Beton Koruma Örtüsü

Beton Koruma Örtüsü

Beton Koruma Örtüsü  imalatı yapan Akay tente firmamız aracılığı ile sizler de beton korumanızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Beton Yorganına ihtiyaç halleri sadece kışın çetin koşullarında gibi bir ön yargı oluşmuştur. Beton çadır yorganına ve brandaya ihtiyaç yaz aylarında hava koşullarında da ihtiyaç duyulmaktadır. Kışın çetin hava koşullarında donmadan çatlama gösteren betonların kurtarıcısı olan Beton Yorganı, aynı zamanda da yazın hızlı bir şekilde kuruyan ve bu durumdaki hızdan etkilenip çatlayan betonların da kurtarıcısıdır.

Tente Çadır Branda sektöründe sunduğu hizmet ile Akay tente branda sektörün de öncü konumda bulunmaktadır. Oldukça hesaplı branda tente fiyatı ile müşterilerine uygun hizmetini sürdürmektedir.

Beton Koruma Örtüsü Fiyatları

Beton Koruma Örtüsü fiyatları kullanılacak malzemelerin kalınlığı kalitesi ve uzunluğuna göre değişmektedir. Metre hesabı satışa sunulan ve alanın m2 sine göre döşenen bu sistemlerde ihtiyaca hitaben fiyatlandırma yapılmaktadır.

Termal Beton Yorganı

İnşaat işlerinde yapının bütünlüğünü korumak ve mevsimsel etkilerin deforme edici özelliğinden betonu muhafaza etmek amaçlı pek çok yalıtım malzemelerinden yardım alınmaktadır.

Beton battaniyesi de bunlardan biridir. Kışın dondurucu soğuklarına rağmen çalışamalarına ara vermeden devam etmek zorunda kalan inşaat sektörü bu şartlar altında zemine dökülen betonun muhteviyatını bozmadan en kısa sürede kurumasını sağlamasını sağlaması için bu çözümleri kullanmaktadır. En sert soğuk yada kavurucu sıcak koşullarında betonun donmasını yada çatlamasını engelleme priz süresini kısaltma ve hidratasyon reaksiyonunu en kısa zamanda gerçekleştirmede etkili olan Termal Beton Yorganı bu sayede homojen bir kuruma ortamı sağlamakda iş ve zaman kayıplarının önüne geçmektedir.

Çatı, teras, zemin, tünel, çadır, duvar ve betonarme daha pek çok yapılarda kullanılan bu sistemler dayanıklı ve alev yürümez özelliği ile de uzun ömürlüdür.

Çift taraflı branda arasına yerleştirilen izolasyonlu polyester elyaf malzemeden üretilen bu termal örtü 1.5 metre eninde olup boyu istenilen uzunlukta kesilerek kullanılmaktadır. Termal Beton Battaniyesi

 Beton zemin üzerine yan yana serilerek uygulanan bu malzeme su geçirmeyen mukavemetli yapısından dolayı betonu koruma altına aldığı gibi yağmur kar suyunun da zemine nüfus etmesini engelleyerek ortamın ısı dengesini sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Betonun kalitesini bozan yüksek sıcaklık ve dondurucu soğuk zamanla yüzeyin çatlamasına ve betondaki bütünlüğün bozulmasına sebebiyet vermekte buda yapının ömrünü kısalttığı gibi iç ortamlarda küf ve nem gibi zararlı oluşumlara yol açmaktadır. Özellikle çatı ve teras katlarda sık karşılaşılan bu istenmeyen durumlara maruz kalmamak için oldukça hafif ama bir okadar da etkili Beton yorganı sistemlerinden yardım almak hem ekonomik hem de kesin çözüm olacaktır.

Beton battaniyesi fiyatları kullanılacak malzemelerin kalınlığı kalitesi ve uzunluğuna göre değişmektedir. Metre hesabı satışa sunulan ve alanın m2 sine göre döşenen bu sistemlerde ihtiyaca hitaben fiyatlandırma yapılmaktadır.

19.04.2023
58
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
AKAY TENTE YETKİLİSİ
AKAY TENTE YETKİLİSİ
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1