Fiyatları

Daha kullanışlı olması nedeniyle tercih edilmekte olan şeffaf çadırlar günümüzde pek çok farklı alanda kullanılan ürünler arasında yer almaktadır.

Farklı boyutlarda ve şekillerde hazırlanacak olan şeffaf çadır modelleri kullanıcıların zevklerine amaçlarına uygun şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır. Şeffaf olarak hazırlanmış olan çadırlar dilediğiniz her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Farklı amaçlara göre kullanım imkanı elde etmek isteyenler değişen modelleri inceleyerek tercihlerini yapabilirler. Kaliteli malzemeler ile yapılan üretim çalışmaları sayesinde daha uzun süre dayanıklı olabilecek şekilde hazırlanmış olan ürünlere ulaşmanız sağlanmaktadır.

Geniş kullanım alanına sahip olan şeffaf çadır özellikle şeffaf olması nedeniyle kullanıldığı alanlarda soğuk havalarda gün ışığından en iyi şekilde faydalanmanızı sağlamaktadır. Yeterli kalınlıkta hazırlanmış olan çadırlar her türlü hava koşulunda karşı dayanıklıdır. Bu sayede daha uzun süreli kullanım olanağı sağlamaktadır. Farklı modelleri karşılaştırarak tercih yapmak isteyenler site üzerinden yapacakları incelemeler sayesinde aynı anda daha fazla seçeneğe ulaşım sağlayabilirler. Seçmiş olduğunuz modellerde değişecek olan boyutlara göre çalışma yapılabilir.

Şantiye Çadır Fiyatları

Çadır Fiyatları Günümüzde yaygın olarak kullanılmakta olan şeffaf çadırların kullanım alanları her geçen gün artmaktadır. Farklı amaçlar için tercih edilmesi söz konusu olmaktadır. Bu nedenle

kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan firma yapmış olduğu çalışmalar ile bu alandaki taleplerinizi karşılamaktadır. Profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ile en uygun seçeneklere ulaşabilmeniz için geniş ürün yelpazesi ile çalışma yapılmaktadır.

Modellere göre belirlenmiş olan şeffaf çadır fiyatları değişmektedir. Kullanıcılar site üzerinden yapacakları incelemeler sayesinde kısa süre içerisinde fiyatlar konusunda bilgi alabilirler. İhtiyaç duyduğunuz her alanda uzun süre sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz ürünlerde belirlenmiş olan uygun fiyat seçenekleri bütçenize uygun fiyatlar ile kaliteli alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Belirlenen ölçülere göre yapılacak olan hesaplamalar birim fiyat üzerinden hesaplama yapılmasını sağlamaktadır. Uygun bütçeyle kullanım olanağı elde etmek isteyenler tarafından tercih edebilecek ürünlerden biridir. Geniş kullanım alanına sahip olması nedeniyle pek çok farklı alanda açık

ortamları kapatmak amacıyla kullanımı söz konusu olmaktadır. Yeterli kalınlığa sahip olması alanın daha kullanışlı hale gelmesini sağlamaktadır.
Yapılacak olan satın alma işlemleri sırasında şeffaf çadır fiyatları kullanıcıların bütçelerini uygun

şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır. Değişen fiyat seçenekleri konusunda bilgi almak isteyenler site üzerinden yapacakları talepler doğrultusunda kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler. Sorunsuz kullanım olanağı sağlaması kullanıcıların ihtiyaç duydukları her alanda daha uzun süre aynı şekilde kullanım imkanı elde etmesini sağlamaktadır.

Membran Çadır Fiyatları

membran çadırlar farklı kesimden, farklı ihtiyaçlara yönelik insanların kısa veya orta vadeli sürelerle tercih ettikleri çadırlardır. Bu sebeple membran çadır çeşitleri fazla ve seçenekler boldur.

Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak dizayn edilen çadırlar, müşterilerin kullanım alanları istedikleri havalandırma koşulları ve boyutlar da göz önüne alınarak seçenekler sunulmakta ve en uygun fiyat garantisi ile alıcısına ulaşmaktadır. membran çadır modellerine göz atacak olduğumuzda öncelikle eğlence çadırı olarak kullanılan çadırları, hayvan barınağı olarak sezonluk olarak kullanılan çadırları

ve promosyon çadırlarını görüyoruz. Eğlence çadırları genelde sezonluk ve gezici olduğundan en çok kiralaması yapılan çadırların başında gelmektedir. Bu eğlence çadırları kimi zaman bir buz pistinin üzerini kapamak için kimi zaman da bir gezici lunapark ı yağmur esnasında teknik arızalardan korumak için kullanılmaktadır. Hayvan barınağı şeklinde kullanımlar ise hayvanlarını

bulunduğu şehirden başka bir şehre satış için götüren hayvan bakıcıları tarafından tercih edilmektedir. Süreli olarak bir yerde kalmadıklarından kiralama yapmak hayvan besicileri için daha karlı ve pratik bir seçenektir. membran olarak kullanılan promosyon çadırlarına göz attığımızda ise promosyonların süreli aktiviteler olduğu ve gezici olmasının daha işlevsel olduğu göz önünde bulundurulunca kiralama yapmanın en mantıklı yöntem olduğu göze çarpmaktadır.

13.10.2022
232
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1